Special Days Image
Sayfa 433/466 İlkİlk ... 333383423431432433434435443 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Kendileri GENPOWER JENERATÖR ün basın yayın sözcüsü çünkü başka adamları yok.

MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    felaket tellalıda geldi tamam oldu.

Mar-lx1m cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hamza bey size devrettiğim genyh 0,08 krştan 48.000 lotu pişmanlığınız varsa 0,04 krş geri alabilirim ben çok yatırımcı gördümde senin gibi ağlayanı ilk defa gördüm... D))
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 25-07-2020 saat: 13:05.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Kendileri GENPOWER JENERATÖR ün basın yayın sözcüsü çünkü başka adamları yok.

https://tr.investing.com/equities/ba...mment=20575910

galiba bu sözler sana aitti : SAYIN AMOR 50.000 LOT ALALIM O ZAMAN SAKLA SAMANI MİSALİ BELKİ DEĞERLENİR NE DERSİN?

o zaman balat 50.000 lotu 0,41 krş aldıysan o hisse 3,45 gördü %900 kazandırdı ... sizin gibi nankörlere iyilik yapmak doğru değil sen kaybetmeye mahkumsun 0,08 krş hisse alıp 4.000 tl ye 2000 tl harcayıp fabrikaya gideni ilk defa görüyorum ... Yazık sana kendini küçültüyorsun istersen ses kaydıda atıyım benimle konuştuklarını abi abi diye ağladıklarını bana 50.000 daha ver diye hem hisseyi alıpta sonra oyun bozanlık yapmak doğru değil deli kanlılığa yakışmaz hemde beni kötülemek şer-----tir ayıp daha elimde 510.000 lot var isteyen herkese satarım, satmak isteyenden de alırım bu bir ticaret ayıp değil ancak alım satımları spk belirttiği gibi usulune uygun yaparım size yaptığım devirde usulune uygun oldu gönül koyma bir kumar oynadın kaybettin... NE DEDİ MÜJDAT ABİN SANA HAMZA BEY HAKLIYSANIZ MURAT BEY GİBİ MAHKEMEYE GİT DEMEDİ Mİ SES KAYDINI SEN KENDİN ATTIN BANA yapacak bir şey yok basiretsiz patronların türkiyede oynadıkları oyunlar sende bu oyunda kurban oldun bile bile !!!

4. Ne 48 i ne 58 i rüyya görüyon heralde senden 1 lot almam 1 lotta vermem
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    hamza bey size devrettiğim genyh 0,08 krştan 48.000 lotu pişmanlığınız varsa 0,04 krş geri alabilirim ben çok yatırımcı gördümde senin gibi ağlayanı ilk defa gördüm... D))

haaa unutmuşum 48.000 GENYH lotun yanında 20.000 lotta GNPWR HİSSESİNİDE HAMZA BEYE PROMOSYON OLARAK VERMİŞTİM DEVİR EDERSENİZ PROMOSYONLARI GERİ ALIRIM ONA GÖRE D))

6. Birinci gönderdiğim genyh mkk bilgisi. Yönetim kuruluna bakın. Genyh te bilgi mevcut değildir yazıyor.

İkinci gönderdiğim gnpwr hol. Mkk bilgisi. Yönetim kuruluna bakın.

Bu adam genyh tamamen gözden cikardi sanırım.

Sayfa 433/466 İlkİlk ... 333383423431432433434435443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •