Special Days Image
Sayfa 420/466 İlkİlk ... 320370410418419420421422430 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Patron müsveddesi insan utanır sıkılır. Çıkar bir açıklama yapar. Ama gel gör ki haysiyet ve onur herkese nasip olmaz. Bu kadar insanın ahını almak çok zor olsa gerek. Birinden sekse başka birinin ki muhakkak tutacak. İşin ilginç tarafı ise bu hırsızlığa göz yuman sistem. Sistem sen iflas ettin diyor güya amma iflas eden şirket üretimine devam ediyor. Kime güvenecek insanlar. Her yer mi çürüdü kokuştu. Güçlünün yanında mı olacak. Güçlü olsunda ister ******** ister haysiyetsiz olsun farketmez mi. Hadi kapitalist düşünelim ozaman. Yaw bu şirket her yere borç takmış. Vergi kaçırmış hayali satışlar yapmış. Buda mı yasal . ordanda mı dokunan yok. Siz dokunmayın korumayın kollamayın ki müjdat gibiler sivrisinekler gibi mazlumu emip emip şissinler. Ne diyelim hakkımızı savunacak mecra kalmamışsa yapacak başka birşey de kalmıyor. Orman kanunları da maalesef geçerli değil. O yüzden son radde de Müjdat müjdat ...... Diyorum. O noktaları da sen seç Beğen.

Balat 14/01/2020 tarihli kapanışı 2,84 tl tavanda 680.000 lota yakın alıcı kapattı ÇARŞAMBA tavanı 3,12 tl ytd hayırlı olsun amor ANCAK YARIN 3333 LOT SATACAĞIM ELİMDE DAHA BİR KAMYON BALATA VAR GRUPTAN İSTEYEN VARSA 3333 LOTU ÖZEL EMİR İLE DEVREDE BİLİRİM... SEVGİYLE KALIN YTD AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Balat 14/01/2020 tarihli kapanışı 2,84 tl tavanda 680.000 lota yakın alıcı kapattı ÇARŞAMBA tavanı 3,12 tl ytd hayırlı olsun amor ANCAK YARIN 3333 LOT SATACAĞIM ELİMDE DAHA BİR KAMYON BALATA VAR GRUPTAN İSTEYEN VARSA 3333 LOTU ÖZEL EMİR İLE DEVREDE BİLİRİM... SEVGİYLE KALIN YTD AMOR
    Balatacilarin bir taraflarına balatalar kaçmaya başlamış yazık yine malumun ahını alıyorsunuz ocaklar söndürüyorsunuz bu işlerde parmağı olanları allah ıslah etsin.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bosverin balati falan. Konumuz değil. Esas yüklü giren yatirimcilardan neden ses soluk çıkmıyor. Bildikleri bisey mi var. Yoksa olurunu mi bıraktılar. Müjdat denen (ismi bile yazasim gelmiyor) sahis birilerini susturdu mu yoksa. Danışıklı dövüş mu yaptılar.
    Son düzenleme : Balmu; 18-01-2020 saat: 18:50.

5. bu sayfa balat sayfası değil buraya başka hisseleri yazanlara itibar etmeyin

6. https://www.facebook.com/GENPOWERBES...2263247959316/

Müjdat efendi jeneratör başında. Aklıma gene kötü kötü şeyler geldi. Neyse artık...

7. İlgide kayıtlı başvurunuzda özetle, Genyh ve Genpower Holding AŞ (Şirket)*ile ilgili olarak şikâyetlere yer verilerek 11.10.2019 tarihinde benzer nitelikli şikayette bulunduğunuz ve söz konusu başvurunuza istinaden*dilekçenizdeki hususların kayda alındığının tarafınıza belirtildiği ifade edilmiştir.

Bu kapsamda, 11.10.2019 tarihli başvurunuz*değerlendirmeye alınmış olup ayrıca konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapilacaktir.

Öte yandan,*6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun “Denetim faaliyeti ve denetim yetkilileri” başlıklı 88 inci maddesinin 2 nci fıkrasında; “Kurul, denetim faaliyetlerine ilişkin önemlilik ve öncelik ilkeleri ile risk değerlendirmelerinde dikkate alınacak ölçütleri ve uygulama esaslarını belirler. Denetim faaliyeti, önemlilik ve öncelik ilkeleri ile risk değerlendirmeleri kapsamında Kurul Başkanı tarafından oluşturulacak program uyarınca yürütülür.”*hükümleri yer almakta olup, denetim faaliyeti anılan hükümler çerçevesinde yürütülmektedir.

Sermaye piyasalarında gerçekleşen işlemler, sermaye piyasası kurumları, halka açık şirketler ile sermaye piyasalarında faaliyette bulunan kişi ve kurumlara ilişkin olarak Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirmekte ve gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı incelemelerde bulunulmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda tespit edilen hususlarla ilgili olarak gerekli yasal işlemler tesis edilmekte ve incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuzun internet sayfasında yer alan Duyurular bölümünde yayımlanan bültenler aracılığıyla*http://www.spk.gov.tr/Bulten*adresinden kamuya duyurulmaktadır.

Kurulumuzca Gen Yatırım Holding ile Genpower Holding AŞ ve bağlı ortaklıkları nezdinde yapılan inceleme sonuçlarından kamuyu ilgilendirenler; Kurulumuzun 11.11.2016 tarih ve 03.05.2017 tarihli bülten vasıtasıyla kamuya açıklanmış olup, söz konusu bülten ile Kurulumuzca tespit edilen suçlar nedeniyle (varsa) zarara uğrayan yatırımcıların, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, yasal koşulların oluşması halinde, mevzuata aykırılık teşkil eden bahse konu işlemlerde sorumluluğu bulunan Şirket yöneticileri aleyhine dava açabilecekleri hususu kamuya duyurulmuştur.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.

8. Bıkmadan usanmadan şikayetlere devam etsem de maalesef bir sonuç alamıyorum. Cimer SPK BIST yazilabilecek her yere yazdım . Sonuç koskoca sıfır. Bundan sonra atılacak son adım ise bilgilendirmenin son maddesi. Hukuk yolu. Gulesim geldi. Ülke şirketine yatırım yap. Ulkenin denetime tabi denilen kurumunda adam milleti dolandırsin. Sonra isterseniz zarara ugratan şirketi ve patronu isterseniz mahkemeye verebilirsiniz diye dip not dussunler. Ben bu sistemin ta.....

Sayfa 420/466 İlkİlk ... 320370410418419420421422430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •