Sayfa 418/466 İlkİlk ... 318368408416417418419420428 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Hakketen . biz görebilecek mıyız böyle bir şey. Şansıma sokayım. Neye el atsak kurudu gitti.

Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Üstad genyh e ne faydası olacak !!!
    Ben BALAT TA 2 MİLYON KAR YAZARSAM TÜM MAĞDURLARIN HİSSESİNİ ALACAĞIM VE BU İŞKENCEYE DUR DİYECEĞİM YETERLİ OLDU GALİBA YTD AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by balmu Yazıyı Oku
    hakketen . Biz görebilecek mıyız böyle bir şey. şansıma sokayım. Neye el atsak kurudu gitti.
    ben arkadaşlarda faydalansın diye yazdım ancak yeteri ilgiyi görmedi zorlada damadın koynuna kız sokulmaz ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    ben arkadaşlarda faydalansın diye yazdım ancak yeteri ilgiyi görmedi zorlada damadın koynuna kız sokulmaz ytd
    Bence fazla uğraşma. Sen girmişsin kazanıyorsun. Bereketini gör. Ancak bu işlere vesile olmak büyük risk. Bak bana . çok kıymet verdiğim biri tarafından aldım bu hisseleri. Varı yoğu göndüm. Şimdi napıyorum. Adama sürekli küfür. Utancından telefonlarıma bile bakmıyor. Buradan da sen çıkar üstad.

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Ben BALAT TA 2 MİLYON KAR YAZARSAM TÜM MAĞDURLARIN HİSSESİNİ ALACAĞIM VE BU İŞKENCEYE DUR DİYECEĞİM YETERLİ OLDU GALİBA YTD AMOR
    Mağdurların hakkını verecek olan patron müsveddesi Müjdat tır. Nasıl bir midesiz biriymiş ki bu kadar ahı küfürü rahat rahat kaldırıyor. Allah onu ve onun gibilerini yerle yeksan etsin.

Alıntı Originally Posted by balmu Yazıyı Oku
    mağdurların hakkını verecek olan patron müsveddesi müjdat tır. Nasıl bir midesiz biriymiş ki bu kadar ahı küfürü rahat rahat kaldırıyor. Allah onu ve onun gibilerini yerle yeksan etsin.
    amin . Inşallah dualarınız kabul olur.

Balat 03/01/2020 tarihli kapanışı 1,49 tl tavanda 500.000 lota yakın alıcı kapattı pazartesi tavanı 1,63 tl ytd hayırlı olsun amor

Balat 06/01/2020 tarihli kapanışı 1,63 tl tavanda 475.000 lota yakın alıcı kapattı salı tavanı 1,79 tl ytd hayırlı olsun Amor
    HEDEF FİYAT 3,20 TL OCAK AYININ SONUNA KADAR YTD

Sayfa 418/466 İlkİlk ... 318368408416417418419420428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •