Sayfa 437/466 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Batık şirketin hisselerini 5 10 kuruşa toplayan ında ayrı hesabı ve ayrı bir hayali var

2. Resmen yatırımcıya ve devlete kazık atıp yeni şirket kurup çatır çatır para yiyiyorlar ya devlet yada yatırımcı bunların girtlagina yapişmaz sa bunlar mahkemesi 50 yıl sürer dava zaman aşımına uğrar o kadar

Yahu ne acilmasi. Ne aliyorsaniz ben de alayim. Transturk'i calisan sirket aldi, iki senedir acamadi.

Gizli gizli bir mesajlar veriliyor yine, ne koparilacaksa MKU'dan artik. Rahat birakin adami yav, sogusleyeceginizi soguslediniz zaten. Polar 300 bin lotu nerden buldun sen? 8 kurustan bile 24 bin lira ediyor. O kadar parayi ruyanda bile gordun mu ki?

Sirketin tahtasi acik olsaydi en az 10 liradan satardiniz malinizi. Yarim milyon kumarbaz geldi koronadan dolayi. Sifir sirketler ne fiyatlari vurdu.

4. Bedava mı dağıtıyorlar bu senedi? Bir ara Murat'ın şirket künyesinde ismi ve yarım milyondan fazla hissesi vardı. Murat gibi adamlara kaldıysa bu şirket, patron fecii geçirmiş...
    Bedavaysa bana da gönderin şu hisselerden şirket kartında biraz da benim ismim görünsün. Göndermek için ettiğiniz masrafları karşılarım. Siz de kafanızdan bu senedi silip rahat edersiniz. Bu senede bulaşanlar tırlatıyor herhalde... Sağlığı yerinde olanlar iyice azaldı galiba. Ne kadar bedava hisse varsa gönderin bana gidin kendinize yeni bir sayfa açın. Sağlığınızdan olmayın.

Al Mesut karti. Vallahi yazik oldu ya, acik olsaydi cok guzel gidecekti bunlar hep.

Onu bunu bilmem ama bu Polar birseyler yapiyor devamli. Takdire sayan yani.
    Vay be, 4000 km yolu yuruyup fabrikaya giden, sonra da ordaki otobus duragindaki ameleden sirketin bilmem neye satildigini ogrenen Polar... Karun gibi adam oldu.

7. Duyan duymayana söylesin. Bedavaya veren herkesin hissesine talibim. En başta şirket kartındakilerin hisselerine... Sağlığınızdan olacağınıza bana verin hisselerinizi kurtulun bu dertten... En önemlisi de akıl sağlığınız... Demedi demeyin...

Patronun yanına gidiyorlar patron bunlara iki tost yedirip postalıyor. Hakkınız varsa gidin hukuk yoluyla arayın diyor. Memlekette mahkemeleri gereksiz işlerle meşgul etmenin cezası olmadığı için gidip bi de bedavaya aldığı senetleri iflas masasına yazdırıp kurnazlık yaparak zenginlik hayali kuruyorlar.
    Başka bir tanesi çıkar dini kendi menfaatlerine alet eder. İtibar kazanmaya çalışıp elindekileri kakalamaya çalışır.
    Çakallık yapmaya çalışırken iyice tırlattılar herhalde. Patron bunları pelesenk beygiri gibi kısır döngüye sokmuş, boşa dönüp duruyorlar, elde var 0.
    Son düzenleme : üye; 11-08-2020 saat: 15:13.

Sayfa 437/466 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •