Sayfa 467/467 İlkİlk ... 367417457465466467
Arama sonucu : 3731 madde; 3,729 - 3,731 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Hatta dlandırıcı batık Patron Müjdat bile
    Reis ne olacak bu halimiz? adamlar kılıfına uydurmuş çatır çatır iş yapıyor mağdur olmuş genyh mağdurları zerre umurlarında değil şunlara bir parmak atma zamanı gelmedimi bu kadar süre yetti heralde gotu dogrultmalarina

Bayadır armada jeneratör sahibi zafer ayasi sosyal medyada takip ediyorumdum ne zamanki Alış faturası yayınladı cefa makine üzerinden bende hey gidi günler önceleri bu faturaları genpower jeneratör kesiyordu şimdi çakma fason şirketi cefa makine kesmeye başlamış dedim tak beni engelledi

2. Şeker finansal kap haberlerinde hayali jeneratõr satíşları ile ilgili davanın 10 yıldır sürdüğünü gördüm. Müjdat Uslu hala sanık, keza iflas açíldigi tarihten bu yana da 6 yíl geçti bir gelişme de yok. Adam başkasínín üstüne kurduğu şirketten genpower adìna üretime son sürat devam ediyor. Olan biz yatírímcilara oldu maalesef.Sistem bu gibileri koruyor maalesef.Adamın iki seçeneği vardı Ya da egeen gibi elindeki kaynaklarí büyütüp hem kendine hem de kendisine kazandiracakti.Ya da milletin parasína çöküp haram kazanç elde edecekti. İkinci yolu seçti ve bizleri mahvetti. Bu saatten sonra ne yapılabilir bilmiyorum, ama ateşten top maalesef kucağímízda kaldí, girdap gibi koskoca bir çözúmsuzluk. Yoksa bu lot sayısıyla borsanın bu dõneminde herhalde egeen gibi olurdu. Allah bu halsizligi yaanlardan çíktigi gúnú birgün hepimize görmeyi nasip etsin.

3. Tek çõzúm yolu bana gõre gen yatırımin kendisinin borcu yok ve yatírim holding statúsúndeMújdat Uslunun a grubu hisseleri devredip unvan değişikliği ile yeni alan patronun tahsisli yapíp içine iştirak koyup tekrar kota dönme múracaatídír. Artı yatırım holding de kottan atılmıştı ve bu yolu izleyerek yakín zamanda kota büyük ihtimalle dönecek. 1 milyon úzerinde lotilu olan yatırímcılara çağrímdír. Bõyle bir hamle yapabilirler mi bilmiyorum.

Sayfa 467/467 İlkİlk ... 367417457465466467

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •