Sayfa 440/466 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Müjdat Efendi'nin yancısı yatırım ve hukuk uzmanı namı deger Amor geçenlerde efendisine beddua eden paylaşım yapmıştı. Bende hoşgeldin aramıza yorumu yapmıştım. Nedense yorumlar hemen kaldırıldı. Müjdat Efendi bizi takmadı ama sadık yancısı beddua edince ağrına gitti demekki.
    Eee, Polar bosuna demiyoruz. Bipolar'dan geliyor. Daha once de boyle episodelari olmustu. Once sever sonra dover.

Yazik, bu kadar kumarbaz gelen borsaya acik olsaydi mallari 10 ktina verip kurtulurdunuz.

Hic de zor degilmis teshisi. Doktor olmak vardi,

Bipolar nedir ve belirtileri nelerdir?

Babasını boğarak öldüren Orhan Şimşek'te bipolar hastalığı ortaya çıkmıştı. Bu hastalık tehlikeli bir hastalık mıdır ve kişileri cinayete sürükler mi? İşte bipolar bozukluk hakkında merak edilenler.

Önceleri Manik depresif bozukluk veya manik depresyon adıyla bilinen, öz Türkçesi iki uçlu duygulanım bozukluğu olan, bipolar afektif bozukluk, riskli davranışlar nedeniyle ilişkilere ve kariyere zarar veren, tedavi edilmediği zaman intihara bile yol açan ciddi ruhsal bir hastalıktır. Bipolar bozukluk, "maniden depresyona kadar uzanan ruh halindeki aşırı değişiklikler" olarak tanımlanır. Bu ruh hali oynamaları arasında, bipolar bozukluğu olan kişinin normal ruh halinde olduğu dönemler olabilir. "Manik" terimi aşırı hareketli, enerjik, konuşkan, umursamaz, güçlü, öforik bir dönemi tanımlar. Sonra, birdenbire bu yükseklerde uçan ruh hali karanlık bir ruh haline dönüşebilir, örneğin; sinirlilik, kafa karışıklığı, öfke, kapana kısılma hissi ortaya çıkar. Bu bir öncekine tamamen zıt olan ruh hali depresyon olarak tanımlanır ve üzüntü, ağlama, değersizlik hissi, enerji kaybı, haz kaybı, uyku problemleri ortaya çıkabilir. Bu yükselmeler ve alçalmalar her insanda değişiklik gösterdiğinden, bipolar bozukluk teşhis edilmesi zor olan bir rahatsızlıktır.

3. Bunun ilacı bende... Bana versinler hisselerini... Bedaya... Kurtulsunlar bu dertten...

4. https://www.facebook.com/39628733707...9398101435507/

Bakın vizyonları varmış. Ben sizin vizyonunuza...
    Yaz oraya
    Vizyonumuz : yalandan şirketleri borsaya açma.
    Misyonumuz: yatırımcıları kandırıp paralarini çalma.

En azından daha karakterli bir davranış olur.

5. benim 5000 lot hissemin değerinin yok olduğundan beri aradan tam 3.5 yıl geçmiş maliyetim 0.50 kuruş du düşün şimdi bu fiyata hisse yok şu an borsada olaydı en az 20 tl idi vay be

Borsadan atılmadan önceki işlemi de 0.41 kuruş du

Zararına vermedik hisseyi

Sayfa 440/466 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •