Sayfa 416/466 İlkİlk ... 316366406414415416417418426 ... SonSon
Arama sonucu : 3722 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Detaylarını merak ediyorsan onu telefondan arayacaksın o da ya sana mal çakacak yada elindeki malı kuruşlara tabiri caizse ölü fiyata alacak

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Detaylarını merak ediyorsan onu telefondan arayacaksın o da ya sana mal çakacak yada elindeki malı kuruşlara tabiri caizse ölü fiyata alacak

Ne alıp sattığı beni ilgilendirmez ancak burada bu kadar mağdur yatırımcıya ışık tutacak bilgiye sahip değerli yatırımcı arkadaşlarımız varsa lütfen paylaşımdan kaçınmasın.

#balat 👌😎 amor ytd sadece izle

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    #balat amor ytd sadece izle
    Yine birilerin canını yakacan belli Rabbim nasip etmesin alma mazlumun ahını çıkar ahesli ahesli..

5. Gözaltı pazarındaki hareketler her ne kadar cazip görünsede sonu hep hüsran oluyor aman ha diyorum öyle milletin gazına gelmeyin o hatayı bir kere GENYH ve GENPWR hisselerinde yaptık birdaha asala uymayın şeytana! Çoluk çocuğunuzun rızkını kaptırmayın kalın sağlıcakla...

Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    gözaltı pazarındaki hareketler her ne kadar cazip görünsede sonu hep hüsran oluyor aman ha diyorum öyle milletin gazına gelmeyin o hatayı bir kere genyh ve genpwr hisselerinde yaptık birdaha asala uymayın şeytana! çoluk çocuğunuzun rızkını kaptırmayın kalın sağlıcakla...

Sm-a310f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hamza bey sen beni hiç tanımamışsın... Ben insanların ahını alan değil duasını alan birisiyim ama sen bu tür yorumlar yaparak kendini yatırımcı zannediyorsun... Her neyse her gün balata bak amor aklına gelsin... Allaha emanet ytd
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7. Hayırdır Murat tahminin tutar da itibar kazanırsın diye mi umuyorsun? Elindekileri çıkarmak için hazırlık yapıyorsun herhalde...
    Hep yalan dolan olmaz tabii... Arada arkadaşların güvenini kazanacak şeyler söyle ki hemen şakşakcıların da gelsin sana destek versin sonra arkadaşların kafasına çakarsın hisselerini rahat rahat...

Alıntı Originally Posted by üye Yazıyı Oku
    hayırdır murat tahminin tutar da itibar kazanırsın diye mi umuyorsun? Elindekileri çıkarmak için hazırlık yapıyorsun herhalde...
    Hep yalan dolan olmaz tabii... Arada arkadaşların güvenini kazanacak şeyler söyle ki hemen şakşakcıların da gelsin sana destek versin sonra arkadaşların kafasına çakarsın hisselerini rahat rahat...
    benim paramda çok itibarımda sen meraklanma burada bir kaç ağlayan vardı da geçmiş yılların hatrına tavsiyede bulundum hepsi bu ytd
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 416/466 İlkİlk ... 316366406414415416417418426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •