Sayfa 448/466 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Ne yatırımcısı be Murat. Zamanında 41bin lira bağlamıştım zaten bu senetlere. Geldiğimiz durum ortada... Böyle yatırımcı mı olur? Altın olarak kalsaydı 5 katı olacaktı...
    Bazen şaka yolu takılıyoruz işte... Param yok... Ama şunu ciddi olarak söyleyeyim bu işe çok kaptırmışsınız kendinizi. Sağlık önemli...

Alıntı Originally Posted by üye Yazıyı Oku
    ne yatırımcısı be murat. Zamanında 41bin lira bağlamıştım zaten bu senetlere. Geldiğimiz durum ortada... Böyle yatırımcı mı olur? Altın olarak kalsaydı 5 katı olacaktı...
    Bazen şaka yolu takılıyoruz işte... Param yok... Ama şunu ciddi olarak söyleyeyim bu işe çok kaptırmışsınız kendinizi. Sağlık önemli...
    işin sonunda kitap yazacak kadar bilgi , belge ve fügüran vb .. Yatırımcı tanıdım. Parayla satın alınamayacak bilgiler öğreniyorsun. Devlet içinde sistem boşluğunda faydalanan ve dolandırıcılık yapanından tut patron tutan makamlardaki insanlara kadar herkesi tanıyorsun bankalar nasıl dolandırılır onu öğreniyorsun... Daha neler neler spk tanıyorsun en üzücü olan ise mazlum yatırımcıların hayat hikayelerine şahit oluyorsun gerçi 48 kişiyi kurtardım ancak gurur yapıp satmayanlarda oldu...sizde onlardan birisiniz galiba allah kurtarsın gerçektende insan üzülüyor 5 yıl önce 41.000 tl iyi para dolara yada altına vursan 300.000 tl kayıp etmişsiniz. Bir memur devlete 40 yıl çalışıyorda 100.000 tl alamıyor saçlarınız beyazlamıştır kesin ama üzülmeyin karla zarar kardeştir borsanın temel kuralıdır... Selametle kalın iyi geceler haaa bu arada ben çok mutluyum ... D: )))
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3. Bu senetlerden umduğumuzu bulamadık ama başka bir senetten biraz kazandık. Belki köşeyi döneriz. Çok kazanırsam bu senette benim de adım yazsın istiyorum. O zaman bakarız. Nasılsa alıcısı çıkar, satarız... Olmaz mı Murat?

4. Öyle yada böyle adam iyi geçirdi bizlere. Bu tahta da böylece tarihin sayfalarindan kaybolup gitti. Bizler de nefes aldıkça aklımıza geldikçe bu hale sokanlari anıp duracağız. Bı faydası olacak mı. Tabiki olmayacak. Yapmış olduğumuz sinir stresle yaşayıp ölene kadar şiddeti az yada çok bı şekilde hissedeceğiz. Haa kul hakkı falan diyecegiz belki ama buna sebep olanın böyle bir inanışı olmadıgindan oda kendi penceresinden başka sorunlarla uğraşıp duracak. Bizler aklina bile gelmiycegiz muhtemelen. Hayat böyle işte..

Alıntı Originally Posted by balmu Yazıyı Oku
    öyle yada böyle adam iyi geçirdi bizlere. Bu tahta da böylece tarihin sayfalarindan kaybolup gitti. Bizler de nefes aldıkça aklımıza geldikçe bu hale sokanlari anıp duracağız. Bı faydası olacak mı. Tabiki olmayacak. Yapmış olduğumuz sinir stresle yaşayıp ölene kadar şiddeti az yada çok bı şekilde hissedeceğiz. Haa kul hakkı falan diyecegiz belki ama buna sebep olanın böyle bir inanışı olmadıgindan oda kendi penceresinden başka sorunlarla uğraşıp duracak. Bizler aklina bile gelmiycegiz muhtemelen. Hayat böyle işte..
    müjdat beyin geçirdiği doğruda kafamda çözemediğim bir durum var sayın balmu ... 7.118.000 lot kimde diyelim ki müjdatın adamlarında imtiyazlı a grubuda onda belki ileride kızları zehra yada pınar babam cehennem ateşinde yanmasın diye şirketi yeniden işleme sokarlar ... D: )))
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

6. Murat ne adamsın yaa... Hem elinde 500bin adet hisse var hem de Nasreddin Hocanın ya tutarsa menkıbesini okuyorsun. Biraz daha umutvari yazarsan satarsın hisselerini...

7.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    müjdat beyin geçirdiği doğruda kafamda çözemediğim bir durum var sayın balmu ... 7.118.000 lot kimde diyelim ki müjdatın adamlarında imtiyazlı a grubuda onda belki ileride kızları zehra yada pınar babam cehennem ateşinde yanmasın diye şirketi yeniden işleme sokarlar ... D: )))
    Sayın Murat kişi amelleri ile sorgulanır. Geride kalanın ona dua etmesi veya onun günahlarının ceremesini yerine koyması pek bişey ifade etmez. Eğer cehennem olgusu var ise cayir cayir yanacagi kesin. Yoksa da gübre olacak yapacak birşey yok...

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    5000 lotu bende hala duruyor

Borsa da olaydı çoktan 0.80 kuruştan satmıştım

Benim maliyetim 0.60 kuruştu

Sayfa 448/466 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •