Sayfa 452/466 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Sayın Balmu, Sayın Mahulli, Müjdat beyin, dostunun arkadaşı eğer böyle bir yazı yazmışsa Mahulli Bey Müjdat beyin, GENYH hakkında kesin birşey öğrenmiştir . Ancak şöyle bir şey var Müjdat bey, benim telefonumu engellemiş ancak ticarette küslük olmaz hem kendi adıma hemde yatırımcılar adına faydalı olacaksa el sıkışmaya hazırım İstanbul' daki davaya da katıldım Müjdat beyin Avukatının GENYH ile ilgili kendisini o yönde niyetli göremedim vb.. konular hakkında ancak belki imana gelmiştir. Hem kendi adına hemde yatırımcılar adına güzel gelişmeler olur. Herkes helalleşir.

Bu arada Müjdat beyin yetkili servislerinden birisi benim çalıştığım iş yerinin jeneratörünü bakım için götürmüş Fabrikaya yerine küçük bir
    Genpower jeneretör getirmiş konuyu araştırıyorum" Okul Aile Birliği Jeneratörü sormuş yetkiliye fabrikada kabinler değişti denmiş" halbuki jeneratörün özellikleri farklı biri 100 kw Diğeri 500 Kw a bu dosyanın altında da siz çıkarsanız sizin adınıza üzüleceğim Herkes Okula Jenerataör Bağışlarken Bir Yetkili Servisin Okulun Jeneratörünü DEĞİŞTİRMESİ doğru kabul edilemez. Okulun jeneratörünü yerine Konması için rica ediyorum. Müteahhit firma tarafından okula yaptırılan Jeneratörün Kaydı ve özellikleri Ankara Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü iNŞAAT BÖLÜMÜNDE KAYITLARI VAR . Gereği Yapılacak herhalde Emniyet Güçleri tarafından . Sayın Mahulli, Müjdat Beyin arkadaşını görürseniz bu olaydan da bahsetin Lütfen Jeneratörü Teknik Servis Okula Getirsin Yakında İnceleme Başlatacağım Yoksa .. Murat DOĞAN
    Sayın Mahulli birşeyler duysa bence anlatırdı. Bu konularda bilgi gizleyen veya saklayan bir insan değildir. Belki hisleri o şekilde umuda surukluyordur bilemiyorum. Gönül isterki tekrar Kote olsun , sıkıntı yaşayan bunca yatırımcınin cefasinin bir kısmı geri dönmüş olsun ama yıllardir olumlu bir yönde adım atilmadiysa artık diğer çöplükte yer alan hisselerle beraber kokmaya bırakılmıştır. Gerçekten yazık oldu. Hem şirkete hem yatırımcısına. Sahibi umrumda değil. Dünya da kendini gösterebilecek kalem sayısı ülkemde bu kadar azken en azından bir nebze katkısı olacakken çalmaya , çırpmaya , kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan insanlarla aynı kefede yer aldı. İsmini Google yazdığında sahtekar dolandirici gibi kelimelerle anılmak bile insanın haysiyetini oynatır ya bu kara leke de ona yeter....

İLANDIR;

31/12/2020 TARİHİNE KADAR İSTEKLİ OLAN MAĞDURLARDAN 300.000 LOT HİSSE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM deepimpect HARİÇ YTD .

MURAT DOĞAN

05327220902
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 17-12-2020 saat: 23:00.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by murat doğan Yazıyı Oku
    ilandır;

31/12/2020 tarihine kadar istekli olan mağdurlardan 300.000 lot hisse almayı düşünüyorum deepimpect hariç ytd .

murat doğan

05327220902
    daha çok mağdur kardeşimizin sorununu çözmek için 300.000 lot yaptım . Her yolu denedim tüm mahkemeleri , spk çözümyok ... 37 arkadaşımızı daha önce hisselerini devir alarak bu sıkıntısından kurtarmıştım. Karar aldım kalanlarıda kurtarmak istiyorum. Yanlış anlaşılmak istemem murat hissemizi alıyor diye isteyene 600.000 lota kadar DEVREDE BİLİRİM deepimpect HARİÇ Murat doğan

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    senin hisseleri almak için aradığımda bana attığınız maili hatırlıyormusun ne kadar da acizdin ben hisseleri almayınca ... çok moralin bozulmuştur.. Sen bedava versen gene almam o hisseleri hergün o ekrana baktığında acısını yaşa diye hadsiz insan terbiyesiz

05327220902 BENİ BİR ARA HADSİZ İNSAN

Murat DOĞAN said:
    26-01-2018 14:22
    Re: İlginize teşekkür ederim
    Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT
    Ortalama düşürmeye de hisse almaya da niyetim yok satarsam da hepsini, kalırsada sonuna kadar elimdeki miktarla beklemeye devam edeceğim. Yazdıklarınıza göre benim satma şansım yok ama bu durumdaki hisseyi almak istemem mümkün (?)... ilginize teşekkür ederim...
    watsaap grubunda 30 kişi var müjdat beyle yada genel kurulda onları temsil edeceğim yetki verirlerse gruba gelmek isterseniz. telefonunuzu yazın ekleyim grubun oranı şuan itibari ile 2.000.000 milyon %20 mesut kemal ve nuri hariç onlarda gruba gelirse % %32 olacak sizde gelirseniz %34 temsil hakkımız olacak . telefonunuzu yazın ekleyim.. DEEPİMPECT saygılarımla ..inşallah hakkımızda hayırlısı olur.

murat doğan

5. Ne kadar da aciz mişim (!) Bana komisyonumu alayım sen de 10 yıl boşuna bekleme diye ısrarlar, nolur WhatsApp grubuna katılın yalvarmaları... Uzar gider, boşuna Bilgi kirliliği oluşmasın. Sen ancak 3-5 komisyona birilerinin emir eri olabilirsin. sana ekmek arası ısmarlayanin yanında diz çokersin Benide senide bu topik iyi tanır.

6. Bir daha ne annene laf söylet ne de kimsenin annesine laf söyle. Sadece adam olmayı dene. Seninle ilgili daha çok şey var da boşver. Beni seninle ilgili MEB e şikayet etmek zorunda bırakma. Ben lahmacun yediğin DENİZ e de ekmek arası köfte yediğin Müjdat a da benzemem. Memursun oğulları nin rizkiyla oynama. Klavye delikanlıyı yapma. Seni aramam adam değilsin. Anasına küfreden, kufrettiten adam değildir.

Alıntı Originally Posted by deepimpect Yazıyı Oku
    hisse.net : Ekonomi ve borsa forumu - powered by vbulletin

message details
    back to your messages
    murat doğan avatarı

murat doğan said:
    08-01-2018 11:05
    re: Selam
    alıntı originally posted by deepimpect
    alıntı originally posted by murat doğan
    satman yardımcı olurum hatırladığım kadarıyla 12.000 lot vardı 0,30 müşterisini bulurum.. 3,600 tl ediyor . Mkk ve eft ücretleri 50 tl tutsa

3550 tl keş para hesabına geçerim...

Murat doğan

05452990902

[email protected]
    90.000 adet var 90 bin 80 bin de gnpwr holding var toplam 170 bin adet 30 krş çok az 4 yıldır taşıyorum genyh 1 tl altında kurtarmaz beni
    sizde 90.000 lot yok bana 12.000 var demiştiniz.. Sizin hisseleri benden başka kimse yatırımcısını bulamaz neden 10 yıl bekleyeceksin buluyum müşterisini komisyonumu alıyım.. öncelikle mkk çıktısını bana atın
    murat bey bence siz karıştırıyorsunuz benim hep 90 bin adet hissem oldu... Inat gurur yada başka bir şey değil 85 krş veren oldu yanaşmadım 90bin adet 1 ₺ müşteri bulun satayım o zaman anlarsınız kaç adetmiş
    ben bunu demiyorum ben sana watsap grubuna katıl diye yalvardım mı konuyu neden değiştiriyorsunuz.. Yalan söylüyorsun yazdığını bir daha oku ytd

Alıntı Originally Posted by deepimpect Yazıyı Oku
    bir daha ne annene laf söylet ne de kimsenin annesine laf söyle. Sadece adam olmayı dene. Seninle ilgili daha çok şey var da boşver. Beni seninle ilgili meb e şikayet etmek zorunda bırakma. Ben lahmacun yediğin deniz e de ekmek arası köfte yediğin müjdat a da benzemem. Memursun oğulları nin rizkiyla oynama. Klavye delikanlıyı yapma. Seni aramam adam değilsin. Anasına küfreden, kufrettiten adam değildir.
    ben kılavye delikanlılığı yapmıyorum senin yalanlarını yazıyorum ona kızıyorum allah aşkına sana ben yalvardıysam adiyim sen neden yalan söylüyorsun adi insan ahlaksız insan ytd

Sayfa 452/466 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •