Special Days Image
Sayfa 427/466 İlkİlk ... 327377417425426427428429437 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Birçoğunun alinteri ile kazanılmış parası olmadığı için kumara yatırıyor. Sonra ekipce ortamı manipüle ederek Bizim gibi ky tokatlayip başka Ocak söndürmeye gidiyorlar. Paradan para kazanıyorlar. Kaybedince de önemli olmuyor. Taş atıp kolu agrimiyor nasılsa. Bizde yıllarca ağlaya ağlaya bekliyoruz.
    Müjdat denen virüsten bile tehlikeli mahlukat yüzünden alinterimiz ile kazandigimiz paranın bile şüpheli olduğunu dusunmeye başladım. Sen nasıl bir mahlukatsin . Vicdansız, haysiyetsiz, onursuz. Hem paramızı çalıp hemde böyle paranoyak düşüncelere sevk ettin bizi. Allah seni kahretsin binlerce kez .

2.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Müjdat denen virüsten bile tehlikeli mahlukat yüzünden alinterimiz ile kazandigimiz paranın bile şüpheli olduğunu dusunmeye başladım. Sen nasıl bir mahlukatsin . Vicdansız, haysiyetsiz, onursuz. Hem paramızı çalıp hemde böyle paranoyak düşüncelere sevk ettin bizi. Allah seni kahretsin binlerce kez .
    Hergun haberlere bakıyorum . Ozellikle bu mahlukat ile ilgili herhangi bir haber var mıdır diye. Şu korona illeti masum insanları bırakıp böyle haysiyetsizleri bulur diye ama. Hala göremedim.

3. Merhabalar....

Oldukça uzun zaman oldu. Buralarda kimseler kalmamış. Hayat sürprizlere gebedir. Bellimi olur.
    Meşhur Müjdat Uslu ile kısa bir müddet te olsa bir arada oldum. Adam son derece nazik, saygılı biri, dolandırıcı tipi yok diyemem. Genyatırım dışı bir iş olduğundan, size herhangi bir haber veremiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Oldukça uzun zaman oldu. Buralarda kimseler kalmamış. Hayat sürprizlere gebedir. Bellimi olur.
    Meşhur Müjdat Uslu ile kısa bir müddet te olsa bir arada oldum. Adam son derece nazik, saygılı biri, dolandırıcı tipi yok diyemem. Genyatırım dışı bir iş olduğundan, size herhangi bir haber veremiyorum.
    Hoşgeldin sayın Mahulli . Şu ortamda bu patron dan ne beklenir ki. Artık insanların umudu kalmadığı için forma girme veya yazma ihtiyacı duymuyorlar. Bende arada girip kendimi rahatlatiyorum. Bu şirketten de bu patron dan da bir halt olmayacağı belliymiş te bizler saf olduğumuzdan hep bir umut dedik. Maalesef o da kalmadı.

5. Sn mahulli müjdat uslu ile görüşüpte hiç mi jenaratör den konuşmadınız?
     Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Hergun haberlere bakıyorum . Ozellikle bu mahlukat ile ilgili herhangi bir haber var mıdır diye. Şu korona illeti masum insanları bırakıp böyle haysiyetsizleri bulur diye ama. Hala göremedim.
    Aynı dilekler bendede var. İçim biraz rahatlar diyorum. Er geç ölüm gelecek. Son nefesini verirken hiç mi dusunmeyecek deger miydi diye. Ne olursan ol aynı kefene sarıyorlar.

borsa dışında son altı ayda yapılan işlemler.

Sayfa 427/466 İlkİlk ... 327377417425426427428429437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •