Sayfa 63/466 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 497 - 504 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Elimdeki Bir Belgede şöyle yazıyor...
    Öncelikle Belirtmek gerekir ki Genpower Jeneratör 6362 sayılı SPK nın hükümleri gereğince halka açık olan ve spk ilgili mevzuat hükümlerine tabi olan Gen Yatırım Holding A.Ş bağlı ortağıdır. ve ceza sorumluluğunun şahsiliği ilkesi gereği , Kurulumuz uygulamasında tüzel kişiler hakkında suç duyurusunda bulunulmadığından , Kurulumuz tarafından Gen Yatırım ve Genpower Jeneratör Hakkında yapılmış suç duyurusu bulunmamaktadır... deniyor tarih 07/02/2017 SPK HUKUK İŞLERİ DAİRESİ

AZINLIK PAYLARINA SAHİP OLAN YATIRIMCILAR ÖNCELİKLE KENDİLERİNE VERİLEN HAKLARI İYİ KULLANSINLAR ... BU HAKKI KULLANMASI İÇİN SAYIN MKU GEREKLİ BELGELERİ VERDİM.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Azınlık paylarına sahip olan kişilerle beraber GENPOWER JENERATÖR VE DİĞER ŞİRKETLERİN SATIŞ VE ALIŞLARI İLE İLGİLİ 25/11/2013 tarihli yönetim kurulunun kararının iptal edilmesi amacı ile spk başvuru yapılarak ÖZ SERMAYEMİZ KORUNA BİLİNİR.. ret gelmesi aşamasında tüm dosyalarla İdare mahkemesinede gidile bilinir arkadaşlar... En azından ttk belirtilen ödenmiş sermaye kadar sorumluluğumuz ilkesi gereği tahtamız açık kalmalıy dı bıst öz sermaye nedeni ile bu tahtayı kapatıyorsa 25/11/2013 tarihli yönetim kurulunun kararın iptali için dava açılmalı ytd..

Murat doğan

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Azınlık paylarına sahip olan kişilerle beraber GENPOWER JENERATÖR VE DİĞER ŞİRKETLERİN SATIŞ VE ALIŞLARI İLE İLGİLİ 25/11/2013 tarihli yönetim kurulunun kararının iptal edilmesi amacı ile spk başvuru yapılarak ÖZ SERMAYEMİZ KORUNA BİLİNİR.. ret gelmesi aşamasında tüm dosyalarla İdare mahkemesinede gidile bilinir arkadaşlar... En azından ttk belirtilen ödenmiş sermaye kadar sorumluluğumuz ilkesi gereği tahtamız açık kalmalıy dı bıst öz sermaye nedeni ile bu tahtayı kapatıyorsa 25/11/2013 tarihli yönetim kurulunun kararın iptali için dava açılmalı ytd..

Murat doğan
    Murat bey siz jenarator un alis satis islemlerini iptal edelim sadece genyatirim olarak mi kalalim demek istiyorsunuz bu yazinizda??? Ytd.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
    Sayın murat doğan emekleriniz için teşekkürler ;

Bence fikir olarak şöyle bir şey yapılsa ;
    Siz önce MKU ile görüşüp ( haklarımızı korumak adına işi bilen bir avukat ile görüşülüp anlaşılsa ve herkes bir kişiye vekalet Verse ( elimde bulunan .... Hisselerim için genel kurul çağırma , haklarımı koruma ,dava açma falan filan kişiyi vekil tayin ettik diye ) kervn da olduğu gibi , Nasıl olur böyle birşey ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    murat bey siz jenarator un alis satis islemlerini iptal edelim sadece genyatirim olarak mi kalalim demek istiyorsunuz bu yazinizda??? Ytd.

Lg-d855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet en azından bizde bir hamle yapmış olalım...

Alıntı Originally Posted by b-y Yazıyı Oku
    sayın murat doğan emekleriniz için teşekkürler ;

bence fikir olarak şöyle bir şey yapılsa ;
    siz önce mku ile görüşüp ( haklarımızı korumak adına işi bilen bir avukat ile görüşülüp anlaşılsa ve herkes bir kişiye vekalet verse ( elimde bulunan .... Hisselerim için genel kurul çağırma , haklarımı koruma ,dava açma falan filan kişiyi vekil tayin ettik diye ) kervn da olduğu gibi , nasıl olur böyle birşey ?

Tapatalk kullanarak iphone aracılığıyla gönderildi
    olabilir ancak öncelikle jeneratör mahkemesi bitmeden o davada açılmalı... Ben artık müjdata hiç güvenmiyorum annesi fitnat hanımı birgün görürsem ona soracağım bazı şeyler var müjdat küçükken bağ bahçeye dalar mıydı vb...

Tek dayanagımız bu arkadaşlar spk hukuk dairesinin hazırladığı raporda geçmiş yıllar tüm bilançolar yalan diyor tek gerçek bizim ödenmiş sermayemiz buğün barı 3 aylık gelmeliydi yokkkkk adama bak huzur hakkı 1.850 milyon çıkartmış... Senin o fabrikada çalışan işçilerin kıden ihbar karşılığı 700 bin tl bist tahtayı kapatıyor açıklama yok şirket yazı bile yazmamış... Halen jeneratör bilmem ...

Mustafa yılmaz y. O ve ıcg merkez binası istanbuldu bunlar genyh geçmişti .. Nasıl oluyorda bizim merkez binamız müjdatın hesabına geçmiş tapusu buda ilginç...

Sayfa 63/466 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •