Sayfa 388/466 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Sanırım kimse de umut kalmadı. Sayın Mahulli bey nerelerde acaba. Arada bilgi paylaşımı yapar Bizlere ışık tutmaya çalışırdı.

Alıntı Originally Posted by balmu Yazıyı Oku
    sanırım kimse de umut kalmadı. Sayın mahulli bey nerelerde acaba. Arada bilgi paylaşımı yapar bizlere ışık tutmaya çalışırdı.
    dün sincanda bir dilenciye 100 lot genyh holding hissesi verdim... O bile kabul etmedi varsa 1 tl ver abi dedi kısaca sözün bittiği yer siz halen mahulli diyorsunuz ... Nuri diyorsunuz allah kurtarsın. Senin durumuna çok üzülüyorum havuza düşmüş kuş gibisin çırpınıp duruyorsun o insanların kendisine faydası yok.... ... Inşallah zararını kurtarırsın diyeceğim ama öyle bir ihtimal yok... Müjdat uslu şirket merkezini sincana taşıdı kimin alacağı varsa yargıya gelsin diyor... Hemde bir yatırımcımıza genpower çalışanı fabrikaya gelecek parayı buluyorsunda avukata verecek parayımı bulamıyorsunuz demiş hakkınızı yargıda arayın demiş... Ytd
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    dün sincanda bir dilenciye 100 lot genyh holding hissesi verdim... O bile kabul etmedi varsa 1 tl ver abi dedi kısaca sözün bittiği yer siz halen mahulli diyorsunuz ... Nuri diyorsunuz allah kurtarsın. Senin durumuna çok üzülüyorum havuza düşmüş kuş gibisin çırpınıp duruyorsun o insanların kendisine faydası yok.... ... Inşallah zararını kurtarırsın diyeceğim ama öyle bir ihtimal yok... Müjdat uslu şirket merkezini sincana taşıdı kimin alacağı varsa yargıya gelsin diyor... Hemde bir yatırımcımıza genpower çalışanı fabrikaya gelecek parayı buluyorsunda avukata verecek parayımı bulamıyorsunuz demiş hakkınızı yargıda arayın demiş... Ytd
    Allah büyüktür. Düştük bir zalime ağlarım halime. Şu mübarek ramazan ayının yüzü suyu hürmetine dualarımı edip beddualarımı bekletiyorum. Nasipten ötesinin olmadığını bilen insanlarız umarım bu zalimler de bunun farkına varırlar ve kefenin cebinin olmadığını anlarlar. Helal paramızdır yatırdığımız eğerki bize göre helal olan rızkı veren tarafından helal değilse boynumuz kıldan incedir. Giden mal olsun sağlık dursun. Amma helal ise ozmn da kul hakkı yiyenler düşünsünler. Cehennem azabının en büyüğü kul hakkı yiyenindir. Selametle

4. Murat bey yok öyle yağma adamlar minareyi çalacak kılıfına uyduracak bizde mağdur olacaz ve sineye çekecez.
    Murat bey sizden son bir ricada bulunuyorum kabul ederseniz eğer ses getirmek için yerel medyayı da çağırarak tüm hissedarları toplayarak fabrika önünde basın açıklaması ve birazda rezil olmaları için eylem yapılması için bizleri toparlamanızı istiyorum. Yoksa dağ dağa küsmüş kimsenin haberi vede umurunda olmuyor.
    Belki bir nebzede olsa hatırlanırız veya gazete küpürlerinde dava uğruna bir anı bırakırız.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ahanda bu forma yazıyorum birileri bu saatten sonra bendeki GENYH veya GNPWR hisseleri istemez ama olur da isterse 1 LOT = 1 TL her kez bunu böyle bilsin. He isteyen olmazsa bende zaten çöp kutusuna attım gitti.

6. Bende almak isteyen olursa 1 lot gen yatırım 1 tl den aşağıya satmam 5000 lot var 5000 tl

7. Aynen meteak bunlar eninde sonunda muhakkak bu lotları ama çağrı yolu ile ama tahtayı açarak bir şekilde bizden alacaklar buna inanıyorum ister 5 sene ister 10 sene benim için bu saatten sonra hiç farketmez

Sayfa 388/466 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •