Sayfa 421/466 İlkİlk ... 321371411419420421422423431 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. CİMER'e yapmış olduğum bir başvuruya verilen cevap:

Sayın ...
    Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) Doğrudan Başkanlık Sistemi Uygulaması uyarınca yapmış olduğunuz 1902599345 sayılı başvurunuz ile ilgili olarak;
    Cumhuriyet Başsavcılığımızca 2019/3350 İhbar numarası üzerinden inceleme başlatıldığı,
    İhbar dosyası ile ilgili bundan sonraki safahat bilgilerinin tarafınızca Cumhuriyet Başsavcılığımız Hazırlık Bürosundan temin edilebileceği hususu,
    Bilgilerinize rica olunur.
    Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı

2.  Alıntı Originally Posted by davainsani Yazıyı Oku
    CİMER'e yapmış olduğum bir başvuruya verilen cevap:

Sayın ...
    Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) Doğrudan Başkanlık Sistemi Uygulaması uyarınca yapmış olduğunuz 1902599345 sayılı başvurunuz ile ilgili olarak;
    Cumhuriyet Başsavcılığımızca 2019/3350 İhbar numarası üzerinden inceleme başlatıldığı,
    İhbar dosyası ile ilgili bundan sonraki safahat bilgilerinin tarafınızca Cumhuriyet Başsavcılığımız Hazırlık Bürosundan temin edilebileceği hususu,
    Bilgilerinize rica olunur.
    Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı
    Şikayet içeriği neydi acaba. Cimer e bende başvuruda bulundum. Dilekcemin kayda alındığı ve gerekli bilgilendirmenin yapılacağı diye cvp verildi

3. Buradan detay paylaşmam doğru olmaz. Ama çevremiz vasıtasıyla elde ettiğim bazı önemli bilgileri sundum. Sayın Savcılık makamı işi ciddi anlamda takip edecekmiş. Bakalım ne çıkar bu süreçten. Yakın zamanda savcılık süreci ilerlediğinde olayı bazı siyasi büyüklerime de sunacağım. Bunların kulağını biri çekmeli. Yoksa yola gelmezler...

4.  Alıntı Originally Posted by davainsani Yazıyı Oku
    Buradan detay paylaşmam doğru olmaz. Ama çevremiz vasıtasıyla elde ettiğim bazı önemli bilgileri sundum. Sayın Savcılık makamı işi ciddi anlamda takip edecekmiş. Bakalım ne çıkar bu süreçten. Yakın zamanda savcılık süreci ilerlediğinde olayı bazı siyasi büyüklerime de sunacağım. Bunların kulağını biri çekmeli. Yoksa yola gelmezler...
    Aynen öyle üstad. Madem bizleri keriz yerine koydular bu işten öylece siyrilabileceklerini düşünmesinler. Nasıl bizim gecemiz gunduzumuzu haram zıkkım ettiyseler bu işte parmağı olan herkesin kat be kat fazlasını yaşamasını dilerim. Ama bu sistemde olur mu gene söylüyorum maalesef hayirrr

5. Hiç bir şey çıkmaz adamın şirketinde çalışan siyasi iktidarın bakanı olmuş biri bile var boşa çene yormayın buralar da alttaki linkte kimin çalıştığı yazıyor
    https://www.internethaber.com/eski-b...du-362872h.htm

6.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Hiç bir şey çıkmaz adamın şirketinde çalışan siyasi iktidarın bakanı olmuş biri bile var boşa çene yormayın buralar da alttaki linkte kimin çalıştığı yazıyor
    https://www.internethaber.com/eski-b...du-362872h.htm
    Kardeşim bişey cikmiycagini zaten söylüyoruz. borsadan defedilmesinin üzerinden 3 sene geçmiş. Niyeti düzgün olan biri olsalardı şimdiye kadar belli ederlerdi. Ama bu kansizlar bak tekrarlıyorum kansizlarin zaten amacı buymuş. Devleti dolandir vatandaşı dolandir. Dolandiriciligin dik alasını yaptılar ve de yapıyorlar. Gel gör ki devlet neden bu ********lere hala müsaade ediyor. Neden.....

7. Parasını pulunu geçtim . Bütün birikimlerimizi çalan bu serefsizlerin Acı içinde geberip gitmesi belki içimizi biraz rahatlatir.

Ulen Polar, millete 1 ayda 10 kat artmis batagi mi pazarladin burda bu sefer de?

Sayfa 421/466 İlkİlk ... 321371411419420421422423431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •