Sayfa 412/466 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Borsa ya dönme

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Gen yatırım holding de ki a grubu imtiyazlı paylarını devretmeli patron böylelikle tekrar borsaya dönme şansı olabilir
    Borsaya dönmek için belirlenen mevzuat bellidir. Hisse çıkartılma şartlarını karşılayacak... Arkasından, şirket bistte müracatını yapacak, bist şartlar yerine geldiğine karar verirse kota geri dönebilir. Aksi halde hiç bir hisse kendiliğinden geri dönmez...
    Ölme eşeğim ölme yonca biterde yersin hikayesi, bu hissenin geri dönmesi....
    Emin değilim ama, mahkeme yoluyla, geri alım çağrısı yaptırılabilirmi.
    Bizlerin meşruiyet içinde yapabileceklerimizden, bir sonuç çıkmaz, çıksada biz görmeyiz.
    Tek yol, sosyal medyadan, reklam ile, belki başka şekillerde, Müjdat Usluya, şirketi ciddi bir iş adamına devretmesi.
    Ancak genyatırım ın borçları, alacakları, ilişkileri nelerdir, bunları da bilme şansımız yok.
    Neticede, yok.... Yok.... Yok.....

2. Yok.... Yok..... Yok...... Yok.... umutta yok,belki elinde oldukça yüklü hissesi olanlar, bir yol önerebilirler....

3. Ben, bir arkadaştan rica ettim, Müjdat Uslu ile bir konuş diye,,, o konuşma gerçekleşirse sizlerle paylaşırım... Ancak ben hafta sonuna kadar gerçekleşirse paylaşabilirim, sonraya kalırsa bir daha ki buluşmamıza kalır bilgi verebilmem... Takip edenlere sağlıklı günler

4. Ben o patron müsveddesinin taa..... Adam mı o. Allah belasını verecek inşallah. Tek duam dünya gözüyle görmek.

5. Yok ya şaka gibi ülke, adamlar fuar fuar geziyor satış rekoru kırıyor. Ama iflas etmiş (!) Bir de forumda bilgi kirliliği var. Koca jeneratör genyhtan çıktı deniliyor nasıl olduğu yok. Başka biri almış deniyor kim aldığı yok. Ytd

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tolstoy kardeşime

Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Sn mahulli jeneratör nasıl genyh ''tan kopuyor . Iflastan satın alan kimdir nasıl olmuştur bu? Biraz detayli bilgi verirmisiniz? Kim kaça almış para kime ödenmiş? Ytd

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hukuki detayları araştırmadım, genel bilgim şu, genpower jeneratör iflası temyizde onaylanmıştır. Doğal olarak gen yatırımın böyle bir varlığı kalmamış oluyor.
    Genpower jeneratör iflas etti ve alacakların paraları ödeneceği için, genpower markası ve menkul gayrı menkulleri iflas masası aracılığı ile satılacaktır. Şu anda genpower gen yatırımda değil, iflas masasında, iflas masasından kim alırsa, genpower onun mülkiyetine tertemiz, borçsuz girecektir.. Genpower devam edecek, ancak genyatırım ile hiç bir alakası olmayacaktır. Aynen daha önce iflas eden ve iflastan satılan, gümüşsuyu halı, Mudurnu tavuk ta olduğu gibi... Şu an işlemler ne aşamada bilmiyorum. Netice olarak gen yatırımın, genpower i yok.

7. Sayın mahulli kardeşim bu olumsuzlukları evire çevire zorlada olsa yıllardan beri yutuyoruz zaten Allah aşkına battı bitti gitti den başka söylenecek olumlu bir gelişme sözünüz yoksa hiç anlatmayın daha iyi sonuç sıfır olacaksa çarpmanın anlamı yok. He hukuksal veya başka bir yol ile bizlere fayda sağlayabileceğinize inanıyorsanız biz her türlü yanınızdayız ama aksi takdirde yeter kardeşim yeter Murat DOĞAN zaten yıllardan beri içimizi karartarak zift yaptı birde siz ah almayın.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 412/466 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •