Special Days Image
Sayfa 410/466 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Patronunuda senide Allah bildiği gibi yapsın.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Patrondan kazık yedin anladım da benden 0,10 kuruşa hisse alıp üstüne tatlı olarak 25.000 gnpwr hediye etik diye mi bu beddua Hamza yada 0,10 kuruşa sattığım hisseleri 0,20 krş yada 1 TL alacağımı mı zannettin almadım diye mi ? kusura bakma ben kimseye zorla mal vermedim sen kendi kendine ettin hani bana diyordunya hisseleri mafyaya versemde müjdattan tahsil etsin diyordun ne oldu mafyaya verdin mi ? Hukuk devletin de ne maftası la kafayı mı yedin adam adliyeye gide gele iflas kanununu ezberledi üstüne mastır yaptı hani fabrikayı aradında ses kaydı yaptınya Adam sana ne dedi haklıysan adliyeye git demedi mi ? Gittin mi hayır oğlum boş adamsın 5000 TL verdin diye fabrikayı kendinin mi zannettim mesut Kemal bey bile 1.3 milyon hisse aldı fabrika benim demedi son söz Beddua sahibinindir biz evimize haram sokmayız lokmamız helaldir . Seninle ticaretimizde helallik vardır sen neyin bedduasını ediyorsun bana hisseni geri bana satamadığın için, beddua ediyorsan harbi tımarhanelik olmuşsun kardeşim ben senin için şifa dileyim Allah'ıma 😌 Müjdata Nuri Ünal'ın bedduası yeter gerisini bilmem ama müjdatta Nuri Ünal beye beddua ediyormuş karıma kızıma küfür etti diye ben Müjdat olsam bende beddua ederdim bu iş böyle devam eder gider .. Takacaksın beline su tabancasını fabrikaya dayanacaksın başka türlü Hakkı'nı alamazsın ama dikkat et Müjdat küçükkende silahçılık oynarken mızıkçılık yaparmış ordada seni kandırmasın ha bu arada parasını ödeyip hissesini devir aldığım 47 yatırımcı bana Allah razı olsun diye mesaj atmış sen beni biraz yanlış tanımışsın sen Nuri ve deniz abinle konuş onlar sana yol gösterir . Hadi eyvallah 👋

3. Mesut kemal bey mali müşavir miş niye 1.3 milyon lot hisse aldı bu hisseleri aslında tahta açık ken aldı sonuçta ortalaması 0.65 civarı olmuştur neden aldı bu ortalama ile hisseleri

4. Hakikaten ye anlayışın kit ye safa yatıyorsun yede gerçekten ruh hastasısın ben hisse alırken niye Murat DOĞAN a satacam diye hisse alayım işler düzelir 1TL ve üzerine satarım diye aldım ki hala niyetim o doğrultuda Allah niyetimi kabul etsin. Ya eli deki hisseleri ÇÖPE ATACAM yada 1TL üzerine SATACAM ortası yok bu işin senin gibi komisyonculara kaptırmam. Şurada anket yap Murat DOĞAN ı nasıl bilirsiniz diye %90 ı seni sevmez sana akçeli dalavere işlerinden dolayı dua yerine beddua eder hadi hodri meydan.

5. İçine dert oldu açık yapıp para kazanayım derken elindeki hisselerin birazını kaptırdın şimdi yerine koyamıyorsun anlaşılan alamadın diye kafayı yiyecen anlaşılan yoksa sen boşa dil dökmezsin.

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Mesut kemal bey mali müşavir miş niye 1.3 milyon lot hisse aldı bu hisseleri aslında tahta açık ken aldı sonuçta ortalaması 0.65 civarı olmuştur neden aldı bu ortalama ile hisseleri
    Sen de ne anlamazsin ha. Adam gozalti zart zurt antin kuntin hisseleri topluyormus, onlardan kazaniyormus diye agzindan kacirdi ya Unal.

Burda da elinde patladi iste her allahin gunu KAP'a haber gonderirken.

Polar Murat, para icin savunmadigin yok senin. Patronu savunmaya baslamissin demek artik ne isler ceviriyorsan. 50 liralik kebabi birbirine takmakla ugrasan insanlar. Adliyeye gitsinmis demis. Serefsiz herkezi dolandirdi.

8. Bu Murat 1,5 milyon lot hisseyi nerden bulmuş, ne kadara satıyormuş? Niye satıyormuş? Yine ne dümen dönüyor bu işte?

Sayfa 410/466 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •