Special Days Image
Sayfa 408/466 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Şimdi düşün insanlar bir şeyi satın alırken bile 100 tl 200 tl nin önemli olduğunu söylüyorlar böyle iken nasıl olur da mali müşavir gibi biri 500 bin tl sini böyle bir hisseye yatırır
    Kardeşim sürekli bunu sorup duruyorsun. Adamın ismi cismi belli . ara sor. Bu denizde 300-500 birileri için para değil ki. Bizim gibiler için eyvallah. Sen 500 binden bahsediyorsun. Asıl sorgulaman gereken Müjdat denen adamın elinde birilerine göre çöp olan 85 milyon lotu olan gnpwr hol. Diye bir şirketi var. BİST te öldüm dese 50 kuruştan millete dağıtsa 40 milyon TL. Eder. Adam salak mı da böyle bir şirketi yok aktif değildi diye kot dışında bıraktı.

2. Bende 60bin var ikisindende, yorum yazmıyorum okuyorum sadece Murat doğan biraz yükseltmiş fiyatını. İçimde iki hisseninde açılacağı kanısı var belki beklentidendir, gen otomobil duydunuzmu. Voltaj regülatörü anlaşması elektrikli araca işaret ediyor, gen isminden dolayıda bu aracın müjdatın gizli yürüttüğü bir proje olduğunu düşünüyorum, holding hisseleri yükseliyor. eğer kota dönerse acayip fiyatlara yükselir. Ben satmayı düşünmüyorum zor günleri atlattım bu paraya ihtiyacım yok, eğer dönerse bikaç evi sırtlarım. yeni yıla kadar kokusu duyulur

3.  Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    Bende 60bin var ikisindende, yorum yazmıyorum okuyorum sadece Murat doğan biraz yükseltmiş fiyatını. İçimde iki hisseninde açılacağı kanısı var belki beklentidendir, gen otomobil duydunuzmu. Voltaj regülatörü anlaşması elektrikli araca işaret ediyor, gen isminden dolayıda bu aracın müjdatın gizli yürüttüğü bir proje olduğunu düşünüyorum, holding hisseleri yükseliyor. eğer kota dönerse acayip fiyatlara yükselir. Ben satmayı düşünmüyorum zor günleri atlattım bu paraya ihtiyacım yok, eğer dönerse bikaç evi sırtlarım. yeni yıla kadar kokusu duyulur
    Aynen kardeşim sabrın sonu inşallah selamet olur. Leş kargalarına kuruşlara mal kaptıracağına liraların geleceği günleri beklemek daha mantıklı bende senin gibi attım bir kenara haluk bilmezse baluk bilir diye muhakkak bir gün gelecek birileri bilecek değerini ve bedelini ödeyecek alacak malları bizden. Zaten olan olmuş hiç olmazsa beklediğimıze değsin.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kota dönse bende baya bir fiyatlanacağını düşünüyorum çünkü o dönemle bu dönem farklı bu sermayede şirketler 9 10 tl lerde geziniyor o yüzden bir nibaş örneği var düşün 15 tl yi gördü bu gen yatırım tekrar borsaya dönse belki bu da 15 tl leri görebilir gibi me geliyor bu borsanın şu ortamında

Minumum 100.000 lotlar halinde 1.5 milyon Genyh hissesi devir edilecektir alıcılar şahsımla irtibata geçebilir . Murat DOĞAN 0532 722 09 02

6. Kota dönmesinin şansı geriye dönen var mı diye baktığımız da mensa hariç gözükmüyor oda bilanço yüzünden çıkmıştı bir o dönmüş bu mali tablo yüzünden çıkmadı eksi sermaye gösterdiği için çıkardılar o yüzden benim tahminim dönmez gibi geliyor bana

7. Çbs boyalar bir ara bilançolarını düzeltmişler di artı sermaye göstermişlerdi ama buna rağmen kota dönemediler bu da düzeltti bir ara bilançosunu ama işe yaramadı dönemedi buda

8. Kota dönmesine gerek yok meteak kardeş Murat DOĞAN zaten hisselerinizi alıp satıyor geçen 12 kuruşa alıyordu şimdi heralde 12.5 kuruşa satar

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 408/466 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •