Sayfa 430/466 İlkİlk ... 330380420428429430431432440 ... SonSon
Arama sonucu : 3722 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Tahtası açık olsaydı şu anda ekiz yağ gibi 20 TL leri görürdü

2. Sadece lanetlememiz kaldı elimizde.

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Battik, cikti, iyi kazandik sonunda sagolsun (maalesef) korona sayesinde. Sizlerin cilesi bitmeyecek anlasilan.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Battik, cikti, iyi kazandik sonunda sagolsun (maalesef) korona sayesinde. Sizlerin cilesi bitmeyecek anlasilan.
    O çileyi cektirenlerin Allah bin belasını versin. Artık şirketi takip etmiyorum. Mujdat uslu haberlerine bakıyorum. Bir sabah kalktığımda geberip gitmiş mıdır diye. Ama yok. Kötüye amq bı şey olduğu yok bu dünyada.

5. Selamlar diyeceğim, kimseler yok, selam demekle yetineyim.
    Genyatırım herkesin gündeminden düşmüş. Konuya itina arkadaşlarıma sordum. Sadece bir olay dan bahsettiler, ne kadar doğrudur bilmiyorum. Elinde yüklüce hisse olan bir değerli yatırımcı, hisselerini, kapanış artı 2kuruş fiyattan usluya önermiş. Uslu bu öneri ye uslu uslu gülerek, beni salak mı görüyorsun demiş.. Yine uslu uslu gülmüş.

6.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Selamlar diyeceğim, kimseler yok, selam demekle yetineyim.
    Genyatırım herkesin gündeminden düşmüş. Konuya itina arkadaşlarıma sordum. Sadece bir olay dan bahsettiler, ne kadar doğrudur bilmiyorum. Elinde yüklüce hisse olan bir değerli yatırımcı, hisselerini, kapanış artı 2kuruş fiyattan usluya önermiş. Uslu bu öneri ye uslu uslu gülerek, beni salak mı görüyorsun demiş.. Yine uslu uslu gülmüş.
    Ben o uslu nun gelmisini geçmişini..... Alsın bı tarafına soksun genini de jeneratorunu de fabrikasını da. Ölüm yok amq bunlara

7. Mahuli kardeş o gizemli yatırımcı 42 kuruş teklif etmiş insaflı davranmış ben 1TL den aşağıya ne teklif ederim nede veririm. Ya herro ya merro. Dursun kenarda bu gün değeri olmayan eşya bile antikaya düşünce paha biçilmez oluyor sıkıntı yok işimiz beklemek. Mahuli doğru bildiğini söylemeyen dilsiz şeytandır sende onlardan olma.
     Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Selamlar diyeceğim, kimseler yok, selam demekle yetineyim.
    MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 430/466 İlkİlk ... 330380420428429430431432440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •