Special Days Image
Sayfa 387/466 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Borsaya giremiyorsa yeniden çağrı yapsın hisse sahiplerine borsada en son gördüğü işlem fiyatının 3 katına alsın bizden ben vermeye razıyım o fiyata 1.20 kuruştan satarım elimdeki 5000 lotu Patron hissedarlara çağrı yap

2. Patron olacak adamlarda iyi niyet yok ben onu anladım biz adamın gözünde bir hiç olmuşuz. Allah'ım şu mübarek günde yalvarıyorum sesizimizi duy hakkımızı bu haramzadelere yedirme yemelerine izin verme Rabbim bundan sonrasını sana havale ediyorum sen bizim için hayırlı olan neyse onu bizlere en kısa zamanda nasip et amin amin amin. Hayırlı cumalar olsun.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...umAciklamalari adreslerini çankayadan sincana taşımışlar. Bunun bildirini yapmışlar .

4. Yıllar sonra bir haber... Yazışma adresimiz değişti... Davacılara duyurulur mu demek istiyor?
    Son düzenleme : üye; 29-04-2019 saat: 19:51.

5. Genyh in borsa kotundan çıkarılma tarihini doğru yazsalarmış bari. Burda bile tam ve doğru bilgi paylaşımı yapamıyorlar hep baştan savma.

6. Libyalılar fabrikadan gene yeni video paylaşmışlar. Bakmak isteyen olursa
    https://m.facebook.com/pg/Evisa2023/videos/

Aeroflotta insanlar cantalarini almakla ugrasiyormus arka taraftakiler yanarken.
    Aklima birden Profesor Balmu'nun "Insanoglu kainatin en yavsak yaratigidir" sozu geldi

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Aeroflotta insanlar cantalarini almakla ugrasiyormus arka taraftakiler yanarken.
    Aklima birden Profesor Balmu'nun "Insanoglu kainatin en yavsak yaratigidir" sozu geldi
    Maalesef insanoğlu bunu kanıtlarcasına adımlar atmaya, kararlar almaya veya hiç birşey yapmamaya , kale almamaya devam ediyor. İnsanoğlu işte.....

Sayfa 387/466 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •