Sayfa 444/466 İlkİlk ... 344394434442443444445446454 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Korona olmasin,,birden ani,ölmesin...beni nasıl hergün öldürüyorsa,,allahtan tek dileğim,hemen vefat etmemesi,yüce allahım öyle bir dert versinki,,benim çektiğim acıların sikintılarin.yüzlerce katını çekerek,sürünerek can verir inşallah..nasıl benim alınteri paramı yediyse,,kurban olduğum mevlam,,boğazında bıraksın felç etsin..ahrette ilk yakasını tutan ben olurum insallah

2. Bugundu sanırım. Var mı bilgisi olan
     Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    ANKARA BATIİCRA DAİRESİ
    2017/7 İFLAS

İFLAS ALACAKLILARI SIRA CETVELİNİN VE İKİNCİ
    ALACAKLILARIN TOPLANTISININ İLANI

Müflisin adı soyadı ve yerleşim yeri*:*Genpower Jeneratör Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
    A.S.O. 2. Organize San. Böl. 2010 Cad. No: 18 Temelli Sincan ANKARA
    Müflisin Ticaret Sicil Numarası*:*Ankara Ticaret Sicil Memurluğunun 91302 sicil numarasında kayıtlı
    Müflis hakkındaki alacak ve istihkak iddialarının tahkik ve tetkik işlemi bitmiş, İcra ve İflas Kanununun 206 ve 207. maddeleri gereğince düzenlenen alacaklılar sıra cetveli Ankara Batıİcra Dairesi iflas bürosunda incelemeye hazırdır.
    Alacağın esasına ve miktarına ilişkin itirazların (15) gün içinde iflâsa karar verilen yerdeki Ticaret Mahkemesinde dava yoluyla ileri sürülebileceği; yalnız sıraya ilişkin itirazların ise (7) gün içinde şikâyet yoluyla İcra Mahkemesinde ileri sürülebileceği; gereken kanuni işlemin ifası için ikinci alacaklılar toplantısı günü olarak tayin edilen 12.10.2020 günü saat 14:00*da Ankara Batı İcra ve İflas Müdürlüğü Esas ve Aile Bürosunda hazır bulunmaları veya yetkili bir vekil göndermeleri lüzumu İcra ve İflâs Kanununun 232, 234, 235, 309/d maddeleri gereğince ilân ve tebliğ olunur.(İc.İf.K.232,234,235,309/d)

Arkadaslar bu kağıt nasıl kapalı hem web sıtesı acık hem jeneratör sayfası bi toaf nasıl oluyor kapalı bazı kagıtların tahtası kapanır heryerden sılınıp gıderler bu kağıt bi toaf sankı hersey acıkta sadece kagıdın tahtası kapalı gibi çok ilginç

4.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaslar bu kağıt nasıl kapalı hem web sıtesı acık hem jeneratör sayfası bi toaf nasıl oluyor kapalı bazı kagıtların tahtası kapanır heryerden sılınıp gıderler bu kağıt bi toaf sankı hersey acıkta sadece kagıdın tahtası kapalı gibi çok ilginç
    Arkadaşım yıllardır üzerine basa basa bunu anlatıyoruz zaten. Kimisine göre çok iyi niyetli şirketi kurtarmaya çalışıyor. Kimisine göre alacağını aldı dolandırdı. Başka bir yöntemle devam ediyor. Burda tek bir aciklama yapmayan şirketin kendisi ve patronu. Kendisi adamda bizleri adam yerine koymuyor. Patetes üretir gibi jeneratör üretiyor. Bunun yanında anladigim kadarıyla siyasete de yakinlasma çabası var. Ülke içinde ki satışlarını da baya arttırdı. Ülke dışında zaten herhangi bir sıkıntı yok. Aslında şirketin üretim ve satış problemi yok. Sıkıntı alacaklılar. Bazıları ile belirli oranda anlaşmış gibi. Ama gel gör ki şirket tekrar borsa kotuna alınır mı. Ya da Müjdat bu isimle borsa kotuna aldırmak istiyor mu önemli olan bu. Normal şartlarda şu donemki banka sektörü ile bir kaç tane şirket haricinde bütün şirketler resmen hayal dünyasındaki rakamlara ulaşti. Aynı ortam ve şartlarda bu üretim kapasitesi ile bu şirketin ulaşabileceği rakamları bizlerde hayal edemezdik ama maalesef konustugumuz konu bunların çok uzağında.

Sayfa 444/466 İlkİlk ... 344394434442443444445446454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •