Sayfa 50/467 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 393 - 400 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Sabaha kadar gözüme uyku girmedi sabaha kadar çalıştım sabah güneş doğarken yeniden doğdum aradığım tüm doneleri buldum Bist bu şirketi kapatamaz eğer vereceğimiz Dilek'çe ile tahtamızı açmazlar ise SPK bisti yasal haklarımızın gasp edildiğini az ve öz döneli ve delili şekilde başvurarak itirazı kabul ettire biliriz . Onlarda ret verirse idari yargı emin olun % 100 bizi destekliyor süreç öyle olursa bu kurumları denetleyenler varya onlarda dilekçe Hakkı doğmuş oluyor o hak anayasal haktır yapmazsak olmaz . YTD
    sn. murat doğan siz davalara müdahilsiniz. ama bizim sadece elimizde hisse var. acaba yarın öbür gün hak talep etmemiz için bizim de davacı olmamız gerekir mi yoksa elimizde hisse bulunması yeterli midir sizce?

yatırım tavsiyesi değildir..

davacı vekili raporu ret etmeseydi bugün tahtamız açık kalacaktı ortada iflas olmadığı için Müjdat alacaklara teminat verip ya ortak bulacaktı böylelikle şirketin %50 si yine onun olabilirdi şimdik şirketin %100 risk altında bizi tanıyan hiç yok Genyh olarak ☹

Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    sn. murat doğan siz davalara müdahilsiniz. ama bizim sadece elimizde hisse var. acaba yarın öbür gün hak talep etmemiz için bizim de davacı olmamız gerekir mi yoksa elimizde hisse bulunması yeterli midir sizce?

yatırım tavsiyesi değildir..
    Hakim amca çok iyi bir insan kim ne derse kabul ediyor gel senide kabul eder ☺ Gönül isterdi ki jeneratör batmasın harem gibi kimin ne yaptığı belli değil yakınsan gel katıl yanlız kalmamış olurum

4. Davacı vekili dediginiz Genpower'ın avukatı mı? Neden rapora itiraz etti? Hangi rapora itiraz etti, 115milyon lira karda görünen rapora mı?
    Alacaklılar neden itiraz etti?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Davacı vekili dediginiz Genpower'ın avukatı mı? Neden rapora itiraz etti? Hangi rapora itiraz etti, 115milyon lira karda görünen rapora mı?
    Alacaklılar neden itiraz etti?

bunların cevabını ayın 10 unda mahkemeye gelirsen öğrenirsin sayın Mesut herşey hazır olmuyor sen hem bana müdahil oluyorsun hem soruyorsun hemde çözüm adına fazla bir gayretini görmüyorum sadece çevrendeki bilgileri toplayıp oturuyorsun kafanızı kaldırın artık kimin hissesi fazlaysa o daha çok gayret göstermeli yarın avk tutsak para gerekli olsa bir kuruş çıkmaz çünkü davanızda samimi değilsiniz ancak küfür etmeyi alay etmeyi biliyor bazıları , o kişiler mesaj atmaya devam etsin deliller çoğalıyor hakaret suçundan savcılığa gitmem an meselesi bir mesaj daha gelsin o kişileri savcıya teslim edeceğim .

6. Birşey yapmayıp oturduğumu nerden çıkardın?
    Siz niye şirketin iflasını istiyorsunuz, nam-ı diğer arog...

7. !!!kimin hissesi fazlaysa o daha çok gayret göstermeli!!!
    Bende tam olarak bunu düşünüyorum siz çok büyük rakamlar içermeyen hisse miktarı ile davaya müdahil oluyorsunuz %17 si elinde olanlar olmuyorlar (?) bugüne kadar o isimlerin Müjdatla bağlantısı olmadığı söyleniyordu MKU nun düz mantık 600 bini gitti ama umursamıyor ne davaya müdahil oldu nede genel kurul çabası oldu sadece sabah bu forumda M K ULU izleyici vardı tabi buda kendisiyse(?) Sn. Murat Doğan sizde hem Müjdatla hemde diğerleriyle bağlantılısınız ve tüm mali konuları kuruşlu rakamlara kadar biliyorsunuz. Ben kimin kiminle olduğunu anlayamadım...

Sayın MKU genel kurul konusunda girişimler yaptı Hakkı'nı yemeyim ancak işini yarım bıraktı yargıya gitmedi belkide gitmiştir benim haberim yok gittiyse yazsın buraya bilelim ancak benden SPK raporunu talep etti çünkü raporda Müjdat uslu genpower jeneratörü nitelikli 5.5 milyon dolandırdığından ve genpower jeneratörün sermayesini azalttığı için dava açacaktı SPK 30 nolu tebliğinde belirtildiği şekilde SPK haftalık bülteninde yayınlandı zaten ben raporu göndermedin ancak kendisi samimi olsa Ankara 35 TL gelir müdahil olur dosyayı alır gereğini yapardı bunlar samimi değil arkadaşlar

Sayfa 50/467 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •