Sayfa 62/466 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 489 - 496 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. teşekkürler sn nicomedia

2.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Murat bey bir şeyi merak ediyorum borsa tarihinde tahtası kapanıpta borsa kotundan çıkartılıp tekrardan işleme açılan hisse varmı?
    geri dönen tek hisse var oda artog du oda yeniden gitti sonra

3. bugün 3 aylık bilançoyu gönderebilirler di diğer kap a yapmamışlar yine ttk ya göre 3 aylık bilançosunu da gönderebilirler di diğer kap a spk nın 2 nci bir kap ı var oraya gönderebilirlerdi neden yapmadılar ben hala iyi niyet bekliyorum patron dan ama iyi niyet göremedim hala patron ve şirket yöneticilerinden yarında yayınlayabilirler bakalım ttk ya göre 3 aylık bilançoyu ve marka değerini mümkün oldukça yüksek tutmaları gerekiyor iyi niyetli bir yönetim varsa tabi ve spk ya başvuru yapmaları gerekiyor yeniden borsa kotuna alınması için

örnek bimeks marka değeri 350 milyon tl

http://www.spk.gov.tr/apps/ofd/OzelD...ubmenuheader=3 işte bu adrese bildirim verebiliyorlar her şirket borsa dışı ama maalesef genpower holding ve en son atılan gen yatırım holding hakkında bilanço olarak hiç bir bilgi verilmiyor

Kayyumun raporunda 3 aylıkta 24.000 tl kar vardı. satışlar 7.5 milyon personel ödemeleri tazminat olarak. 75.000 bin
    huzur hakkıda 1.850 milyon tl idi 3 aylığı her iki adrese göndermez ise spk yeniden şikayet etmek gerekli .. 3 aylıkların son günü ne zaman
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Kayyumun raporunda 3 aylıkta 24.000 tl kar vardı. satışlar 7.5 milyon personel ödemeleri tazminat olarak. 75.000 bin
    huzur hakkıda 1.850 milyon tl idi 3 aylığı her iki adrese göndermez ise spk yeniden şikayet etmek gerekli .. 3 aylıkların son günü ne zaman
    murat bey verilen süre normal kap için 10 mayıs son du ama bu ikinci kap ta bir süresi yok yani ister verir ister vermez gibi tabi verirse bizim gibiler için iyi mutlaka yarın vermesi gerekir bence şirkete baskı yapmak gerekiyor ikinci kap ta yayınlasın ki görelim ne olup bittiğini bizim haddimize değil tabi baskı yapmak ama iyi niyetli iseler ttk ya göre 3 aylık bilanço yaparlar ve yarın bunu yayınlarlar ikinci kap ta dediğim gibi marka değeri yüksek olmalı bimeks gibi 350 milyon olmasa bile en azından 200 250 milyon arası bir marka değeri biçmeli ve ona göre ttk ya göre bilanço hazırlayıp bunu yarın yayınlayabilirler isteseler tabi

bunun şikayet yeri yok sadece fabrika binasına gidip muhasebeci ve şirket yönetim kurulunda olanlar ile konuşulmalı bu sorun çözülmeli bu şart yoksa geri dönmesi imkansız

mutlaka müjdat uslu nun pınar uslu nun bu soruna çözüm bulması gerekiyor bu iki insan sorumlu şirketten bunlar ile konuşulmalı sorun çözülmeli

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    murat bey verilen süre normal kap için 10 mayıs son du ama bu ikinci kap ta bir süresi yok yani ister verir ister vermez gibi tabi verirse bizim gibiler için iyi mutlaka yarın vermesi gerekir bence şirkete baskı yapmak gerekiyor ikinci kap ta yayınlasın ki görelim ne olup bittiğini bizim haddimize değil tabi baskı yapmak ama iyi niyetli iseler ttk ya göre 3 aylık bilanço yaparlar ve yarın bunu yayınlarlar ikinci kap ta dediğim gibi marka değeri yüksek olmalı bimeks gibi 350 milyon olmasa bile en azından 200 250 milyon arası bir marka değeri biçmeli ve ona göre ttk ya göre bilanço hazırlayıp bunu yarın yayınlayabilirler isteseler tabi

bunun şikayet yeri yok sadece fabrika binasına gidip muhasebeci ve şirket yönetim kurulunda olanlar ile konuşulmalı bu sorun çözülmeli bu şart yoksa geri dönmesi imkansız

mutlaka müjdat uslu nun pınar uslu nun bu soruna çözüm bulması gerekiyor bu iki insan sorumlu şirketten bunlar ile konuşulmalı sorun çözülmeli
    kendilerine 1850 milyon huzur hakkı alacağı ayıran yönetim hayatından memnundur kimse sizleri düşünmez....
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Fabrika calisiyor ama sanayide küçük esnaf gibi calisiyor 7.5 milyon satis nedir ya? Ytd.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 62/466 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •