Sayfa 436/466 İlkİlk ... 336386426434435436437438446 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Kaldıki 300.000.000TL alacak davası açmışsın sen tek başına o davanın mahkeme harcını ödeyemezsin.

MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ali Maslak;
    3 senedir,,psikolik olarak vücudumda nedeni belirsiz titremeler oluyo..çocuklarim özellikle kızım gördükçe çok üzülüyor.bu adam sağlığımı herşeyimi mahfetti.allahım herşeyi görüyo her duamda şahit ol yarab,,bu insan son nefesini benim helalliğimi almadan canını alma diye dua ediyorum..yüce mevlam kendine açılan bu elleri boş çıkarmiycak insallah..allahım sen herşeye kadirsin..görüyorsun neler çektigimı yarabbim.

Bu arkadaş gibi nice arkadaşlar sağlığından evinden eşinden huzurunda emeğinden hayallerinden oldu yazık çok üzülüyorum bu insanların hakkını yiyen gasp eden kolay kolay can veremez inşallah da vermez.

Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    murat doğan; senin ne iş yaptığını, ne işlerin içerisinde olduğunu, amacının ne olduğunu bir türlü çözemedim. Amacın bağcıyı dövmekmi yoksa üzüm yemekmi? Açık olda formdaki arkadaşlar gizemli halini tanısın.

Mar-lx1m cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    patron ile bir iş ilişkin hesabın sinsi planlarınız olmasa müjdat uslu bu form sayfalarında şirket bilgilerini yalan yanlış neyse sayfa sayfa servis ettirmez seni bacaklarından fabrikanın tavanına asardı yapmadığına göre bir şeyler var

mar-lx1m cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kaldıki 300.000.000tl alacak davası açmışsın sen tek başına o davanın mahkeme harcını ödeyemezsin.

hamza bey fazla kafa yorma az bir çalışan beynin var onuda kaybedersin ... Murat doğan genpower jeneratörün ticaret dava mahkemisine katılan , mahkemenin kararını istinafa götüren, bölge idare mahkemesinin kararını yargıtaya taşıyan , muflis genpower jeneratörün 1 alacak toplantısına katılan, şirketin faaliyetinin devam etmesi ile ilgili iflas masasında oy kullanan, hakkını tüm hukuk kanallarında arayan fabrika toplantısında müjdat beyle toplantı yapan, toplantıya katılanlar mesut kemal bey, deniz bey , murat bey, mustafa kiriş vb... Iflas masasına alacak kaydı yapan , icra mahkemesine giden, daha sayamadığım bir çok şey , sen beni çözemezsin hamza bey HA BU ARADA HİSSELERİNİ UYGUN BİR FİYATTA ALABİLİRİM ... İSTERSEN UYGUN FİYATTA DÜNYANIN EN BÜYÜK FABRİKASININ HİSSELERİNİ TARİHİ ESER OLARAK DEVİR EDEBİLİRİM. D iyi günler
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 06-08-2020 saat: 21:57.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4. Benim hisselerimi artık sirk cambazlığıyla kuruşlara alamazsın ancak ve ancak LİRA lara alırsın.

benim hisselerimi artık sirk cambazlığıyla kuruşlara alamazsın ancak ve ancak lira lara alırsın.

hamza bey yazılan yazıdaki inceliği anlamayacak kadar boş insansın... Senin hisseni ben ne yapıyım bahsi geçen konu benim sana sattığım 50.000 lotu 0,08 krş lu hisselerden rahatsızlık duyuyorsan 4.000 tl veriyim git kendine bir takım elbise al . Yada sana 50.000 lot daha veriyim kendini zengin hisset d
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

6. Evet bu yorumunda haklısın Mesut bey mesleki kariyeri ve itibarını sarsmadan bu davada onurlu duruş sergiledi kendilerini bende her zaman takdir etmişim ve saygı duymuşum inşallah bu davada muvaffak olur sayesinde bizlerde nasipleniriz Allah yolunu açık eylesin dualarımız onunla
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Genyh yatırımcıları içerisinde en onurlu duruşu sergileyen sayın mesut kemal ulu ' dur. Hamza bey keşkem sizde mesut bey gibi olabilseydiniz. Mesut beyin hukuki olarak vermiş olduğu mücadeleden dolayı kendisini kutlarım siz bilmiyorsunuz ancak ben kendisini ve yaptığı çalışmaları yakından takip ediyorum. Bu tahta ileride açılırsa buda mesut beyin öz verili çalışmaları sonucu olacaktır. Selamlar

7. Murat doğan ve bunun gibi insanlar için bir deyim vardir

Evet bu yorumunda haklısın Mesut bey mesleki kariyeri ve itibarını sarsmadan bu davada onurlu duruş sergiledi kendilerini bende her zaman takdir etmişim ve saygı duymuşum inşallah bu davada muvaffak olur sayesinde bizlerde nasipleniriz Allah yolunu açık eylesin dualarımız onunla

yengeç e doğru yürümeyi asla ogretemezzsin

8. Şu tostcu lari çözemedinminizmi yengeç e doğru yurumesini asla ogretemezzsin bankalardan kat be kat şirketi teminat olarak gösterip büyük kredi çekip şirketi batırıp kenara cekildiler bozcinin çırağı şiracilar da ynutmayalim

Sayfa 436/466 İlkİlk ... 336386426434435436437438446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •