Sayfa 413/466 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Sürekli yıllardan beri GENPOWER JENERATÖR iflas etti deniliyor zaten bunu ilgilenipte duymayan kalmadı reklam yapıp can sıkmanın anlamı yok başka bir şey söyleyecekseniz buyrun sahne ve söz sizin..

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sizde MURAT DOĞAN gibi kuruşlara elimizdeki hisseleri alma ve aldırma gibi bir çaba icerisindeyseniz hiç boşuna uğraşmayın ya hisse değeri tamamen 0 olacak yada 1 lot GENYH = 1TL olacak bende ortası yok bu işin o kadar.

3. Yok kardeşim biz nasrettin hocanın hikâyesindeki gibi GENPOWER JENERATÖR ün faaliyette olduğunu biliyoruz İFLAS ettiğine inanmıyoruz veya kabullenmek istemiyoruz.

4. Ben doğru yada yalan MÜJDAT USLU 'nun ticaret yaptığı çok samimî bir arkadaşından kedilerinin bizim mağduriyetimizin farkında olduğunu işleri toparlama sürecinde olduğunu ve son olarak en fazla 2 yıl içerisinde hakkı olanların haklarını alacağını söyledi nokta

5. Arkadaşlar herkese merhaba bir sorum olacak sayın mahulli ye aceba genpower hol. durumu ne olur oda gen yat.gibimi oldu ceaplarsanız biz genpowerhol. mağdurları olarak seviniriz

6.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Hukuki detayları araştırmadım, genel bilgim şu, genpower jeneratör iflası temyizde onaylanmıştır. Doğal olarak gen yatırımın böyle bir varlığı kalmamış oluyor.
    Genpower jeneratör iflas etti ve alacakların paraları ödeneceği için, genpower markası ve menkul gayrı menkulleri iflas masası aracılığı ile satılacaktır. Şu anda genpower gen yatırımda değil, iflas masasında, iflas masasından kim alırsa, genpower onun mülkiyetine tertemiz, borçsuz girecektir.. Genpower devam edecek, ancak genyatırım ile hiç bir alakası olmayacaktır. Aynen daha önce iflas eden ve iflastan satılan, gümüşsuyu halı, Mudurnu tavuk ta olduğu gibi... Şu an işlemler ne aşamada bilmiyorum. Netice olarak gen yatırımın, genpower i yok.
    Müflis durumda kalan mal varlıkları satılıp kalan para hissedarlara satılır deniyor. 1 milyarlık tesis bedavadan gitmemesi lazım. Ayrıca sitede hala müjdat uslu yönetiminde olduğu görülüyor. Hal böyleyken garip işler. Tabi bu ülkede her şey mümkün o da ayrı ama. Bir de sizin dediginiz gibi ise dolandiriliyoruz ve devlette bu ise on ayak oluyor. Ytd.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hamza bey kardeşime

Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Sizde MURAT DOĞAN gibi kuruşlara elimizdeki hisseleri alma ve aldırma gibi bir çaba icerisindeyseniz hiç boşuna uğraşmayın ya hisse değeri tamamen 0 olacak yada 1 lot GENYH = 1TL olacak bende ortası yok bu işin o kadar.

Benim ağzımdan genyatırım iflas ettiğine dair, tek hece çıktımı. Hisselerinizi satın, kurtulun diye bir kelam duydunuzmu, Hisselerinizi şu fiyattan alırım diye bir talebim oldumu.Bilgilendiğim jeneratörün iflasının onaylandığı ve jeneratörün iflas masasına geçtiği, iflas masasından da satılacağı...iflas masasında iş ve işlemlerin neler olacağını süreç belirler.
    Tolstoy kardeşim,iflas masasından yapılan satıştan, dediğiniz miktar paranın gelme olasılığı olsa iflas etmezdi. İnşallah dediğiniz rakamlara satılır alacaklı ödemeleri yapılır. Kalanıda hissedar lara aktarılır.
    Adını yazdığınız beyefendinin (murat)
    Yaptığını söylediğiniz al sat işleri kendi ticari faaliyetleri olabilir. Alır, satar, malını satan varsa alır, mal almak isteyene mal satar. O arkadaşın alım satımlarının esas konu ile ne alakası var. İsteyen malını 3 TL ye satışa çıkarır isteyen 1 kuruşa satar. İsteyen hiç satmaz.
    Duyduklarımı burada zaman zaman paylaşırım. Onun dışında her hangi bir arka planım yoktur.
    Çağrım Müjdat Uslu'nun genyatırım holdingi aklı başında bir iş adamına devretmesi veya içini doldurup aktif hale getirmesidir.
    Ben hisselerimi bekletirim, olursa olur olmazsa olmaz. Selamlar

8.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Benim ağzımdan genyatırım iflas ettiğine dair, tek hece çıktımı. Hisselerinizi satın, kurtulun diye bir kelam duydunuzmu, Hisselerinizi şu fiyattan alırım diye bir talebim oldumu.Bilgilendiğim jeneratörün iflasının onaylandığı ve jeneratörün iflas masasına geçtiği, iflas masasından da satılacağı...iflas masasında iş ve işlemlerin neler olacağını süreç belirler.
    Tolstoy kardeşim,iflas masasından yapılan satıştan, dediğiniz miktar paranın gelme olasılığı olsa iflas etmezdi. İnşallah dediğiniz rakamlara satılır alacaklı ödemeleri yapılır. Kalanıda hissedar lara aktarılır.
    Adını yazdığınız beyefendinin (murat)
    Yaptığını söylediğiniz al sat işleri kendi ticari faaliyetleri olabilir. Alır, satar, malını satan varsa alır, mal almak isteyene mal satar. O arkadaşın alım satımlarının esas konu ile ne alakası var. İsteyen malını 3 TL ye satışa çıkarır isteyen 1 kuruşa satar. İsteyen hiç satmaz.
    Duyduklarımı burada zaman zaman paylaşırım. Onun dışında her hangi bir arka planım yoktur.
    Çağrım Müjdat Uslu'nun genyatırım holdingi aklı başında bir iş adamına devretmesi veya içini doldurup aktif hale getirmesidir.
    Ben hisselerimi bekletirim, olursa olur olmazsa olmaz. Selamlar
    Sn mahulli az çok takip ettiğim kadariyla iyi niyetinizde şüphem yok. Mesele şu sn balmu da paylaşım yapıyor ben de takip ediyorum yurtdışına acayip sevkiyat var. Fuarlara katılım var yırtığın hepsiburada gibi sitelerde satış yapılıyor. Bunu yapa kayyum değilse kim? Hala müjdat sa nasıl oluyor da iflas eden şirkette üretim ve satış yapabiliyor. Hangi ticari unvanla ihracat yapılıyor. Öyleyse bu gördüklerimiz gerçek ise geri dönüş neden olmasın ıflastan benim kafamı bunlar bulandırıyor. Ytd

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 413/466 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •