Sayfa 431/466 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Mahulli o haramzade patrona bir daha ulaşırsan söyle yıllar önce 42 kuruş ve üzerine aldığı bir hisseyi yatırımcı kaç liraya geri vermesini bekliyordu haramzade herif bunlar can vermeyecek heralde en basitinden altına endeksle sen 5 - 10 katı arttı Allahtan korkmaz kuldan utanmaz insanlar alayınızdan nefret ediyorum leş kargaları akbabalar ben hakkımı almadan helal etmiyorum yiyene de haram zıkkım olsun diyorum o kadar.

MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hamza bey,,, sen de onlardan olma diyorsun,,, benim her hangi bir yatırımcıdan bir isteğim olmamıştır ki.
    Ancak elimde bulunan hisselere Müjdat, Mete jeneratör, Sütşurup, sisi, veya herhangi biri 1.00 fiyattan devret bize hisselerini söylese, hisselerimi devrederdim.
    Devredince onlardan mı olacağım.
    Ancak, 00.1.kuruşa bile hiç kimseden hisse de almam.

3. Mahulli kardeşim benim ne anlatmak istediğimi çok iyi anlıyorsun ama cevap verirken farklı cevap veriyorsun ben diyorumki bizden daha çok bilgi ve belgeye sahipsin bildiğin önemli bir gelişme varsa bunu diğer yatırımcı kardeşlerinle paylaşki alim sansınlar, he bir gelişme yok haberinde yok o zaman susda seni adam sansınlar. Yazık insanların canı zaten yanıyor fazlası ile bari sizde fazla takmayın derim.

4.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Selamlar diyeceğim, kimseler yok, selam demekle yetineyim.
    Genyatırım herkesin gündeminden düşmüş. Konuya itina arkadaşlarıma sordum. Sadece bir olay dan bahsettiler, ne kadar doğrudur bilmiyorum. Elinde yüklüce hisse olan bir değerli yatırımcı, hisselerini, kapanış artı 2kuruş fiyattan usluya önermiş. Uslu bu öneri ye uslu uslu gülerek, beni salak mı görüyorsun demiş.. Yine uslu uslu gülmüş.
    Bunu paylaşmanın nasıl bir faydası var anlamadım. Tamam salak tık aldık. Paramız battı. Ve Müjdat asla olumlu bir adım atmayacak. Bir zamanlar 3 seneye ben düze çıkarım diyor Müjdat diyenler vardı. 3 sene de geçti. Gülsün o ister usluca ister kahkaha atarak. Aldığı beddualar elbette yerini bulacak. Yinede bitirdiği hayatların yok ettiği huzurunu geri getiremeyecek.

5. Paylaşmamın iki amacı vardı, birincisi duyduğum gerçek dışı olsada paylaşmak, ikincisi birincisiyle ilintili olarak, eğer anlatılan hisse satma talebi gerçek ise Uslu genyatırım hisselerini hiç mi hiç önemsemiyor. Genyatırım ile alakalı bir gelecek planı yok.
    Genpower i bir şekilde kurtarmanın peşinde olmasına rağmen, genyatırım için, her hangi bir amacı yok..Daha önce talep etmiştim Uslu dan, tekrar talebimi tekrarlıyorum. "Sayın Uslu, genyatırım ın size bir faydası yok, elinizde tutmanın gizli bir amacı yoksa, devredin genyatırımı veya, içinde bir şeyler varsa satınız. Size bir katkısı yok, belki yıllardan buyana perişan ettiğiniz mağdur yatırımcıya bir katkısı olabilir. ÇOKMU ŞEY İSTİYORUZ"

6. Bu güne kadar Uslu ya tek kelime hakaret cümlesi yazmadım. Bundan böylede yazmayı düşünmem. Ben kendilerinden buradan veya basın yoluyla, yatırımcısına olumlu veya olumsuz da olsa bir mesaj vereceğini umuyor ve bekliyorum.
    Neticede dünya kime vefa kılmış ki.
    Herkes geliyor ve bir müddet sonra gidiyor.

7. Sayın Uslu, yatırımcınıza bir mesaj talebimizdir.

8. Hala işin dalgasındasınız mahulli kardeş Müjdat hangi zaman bu formdan yatırımcısına seslenmiş o sadece maşaları ile haber gönderir ama onlarada ne kadar güvenilir bilemiyorum.
     Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Sayın Uslu, yatırımcınıza bir mesaj talebimizdir.

Sayfa 431/466 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •