Sayfa 409/466 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Rakam artsın istiyorsanız olumsuzlukları görmemezlikten geleceksiniz hep olumlu güzel haberler paylaşarak hissenin fiyatını yukarı çekerler çünkü o zaman beklenti oluşacak biliyorsunuz borsada beklenti satın alınır. Siz eyvah battı bitti diye aglanirsaniz burada adamda gelir hissene 12 kuruş verir böyle

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Murat DOĞAN madem hisse satıyorsun bana 20.000 lot senin alış fiyatın olan 12 kuruştan ver yabancıya gitmesin ekonomiye kan verelim

Hamza bey size 10 krş tan 50.000 GENYH verdim üstüne 25.000 GNPWR hediye ettim daha fazla şansınızı zorlamayın bu hisseler yeteri kadar psikolojinizi bozmuş durumda 20.000 daha verirsem intar filan edersin polis dosyasında senin adının yanında kendi adımın geçmesini istemiyorum . Başkasından tedarik edin ben sizden ne hisse alırım, nede bundan sonra size hisse devrederim sizin telefonunuzu telefonumdan sileli aylar geçti bendeki kredin sıfır Hamza bey. 😌 Allah yardımcın olsun sana acıyorum .

4. Pisikolojim gayet yerinde Murat DOĞAN meraklanma sizinle irtibatı kopardiktan sonra düzeldi yoksa aynen bozulacaktı. Asıl ben sizi sildim sebebine gelince haklı olduğumu şimdi daha iyi anladım bana en son telefon görüşmemizde ben hisse almıyorum artık ilgilenmediginizi banada hisseleri virman yapıp size göndermemi iflas masasına kayıtlı hisse miktarını güncelleyip bir şey çıkarsa iade etmek için Rıza bey güya size hisselerini vermiş ondan sonra siz ne yaptınız hayatımdan çıkarıp attım dediginiz hisse alım- satım ticaretine hala devam ediyorsunuz ve edeceksiniz çünkü anladığım kadarı ile siz %99 ihtimal ile patron denen herifin adamızınız bunu daha net görebiliyoruz artık. Bendeki hisselere gelince ahanda buraya yazıyorum ben sana kuruşlara zaten hisse satmam, sen almasanda patron denen herif eninde sonunda alacak meraklanma.

Ben patronun Adamı olsam sana 50.000 lotu neden veriyim 0,10 krş tan Hamza tam tımarhanelik olmuşsun kendini tedavi ettirmeye başlasan Bakırköy'de 50.000 TL seni kurtarmaz kendine iyi geleceğini düşünüyorsan hadi gel ağlama 20.000 daha veriyim sana 😉

6. Neden verirsin aynı lotları battı bitti gitti diyerek 5 kuruşa elimden geri almak için verirsin mesela çaktın köfteyi sen kendini çok uyanık sanıyorsun ama senden uyanıklarında var ve bunları tımarhaneye kapatmak hiç yakışmaz

7. 20.000 lot illada sözünü yiyip vereceksen hesap numaramı biliyorsun virman yap paranı atayım hesabına ok.

Dün akşam patronla toplantıdaydık senin Hakkı'nda hiç iyi şeyler söylemedi Hamza sekreter kıza küfür etmişsin , Mete jeneratördeki Patron çeyreğine atar yapmışsın .. Seni oyacakmış patron haberin olsun 😁😂😂😂😂 versin hisselerimi karışmam diyor 🤔

Sayfa 409/466 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •