Sayfa 51/466 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 401 - 408 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Sadece işine gelenlere mi cevab veriyorsun arog?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Sadece işine gelenlere mi cevab veriyorsun arog?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim rumuzumda Murat Doğan yazıyor onu git Aroğun sayfasına yaz ha AMOR diyorsan o benim

Ben burada herkes herşeyi öğrensin diye paylaşımlarda bulunup çözüm aramaya çalışan gayret gösteren bir kardeşinizim bu özveri ve gayreti gösteriyoruz üstüne hakaret edilen söğülen horlanan biri olmayı kabul etmek çok zor . Benim için hissesi yok diyen için cevabın mahkemedir mahkeme dosyasında hisse miktarım yazıyor ha öyle ahım şahım hissem yok Ancak benim herşeyim yasal konu üzerinde fazla durmayacağım ha bu arada bireysel olarak Dilek' çe yazmayacağım varsa avk vekalet verelim son sözüm bu ... İyi günler sayın Mesut

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Hakim amca çok iyi bir insan kim ne derse kabul ediyor gel senide kabul eder ☺ Gönül isterdi ki jeneratör batmasın harem gibi kimin ne yaptığı belli değil yakınsan gel katıl yanlız kalmamış olurum
    sn. murat doğan isterdim ama ücretli öğretmenlik yaptığım için okulda bulunmak zorundayım. tam da sınavların olduğu tarihe geldi duruşma günü ama hissedar olarak beni de temsil ettiğin çok teşekkür ederim.

yatırım tavsiyesi değildir..

Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    sn. murat doğan isterdim ama ücretli öğretmenlik yaptığım için okulda bulunmak zorundayım. tam da sınavların olduğu tarihe geldi duruşma günü ama hissedar olarak beni de temsil ettiğin çok teşekkür ederim.

sayın yatırımcı teveccüh için teşekkür ederim ancak şirketimizin yönetim kurulu Başkan'ı Müjdat uslu şirketin tahtasının açılması için gerekçeli nedenlerle ve sonucu gösterir raporla SPK yada bist te itiraz etmezse ben o davaya hangi statü ile müdahil olacağım kimi savunacağım bizi savunmayanı ben Nasıl savunacağım ben o şirkette ödenmiş sermayem kadar sözüm ve yetkim var o şahsiyet bazı kurum , dernek vb kişilerle iş birliği yapıyor ve hepimizin hissedarı olduğu tahtayı kapatıyorsa ve kendi şirketini soyuyorsa ben o Ada'mı savunamam ben bu şirketin sahibiysem kime Borcum varsa gelsin alsın paramız artarsa Genyh iade ederler varsa bir kanun yönetmelik faaliyetine devam eder bu şartları kabul ediyorsan seni temsil ediyim güzel kardeşim yoksa kendin gel Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Ben burada herkes herşeyi öğrensin diye paylaşımlarda bulunup çözüm aramaya çalışan gayret gösteren bir kardeşinizim bu özveri ve gayreti gösteriyoruz üstüne hakaret edilen söğülen horlanan biri olmayı kabul etmek çok zor . Benim için hissesi yok diyen için cevabın mahkemedir mahkeme dosyasında hisse miktarım yazıyor ha öyle ahım şahım hissem yok Ancak benim herşeyim yasal konu üzerinde fazla durmayacağım ha bu arada bireysel olarak Dilek' çe yazmayacağım varsa avk vekalet verelim son sözüm bu ... İyi günler sayın Mesut
    o zaman şöyle ki bir hesap no verirseniz eft yaparız masraflar için adam başı düşen herhalde ilk etapta cüzi bir miktar olur dimi

Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    o zaman şöyle ki bir hesap no verirseniz eft yaparız masraflar için adam başı düşen herhalde ilk etapta cüzi bir miktar olur dimi

güzel kardeşim senin paran benden olsun sayın hocam durum bildiğin gibi değil burada bilmeden konuşan var parayla çözülseydi hallederdik . Senin 10 bin diğerinin 30 bini gider MKU 600 TL gidecek bırakın o uğraşsın çok biliyor ya YTD

8. Ya arkadaşlar herkes takmış MKU nun hissesine parasına ya arada danışıklı dövüş varsa o hisse paralarını MKU yerine Müjdat ödediyse borcuna karşılık ve MKU ya hedef fiyat verdiyse? Daha önceleri borcuna karşılık hisse vermedimi Müjdat. Eğer müjdat şirketinin borsadan atılmasını istiyorsa akbabalardan kurtulmak için. Boş yere insanlara ümit vermeyin.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 51/466 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •