Sayfa 402/466 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Milyon hissenin yanında 20bin lira birşey değil be 666.
    Kimin elinde hisse varsa olan onlara oldu, küçük büyük fark etmeksizin.
    Hakkımı arayayım desen ülkede mahkemeler 8 yıl sürüyor. O da hakkını alabilirsen... Alamazsan da çektiğin sıkıntı cabası.

2.  Alıntı Originally Posted by üye Yazıyı Oku
    Milyon hissenin yanında 20bin lira birşey değil be 666.
    Hakkımı arayayım desen ülkede mahkemeler 8 yıl sürüyor. O da hakkını alabilirsen... Alamazsan da çektiğin sıkıntı cabası.
    Maalesef dediğiniz çok doğru. Bu şirketin sahibinin aldığı nefes haram. Bide bunun diğer boyutu var. Bizler bu ülkenin sermayesine katkıda bulunan bir şirkete yatırım yaptık. Yaptığımız yatırımları koruyacak maalesef bir mekanizma yok. Dilekçeler yazıyosun bütün kurumlar standart yazıları sana iade ediyorlar. Yaw arkadaş adam sahtekar dolandırıcı , yatırımcısına , devletin bankalarına kazık attı , bide yetmezmiş gibi milyarlık şirketi !! Yalandan iflasa sürükleyip başka bir firma adı altında üretimine devam ediyor. Devletin kurumu da buna ihracat rekoru belgesi veriyor. Bu düzen de mağdur olmayacaksın. Hırsız , arsız , sahtekar olacaksın ki işin yürüsün. En güzel örneği Müjdat Uslu ve aveneleridir. Müjdat USLU yatacak yerin yok. Allah senin belanı versin. Kazandığın her kuruş haram zıkkım olsun.

Alıntı Originally Posted by üye Yazıyı Oku
    Milyon hissenin yanında 20bin lira birşey değil be 666.
    Eh isin ironisiydi. Ama 20 bin lirayi almak icin ne taklalar atti doner parasina talip edenler.

Hakkini da alamiyorsun 8 sene ugrassan. Donu bile dedesinin ustunedir.

4. Benim de milyon hissem olsa 20bin gözden çıkarıp şansımı denerdim. Çünkü yasal prosedürlerle hak aramak oldukça sıkıntılı bir süreç. Yine de bu yolu tercih etmiş ve yol almış, emsal olabilecek arkadaşlar varsa bilmek isterim doğrusu.
    Benim hissem az olduğu için ardını pek arayamıyorum. Öylece oluruna bıraktım. Hissemin değeri kadar da masraf edip mahkemelerde sürünmek ve hiçbir şey elde edememek de var işin ucunda. Yani kedinin ciğere baktığı gibi bakıp duruyoruz.

5. Bakıyorum kot dışı bazı şirketler yalandan da olsa yatırımcısını bilgilendiriyor kota dönmek için uğraş veriyor. Bide bu şirkete bakıyorum . borsa kotuna dönüşü bırakın bir tane yatırımcısını bilgilendirmeye yönelik açıklama dahi gelmedi. Ama sosyal medyada hergün bol bol sevkiyat fotolarını videolarını birileri aracılığıyla paylaşıyor . işler ne kadar güzel değil mi Müjdat USLU. Birazcık adam ol yada insan taklidi yap lütfen. Adam gibi açıklamalarını iplemediğin söğüşlediğin yatırımcılarınla paylaş. Bırak artık bu üçkağıdı , yalanı , dolanı. İnsan ol insan.

6. [url]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=138040160800102&id=1000378235 50859&sfnsn=mo

7. [url]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=138105810793537&id=1000378235 50859&sfnsn=mo

8. [url]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2398162470274376&id=144616283 2141016&sfnsn=mo

Sayfa 402/466 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •