Sayfa 432/466 İlkİlk ... 332382422430431432433434442 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Hamza bey, her yazdığımı izah mı edeyim. Dalga geçme yok.
    Eminim çok yakın bir surede bir açıklama duyacağız. Bu platformdan tabiki kendisi bir açıklama yapmaz. Usul ve edebe uymaz, Ekonomi dergi veya gazetelerin ekonomi sayfalarından bekliyorum. Siz buna şimdilik his diyebilirsiniz.

2. Ben Sy. Uslu 'nun Simurg kuşu gibi kendi küllerinden yeniden doğacağına inanmaktayım. Kendiside umarım buna inanır ve motivasyonunu kaybetmez. Haydi........

3. Bu dünyadan göçmeden yapsa bari ömür sandığımız kadar uzun bir süre değil. Mahulli kardeşim bende seni gibi hep olumlu düşünüyorum ve öyle inanıyorum bir gün hakkımızı alacağız er yada geç.
     Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Ben Sy. Uslu 'nun Simurg kuşu gibi kendi küllerinden yeniden doğacağına inanmaktayım. Kendiside umarım buna inanır ve motivasyonunu kaybetmez. Haydi........
    MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Bu dünyadan göçmeden yapsa bari ömür sandığımız kadar uzun bir süre değil. Mahulli kardeşim bende seni gibi hep olumlu düşünüyorum ve öyle inanıyorum bir gün hakkımızı alacağız er yada geç.

Hamza bey, kanatimi yazayım ki, her zaman olumlu bakmakta fayda var. Hangi şirket sahibi, binbir emek harcayarak büyüttüğü şirketin yok olmasını isterki, inancım odur ki Uslu da şirketlerinin batmasını istemez, pratikte yaptığı hamleler başarısız olduğundan batık duruma düşmüştür maksadı batmak değildi muhtemelen.
    Duyduklarımızı göre daha önceden de yazmıştım, bimbir çaba sarfetmektedir ve anladığım kadarıyla da mevcut olumsuz tablodan kurtulacaktır, yine de cari durumlar ne yöne evrileceği bilinemez.
    Ancak, Uslu kendi pozisyonunu kurtarsa bile, bunun genyatırım yatırımcısına faydası olmayabilir.
    Bizim pozisyonumuza fayda sağlanabilmesi birazda elinde %5 ten fazla oranda hisse bulunduran yatırımcıların katkısı ile olabilir.
    Şirket kartında yanılmıyorsam 4 kişi de %5 orandan fazla bulunduran var.
    Tam bilmiyorum ama bu yatırımcılarda 2 milyon civarında hisse var.
    Bende ne var, bende 11 TL den bile aldığım hisse var, ancak toplamı fazla değil, ağırlık lı ortalamam 2.80 civarı, ödediğim para ile 0.40 kuruştan alsaydım neredeyse şirket kartına ismim yazılırdı. 🤕
    Şunu demek istiyorum, fazla para ödeyen değil, hissede sayısal ağırlık önemli, sayısal lotu fazla olanlar, samimi olarak bir araya gelseler, samimi olarak, geçmişi boş verip, Sn. Uslu ile ne yapılabiliri konuşup, bir yol bulmaya çalışsalar.
    Mesela ben, elimdeki hisselerin, genyaturımı aktif duruma getireceğine inansam sn. Uslu nun hesabına çekinmeden virmanlardım.
    Çünkü elindekinin değeri şu an sıfır, gen yatırım aktif olsa, elimde kalanın bir değeri olur.
    Slmlar

5. Elimdeki hisselerin yarısını virmanlardım, şeklinde olacaktı

6. Çok iyimsersiniz. Geçen yıla kadar bende bir şeyler olur diye umut ettim ancak gördüm ki bu patronun zihniyeti de tihniyeti de belli. Adam olan zaten bu zamana kadar bir şeyler yapardı. Geri donderemiyorsan belli bir fiyattan çağrı yapardı. O ne yaptı . Hiçbir şey. Kusura bakmayin uğraşıyor çabalıyor bana biraz ütopik geliyor. Kimse de patron denen zevata beddua veya küfür ediyor diye de kızmasın . Zaten hakkı da yok. Sen çalış çabala birikim yap. Sirketin içine disina bakarak yatırım yap. Patron sözler versin ama gerisi gelmesin. O yüzden kendi dusuncemdir boş hayallere kapılmamak lazım. Mal ortada . Amaç diğer batan veya sogusleyen şirketler gibi bu da görevini yapmıştır.

TOPLANTI :

2. Alacak Toplantısı 12.10.2020 tarihinde saat : 14:00 de , Ankara Batı İcra ve İflas Müdürlüğü Esas Aile Bürosunda yapılacaktır. Yatırımcılara duyrulur.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

8. Felaket tellalıda geldi tamam oldu.
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    TOPLANTI :

2. Alacak Toplantısı 12.10.2020 tarihinde saat : 14:00 de , Ankara Batı İcra ve İflas Müdürlüğü Esas Aile Bürosunda yapılacaktır. Yatırımcılara duyrulur.

Sayfa 432/466 İlkİlk ... 332382422430431432433434442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •