Sayfa 49/467 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 385 - 392 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. konuyla hiç ilgisi yok ama bi şey dikkatimi çekti......

bu başlığı izleyen kişiler eğer gerçek isimlerse, an itibarı ile, gen yatırım genel kurul toplantısını isteseeee burda bile yapar..

2.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    sadece ykb itiraz ettiyse ,,,işin ekstra ama ekstra güzel bi tarafı daha var,

onu burda açıklamaya hiç gerek yok.
    sn.deniz 4837 ykb için niye öyle dediniz koç grubunun bankası sonuçta

yatırım tavsiyesi değildir..

3. Eğer Genpower Jeneratörün halka arzına izin verirseler bu şirket yatırımcı bulur.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Eğer Genpower Jeneratörün halka arzına izin verirseler bu şirket yatırımcı bulur.

sayın Mesut Genpower jeneratör 27.03.2014 de gerçekleştirdiği genel kurul kararı ile ödenmiş sermayesini 125 milyondan 310 milyona çıkarttı artırdığı 185 milyonluk sermaye artırımını geçmiş yıllar karından 171.800 milyon Nakit 2.1 milyon Nakit 11 milyonda cari ortaklar olan yani biz Genyh hissedarları olarak para ödeyerek sermaye 310 milyon olarak tescillendi . Şirket 31.12.2015 tarihi itibarı ile incelemesinde geçmiş yıl zararları - 17 milyon dönem karı - 16 milyon olarak görüldü özetle 2015 te özsermaye 276.7 milyona geriledi . Şirkete biz Genyh olarak zaten ödenmiş sermayemizi ekleyerek halka arzını yapmış olduk sen genpower olarak biz Genyh hissedarlarını mağdur edeceksin tahtamızı kapatacaksın Genyh konsiledisini kullanacaksın tüm borçları geçerli bir tarih aralığında bize yakacaksın ve jeneratörüm halka arzını isteyeceksin SPK onaylıycak ben buna gülerim ben genpower jeneratörüm 2014 yılındaki geçmiş yıllar karı ile artırılan semayenin bile şayibeli olduğunu düşünüyorum yasal Hakkı'm saklı kalması kaydı ile ileriki dönemlerde Murat Dağıstan' ser. Müh.mali müşavir E SPK dava açabilir bu dediğiniz olmaz kısacası ancak temiz bir şirket ile evlilik yaparsan olur Genyh ödenmiş sermayemiz kadar şirketi temsil edelim ileride artırım olursa bizde sermaye artırımına katılırız
    YTD

5. Halka arz dedim sermaye arttırımı demedim... Genpower Jeneratörün Genyh'in iştirakı olması halka arz edildiği anlamına gelmiyor.

Sabaha kadar gözüme uyku girmedi sabaha kadar çalıştım sabah güneş doğarken yeniden doğdum aradığım tüm doneleri buldum Bist bu şirketi kapatamaz eğer vereceğimiz Dilek'çe ile tahtamızı açmazlar ise SPK bisti yasal haklarımızın gasp edildiğini az ve öz döneli ve delili şekilde başvurarak itirazı kabul ettire biliriz . Onlarda ret verirse idari yargı emin olun % 100 bizi destekliyor süreç öyle olursa bu kurumları denetleyenler varya onlarda dilekçe Hakkı doğmuş oluyor o hak anayasal haktır yapmazsak olmaz . YTD

Halka arz dedim sermaye arttırımı demedim... Genpower Jeneratörün Genyh'in iştirakı olması halka arz edildiği anlamına gelmiyor.

SPK yada bist ne demiş sermaye artırım Hakkı saklı kalmak kaydı ile demiş yani paran varsa git getir sermeyeni artır diyor halka arz kesinlikle izin vermezler eski sermaye artırımının bile şayibeli olduğunu düşünüyorum ha şöyle olur mahkeme biter herşey yoluna girer sonra şirketinin sermayesini tespitini yaptırırsın onaydan geçer sonra dersin ki ABD fabrikanın büyütülmesi için yada Çin'deki fabrikanın Hindistan'a taşınması vb gerekme ile yönetim kurulu karar alır ilgili mercilere başvurursun ancak böyle olur kısa bir dipnot biz Genyh sermaye tavanını artıramayan geçmiş yıl karımızı bedelsiz hisse olarak vermeyen bir yapı yada yönetim bu işi yapar mı 😆 YTD

Halka arz dedim sermaye arttırımı demedim... Genpower Jeneratörün Genyh'in iştirakı olması halka arz edildiği anlamına gelmiyor.

sen genel kurulu yap şirketin %92 si Genyh gen power jeneratörün halka arzı için bir karar Al bakıyım kararınıda gönder bakalım yetkililere Adama gülerler sayın Mesut seni anlıyorum ama şuan o olmaz sen müjdatı savunuyorsun ancak sana bir şey anlatıyım bir Zaman'lar Genyh Müjdat uslunun B grubu hissesi ne kadar dı biliyormusun ben Sana söyleyim %82.24 karşılığı 5.249.113 TL şimdik ne kadar sadece 21 TL halka açıklık %100 onun için ben Müjdat usluya güvenmiyorum keşke devletimiz bize sahip çoksa da müjdatın altın hisseleri iptal edilip kendi ödenmiş sermayemiz ile bir faaliyetimiz olsa bundan iyi olur mahkemede Davacı vekili şirketimiz ile ilgili bilirkişinin hazırladığı rapora itiraz etti alacaklar da itiraz edince ben ortada sap gibi kaldım bana sordu sen ne diyorsun Murat bey diyince şirketim şirketin karlılığını ve raporu ret etmiş dondum kaldım hemde bilir kişinin raporunu bende kabul etmiyorum kayyumun raporunu dedim şirketin iflasını istiyorum dedim bunun birden dazla nedeni var .müjdat Genyh hissedarlarını tanımıyor

Sayfa 49/467 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •