Sayfa 451/466 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

GENYH DOSYASINI ANCAK UZAYLILAR ÇÖZER. FORUMA ZİYARETE GELENLER BOŞ GİTMEYİN FİLMİ İZLEYİN.

https://youtu.be/6b9FoIAFSig

Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Muahahahaha. Bir de ici degistirilen mal eksikti.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Sayın Balmu, Sayın Mahulli, Müjdat beyin, dostunun arkadaşı eğer böyle bir yazı yazmışsa Mahulli Bey Müjdat beyin, GENYH hakkında kesin birşey öğrenmiştir . Ancak şöyle bir şey var Müjdat bey, benim telefonumu engellemiş ancak ticarette küslük olmaz hem kendi adıma hemde yatırımcılar adına faydalı olacaksa el sıkışmaya hazırım İstanbul' daki davaya da katıldım Müjdat beyin Avukatının GENYH ile ilgili kendisini o yönde niyetli göremedim vb.. konular hakkında ancak belki imana gelmiştir. Hem kendi adına hemde yatırımcılar adına güzel gelişmeler olur. Herkes helalleşir.

Bu arada Müjdat beyin yetkili servislerinden birisi benim çalıştığım iş yerinin jeneratörünü bakım için götürmüş Fabrikaya yerine küçük bir
    Genpower jeneretör getirmiş konuyu araştırıyorum" Okul Aile Birliği Jeneratörü sormuş yetkiliye fabrikada kabinler değişti denmiş" halbuki jeneratörün özellikleri farklı biri 100 kw Diğeri 500 Kw a bu dosyanın altında da siz çıkarsanız sizin adınıza üzüleceğim Herkes Okula Jenerataör Bağışlarken Bir Yetkili Servisin Okulun Jeneratörünü DEĞİŞTİRMESİ doğru kabul edilemez. Okulun jeneratörünü yerine Konması için rica ediyorum. Müteahhit firma tarafından okula yaptırılan Jeneratörün Kaydı ve özellikleri Ankara Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü iNŞAAT BÖLÜMÜNDE KAYITLARI VAR . Gereği Yapılacak herhalde Emniyet Güçleri tarafından . Sayın Mahulli, Müjdat Beyin arkadaşını görürseniz bu olaydan da bahsetin Lütfen Jeneratörü Teknik Servis Okula Getirsin Yakında İnceleme Başlatacağım Yoksa .. Murat DOĞAN
    Okulda müdür, yardımcısı yada okul aile birliği yok mu ki olayı çözmek okulda hademelik görevi yürüten Murat DOĞAN'a kalmış. Bu kadar işin arasında yazıktır Murat DOĞAN'a.

Calinan jeneratorler, ici degistirilen robotlar... ne ararsan var vallahi.

Adam amma capsiz birisiymis. Simdi en az 200-300 milyon lira vuracakti gelen kumarbazlardan bir tahsisli yapip. Ilahi adalet. Oldugu zaman soyleyin gidip mezarina iseyecegim.

Bu arada su unal'a ne oldu? Amma beddua edip duruyordu, beddualari kendisini buldu herhalde.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Adam amma capsiz birisiymis. Simdi en az 200-300 milyon lira vuracakti gelen kumarbazlardan bir tahsisli yapip. Ilahi adalet. Oldugu zaman soyleyin gidip mezarina iseyecegim.

Bu arada su unal'a ne oldu? Amma beddua edip duruyordu, beddualari kendisini buldu herhalde.
    Usta adamın kanına işlemiş kolpacilik. Ha bide olurse falan biz göremeyiz de hani olursa gidipte günaha girme. Yapacağın şeye yazık...

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Ünal konusunda benim öngörüm bir şekilde uzlaştı. Yoksa bu kadar zaman yorumsuz kalamazdı. Başka nick kullansa dahi o kadar küfür sallıyor ki kendini ele verirdi. Ama yaşıyor, sosyal medya da kullanıyor. Demek ki bedduası kendine dönmedi. Müjdat er geç aldığı ahh larla yerle bir olacak. Bunun kaçarı yok.

Alıntı Originally Posted by deepimpect Yazıyı Oku
    okulda müdür, yardımcısı yada okul aile birliği yok mu ki olayı çözmek okulda hademelik görevi yürüten murat doğan'a kalmış. Bu kadar işin arasında yazıktır murat doğan'a.
    benmi hademelik yapıyormuşum oda bir insan görevleri küçümsemem ancak görevim o değil memurum pazartesi çarşamba , cuma günleri ankara şehit ömer halisdemir anadolu lisesi müdürlüğünde veri hazırlama ve kontrol işletmeni ve sayman mutemeti olarak görev yapıyorum salı ve perşembe günleride özkent akbilek fen lisesinde muhasebe depertmanında çalışıyorum yolunuz düşerse bir kahvemi için ; beklerim haddini bilmeyen hadsiz insan BENİM NE YAPACAĞIMI SANA MI SORACAKLAR .

Alıntı Originally Posted by deepimpect Yazıyı Oku
    okulda müdür, yardımcısı yada okul aile birliği yok mu ki olayı çözmek okulda hademelik görevi yürüten murat doğan'a kalmış. Bu kadar işin arasında yazıktır murat doğan'a.
    senin hisseleri almak için aradığımda bana attığınız maili hatırlıyormusun ne kadar da acizdin ben hisseleri almayınca ... çok moralin bozulmuştur.. Sen bedava versen gene almam o hisseleri hergün o ekrana baktığında acısını yaşa diye hadsiz insan terbiyesiz

05327220902 BENİ BİR ARA HADSİZ İNSAN

Sayfa 451/466 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •