Sayfa 392/466 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Biz beddua etmek istemiyoruz alın terimizi emeğimizi bize geri versin yeter üzerine işleri rast gitsin diye dua bile ederiz ama nafile fabrikaya kadar gittim ********ler kapıdan içeri sokmadılar insan bir buyur eder çay kahve söyler düşman olsa böyle muamele yapılmaz beter olsun...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maalesef öyle üstadım. Alınterimizi geri alabilmek için hep dua ettim. Ama bazen hayır da şer , şerde hayır vardır. Bunu bilemeyiz. Rızkımız geri dönecekse kim naparsa yapsın engel olamaz. Allah ım inş. Alınterimizle kazanıp yaptığımız yatırımları hayırlısıyla geri verir.

2. Amin.

3. Birgün Müjdat uslu nun ve yakınlarının hazin sonunu 3. Sayfa haberlerinden duyduğum gün icim soğur. İşbirlikçileri kimse aynı son onları da bulsun...

4. [url]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=382509932394893&id=1446162832 141016&anchor_composer=false

5. Adam canlı yayına devam ediyor. Gayet güzelce

6. BALMU boşuna uğraşma bilselerde söylemezler çünkü işlerine gelmez

7.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    BALMU boşuna uğraşma bilselerde söylemezler çünkü işlerine gelmez

Buradaki gerçekten bu hisse de olup alınteriyle kazandığı parayı kaybetmiş sadece para değil psikolojileriyle oynanmış bir grubuz. Ben demiyorum gelin hep birlikte hakkımızı savunalım. Sadece bu konularda bilgisi olan varsa paylaşsın isterim. Tabi ki herkesin aklı var . paylaşanında paylaşmayanında canı sağolsun

8. Onlar boş beleş işlerde vakit harcamazlar ucunda akçe varsa sıkıntı olmaz on numara danışmanlık hizmeti alırsın

Sayfa 392/466 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •