Sayfa 97/467 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 769 - 776 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. sevgili müjdat kardeşim...

yukardaki mesajı yazdık diye bana küfredecekler de çıkacak elbet.... yukardaki mesajımın özü kısaca şu......

TÜRK HUKUK SİSTEMİNDE, HER ŞEY MÜMKÜN. anlayana ders olsun.....

Ne bicim bir yazi bu kardesim? Dalga mi geciyorsun benle?

Sen kendin gitmis GAMA HOLDING manipulasyonuna inanmissin kendi parani batirmissin. Ac eski forumu vaktinde var yazilar GAMA yuzunden satmadigini belirten.

Ayrica burda GAMA manipulasyonu yapti diye kendin belirtmissin. Tarihini bile vermissin. Ozel yazismalarinizi etik olmayan bir sekilde foruma dokmussun.

Kim kime ne davasi aciyor? Ne yazdiysam arkasindayim, hepsi forumda yazili bunlarin. Bisiklet parasini alirmis. Dedigimiz o kadar enerji tuketiyorsun uc kurus icin kac sene. Git calis, hamallik yap gerekirse 1 ayda cikarirsin dedik. Ne demisiz yanlis? Yapmadigimiz sey degil vaktinde. Ayni durumda olsam yine yapardim 2 sene aglayacagima oksijen harcayacagima. Ufak insanlarin ufak bakis acilari.

Adam sirketini batiriyor, paralarinizi cukkaliyor, SPK ceza veriyor sahte bilanco yolladi kac sene, sirketilerine aktardi paralari diye...

Gelmis bana mi dava aciyorsunuz? Ne bicim insanlarsiniz ya.

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    bilader, sen kimin, neci olduğunu bilmeden, gelmiş burda herkese sallıyosun......

birincisi, millete, aç oku diyeceğine, kendin aç biraz oku....ismini geçirdiğin ya da imada bulunduğun herkes, senden 3-5 tazminatı, hiç uğraşmadan alır. Mete kardeşim, ELENGTRİNGLİ PİSKİLET parasını senden alır, en basiti.

Mesut Kemal Ulu, paraya bakmaz, senle hiç uğraşmaz bile.

ikincisi, forumlarda dolanıp, millete iş işten geçtikten sonra akıl vereceğine, git en başından uyar. misal benim LİDFA, MARKA topiklerindeki yazılarımı oku.

3 üncüsü, çok bilmişsin. Şu olursa bu olur falan filan....diyosun , iyi hoşta.....hani o 370 bin törkiş lira var ya....müjdat kardeşim, o parayı kesinlikle ödemez. ödetemezsin... sistemde açık var.

4 üncüsü, mesajın silindi diye üzülme, belki birileri senden şikayetçi olmak ister felan diye, ben o mesajın ekran görüntüsünü aldım. isteyen herkese, senden 5 kuruş dahi para harcamadan, nasıl tazminat alacağını açıklarım....

ve gelelim 5.incisine.....

3. müjdat kardeşim diyenden ne beklersin, aynı yolun yolcusu, denizmiş muratmış meteymiş hepsi aynı,
    müjdat iflas ertelemeye başvururken fetöş hakimlerine güvendi, neyseki fetöşler temizlendi müjdat yalnız kaldı. Kara kara düşünüp uykusu kaçıyodur emin olun. 3 hafta var iflas çıkınca hacizler arka arkaya gelip müjdatın çaldıklarına el koyacak. Dün yediğin hurmalar gün gelir seni tırmalar.
    şiii uşak banada dava açsana laaa

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Bayram Öncesi Müjdat beyi ziyaret edeceğim ..İhtiyati Tedbir kararların kaldırılmasına ilişkin olarak Bölge Adliyesine Başvuruları ve vb... kişisel bazı konuları kendisi ile görüşmek üzere Fabrikaya gideceğim... Görüş ve isteklerinizi kendisine iletmemi istediğiniz konular yada istekler varsa mail adresime atabilirsiniz... Özel derseniz okumadan zarfa koyacağım.. Özel değilse ayrı ayrı çıktısını alıp götürüp vereceğim... Hepinize saygılarımı sunuyorum...

mail : muratdogan7887 @ gmail.com
    Murat bey bayram öncesi patron müsvettesi ile görüşme yapacaktınız var mı bir gelişme görüşebildinizmi?

5.  Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    müjdat kardeşim diyenden ne beklersin, aynı yolun yolcusu, denizmiş muratmış meteymiş hepsi aynı,
    müjdat iflas ertelemeye başvururken fetöş hakimlerine güvendi, neyseki fetöşler temizlendi müjdat yalnız kaldı. Kara kara düşünüp uykusu kaçıyodur emin olun. 3 hafta var iflas çıkınca hacizler arka arkaya gelip müjdatın çaldıklarına el koyacak. Dün yediğin hurmalar gün gelir seni tırmalar.
    şiii uşak banada dava açsana laaa
    çoluk çocuğa dava açmam.

müjdat kardeşime dava açmak için hisse almak istedim, kimse vermedi. sendekileri alayım bari, nasılsa sen battığına inanıyosun.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ne bicim bir yazi bu kardesim? Dalga mi geciyorsun benle?

Sen kendin gitmis GAMA HOLDING manipulasyonuna inanmissin kendi parani batirmissin. Ac eski forumu vaktinde var yazilar GAMA yuzunden satmadigini belirten.

Ayrica burda GAMA manipulasyonu yapti diye kendin belirtmissin. Tarihini bile vermissin. Ozel yazismalarinizi etik olmayan bir sekilde foruma dokmussun.

Kim kime ne davasi aciyor? Ne yazdiysam arkasindayim, hepsi forumda yazili bunlarin. Bisiklet parasini alirmis. Dedigimiz o kadar enerji tuketiyorsun uc kurus icin kac sene. Git calis, hamallik yap gerekirse 1 ayda cikarirsin dedik. Ne demisiz yanlis? Yapmadigimiz sey degil vaktinde. Ayni durumda olsam yine yapardim 2 sene aglayacagima oksijen harcayacagima. Ufak insanlarin ufak bakis acilari.

Adam sirketini batiriyor, paralarinizi cukkaliyor, SPK ceza veriyor sahte bilanco yolladi kac sene, sirketilerine aktardi paralari diye...

Gelmis bana mi dava aciyorsunuz? Ne bicim insanlarsiniz ya.
    eleştirebilirsin, ona kimse bişey demez.

sen gelip kimseye " mal, cins, uyanık" diyemezsin. herkesin aklıda kendine, parasıda.

vakti zamanında gelir uyarırsın, şunlar yalan falan filan vesaire şeklinde.

marka forumundaki yazılarımı oku, demiştim sana. kimseye hakaret etmeden, insanları uyarıyorum orada.

7. Yapıştırın davaları arkadaşlar. Ben Uslu soyadında kim varsa davalı hanesine yazdım. Yok öyle yönetim kurulu olup hiçbirşeye bulaşmamak. Müjdatın şeyinde değil dava belki diğer aile fertlerini dahil edersek birşey olur. Burada sizin çoluk çocuğunuzun rızkı söz konusu, gerekirse onun da çoluk çocuğu hesap verecek. Hatta müjdattan ziyade onlara açmak daha iyi sonuç getirir. Müjdatın başında bin tane dava var adam iplemez bile burdan açılacak davayı. Ama diğer Uslu soyadındaki yönetim kurulu üyeleri de sorumlu yaşananlardan.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    çoluk çocuğa dava açmam.

müjdat kardeşime dava açmak için hisse almak istedim, kimse vermedi. sendekileri alayım bari, nasılsa sen battığına inanıyosun.
    deniz bey 28.000 lotum var hepsini 0,45 ten vereyim size de ben de kurtulayım sizde...

Sayfa 97/467 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •