Sayfa 422/466 İlkİlk ... 322372412420421422423424432 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Ciddi bir hukuki süreç isletilirse bir şeyler olabilir. Ismi geçen bakan zamanında hükümetten çizik yiyen bakanlardan. Deli gibi üretim sevkiyat videoları var. Farklı bir isim ve fabrika olsa neyse de fabrika aynı isim aynı normal şartlarda bir şeyler olması lazım. Varsın işleri düzeltsin adam. Ytd

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Adamligina sokayım onun. Adammi o. İşini falan duzeltmesin boka batsın iyice. Belki kafasına sikarda dünya bir pislikten kurtulur
     Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Ciddi bir hukuki süreç isletilirse bir şeyler olabilir. Ismi geçen bakan zamanında hükümetten çizik yiyen bakanlardan. Deli gibi üretim sevkiyat videoları var. Farklı bir isim ve fabrika olsa neyse de fabrika aynı isim aynı normal şartlarda bir şeyler olması lazım. Varsın işleri düzeltsin adam. Ytd

3. Ben bizim için diyorum yoksa bu dünyada yolunu bulmuş anca diğer tarafa kalır bizim iş.
     Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Adamligina sokayım onun. Adammi o. İşini falan duzeltmesin boka batsın iyice. Belki kafasına sikarda dünya bir pislikten kurtulur

4.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Ben bizim için diyorum yoksa bu dünyada yolunu bulmuş anca diğer tarafa kalır bizim iş.

Üstad çok zor. Bundan bi halt olmaz. Geri dönüş hak alma artık hikaye. Olursa tek tesellimiz bu kansizlarin hukuksuzlugundan cezaevine girmeleri. Orda saltanatsiz hayatı anlarlar. Bide şişe falan sokarsalar tam olur. Ama var mı böyle bir dünya maalesef yok. Bu dünyada zengine bir bok olduğu görülmemiştir.

5. Haklisiniz belki de olursa piyango olur, aslında hukuk işleyen bir mekanizma olsa olur da bizim için biraz zor bu. Lafda kolay ama elden bir şey gelmiyorsa tevekkül edip unutmaya bakın derim. Üzüntü stresin vereceği zarar hiç bir maddiyatla kıyaslanamaz. Sağlıcakla..
     Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Üstad çok zor. Bundan bi halt olmaz. Geri dönüş hak alma artık hikaye. Olursa tek tesellimiz bu kansizlarin hukuksuzlugundan cezaevine girmeleri. Orda saltanatsiz hayatı anlarlar. Bide şişe falan sokarsalar tam olur. Ama var mı böyle bir dünya maalesef yok. Bu dünyada zengine bir bok olduğu görülmemiştir.

Diger tarafa gidip gelen olmamis, bence oraya birakmayin isi.

7. Elden bir şey gelmiyorsa dedim zaten, diğer taraf bir umut tabi. Yoksa buranın da pek bir önemi yok. Az yemissin çok yemissin her şey bir an içinse yine deymez
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Diger tarafa gidip gelen olmamis, bence oraya birakmayin isi.

8. Haklısın sağlık tabiki önemli. Ama buraya emekli ikramiyesini , bugüne kadar ki birikimini veya güvenip kredi çekerek giren insanlar tanıyorum. Kumar oynamadik. Legal bir şirkete hemde üretimi çok iyi giden diye lanse edilen bir kuruma ortak olduk. İnsanın canı yanmaz mi. Para bir yere kadar deriz ama kimisinin bir masada harcadığı paralar bizim icin on yillarin birikimi. İçinde rizk var alinteri var emek var. İnsanın gücüne giden de bu. Ve hangi kapıya gitsek yüzümüze kapanıyor. Toplanıp mahkemeye versek ömrümüz yetmez . Ozaman bizim gibi insanlarin kimsesi yok olduğunu anlıyor ve uzuntumuzu ister istemez katliyoruz. Bunun gibi bu ülkede bir sürü kan emici var. Var olmaya da devam edecek. Memleket yıkılsa bunlar bundan rant çıkaracak insanlar. Allah topunun belasını versin yedikleri her haram lokma bogazlarinda dugumlensin. Bizim yapabileceğimiz hiç bir şey maalesef ki kalmadı. Piyango diye de beklentiye girmeyin. İşin sonu çoktan belli olmusta bizler umitle yaşadığımız için görmemişiz. Saygılarla...
     Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Haklisiniz belki de olursa piyango olur, aslında hukuk işleyen bir mekanizma olsa olur da bizim için biraz zor bu. Lafda kolay ama elden bir şey gelmiyorsa tevekkül edip unutmaya bakın derim. Üzüntü stresin vereceği zarar hiç bir maddiyatla kıyaslanamaz. Sağlıcakla..

Sayfa 422/466 İlkİlk ... 322372412420421422423424432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •