Sayfa 276/467 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3729 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    Patron demekten zevk duyan birileri var. Ortada şirket yokki patron olsun. Şirketi ayakta tutan kişidir patron. Müjo der geçerim saygı yok. Bende 65bin genyh var 0.5 maliyetle. Karabükten. Murata duyrulur
    osmancık 78 elinde 65.000lot olabilir ne yapabilirim ki ! 29/10/2016 tarihinde aldığım hisseleri bir müşteri bulup satamadım.. Benim durumum senden de kötü bir alıcı çıkarsa söyle beraber devir edelim... ytd..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    O halde dava dilekçesinde TTK ya aykırı olarak oy hakkı var, kanuna aykırı olan ana sözleşmenin ilgili maddesi iptal edilsin diye dilekçe yazan geri zekalıya bunun hesabı sorulur. Ha Mine de bu dengesiz geçmişi karanlık kişi hakkında bilgi sahibi olacak. Adresi işi gücü gelmiş geçmişi karanlık adamla az da Mine uğraşsın!!
    Vermişsin adımı soyadımı mine ye......para almadan verdiysen, enayilik etmişsindir.......ne de olsa, 2 gün önce mine nin 80 milyonuna kan doğradım......

kadına, milletten para topladığımı iddia etmişsin watsup gruplarında.......İNANMIŞ......

harbi KOMİKSİNİZ......çok akıllı sanıyosunuz ya kendinizi.......

GENYATIRIMIN faal hale GELECEK OLMASIMI BATTI SANA?

kottan atılan bi şirketin hisselerini 18 kuruştan satmaya razı iken, 35 kuruşa çıkmasımı BATTI?

bana gelipte " BENİM YÜZDE 1 HİSSEM ÇOK DEĞERLİ" dersen, alır o hisseni EVDE OTURURSUN.......

HERKES HADDİNİ BİLECEK......

ben o FİTİLİ ATEŞLEMESEM, hisseleriniz ÇOKTAN SIFIR OLMUŞTU, DİĞER KOTDIŞI ŞİRKETLER GİBİ.

3. nasıl oluyosa......

HER YAPTIĞINIZ BANA YARIYO........maddi-manevi........

watsup grubuma ÜYE OLMAK İSTİYOSAN eğer........

ADAM OLAN ÜYE OLABİLİYO........

4. ayhan öztürk adlı, ünlü borsa ve küçük yatırımcı TOKATÇISI ile içli dışlı olan,

ayhan kardeşimizin, canlı yayınında türkü armağan ettiği ve adını soyadını zikrettiği,

onunla beraber kimbilir kaç kişinin kanına girmeye çalışırken, HER SEFERİNDE ayhandan KAZIK YİYEN VE ZIRLAYAN KİŞİNİN ADI.....

bildiniz tabiiki..........NURİ ÜNAL........

arkadaş benim İTİBARIMI ZEDELEMEYE ÇALIŞIYO.......TİPİNE VE GEÇMİŞİNE BAKMADAN.......

dip not: TÜRKÜYÜ DİNLEMEK İSTEYEN , AYHANIN EYM ADLI FACE GRUBUNA ÜYE OLSUN VE 21 EYLÜL 2016 TARİHLİ VİDEOYU SEYRETSİN.......sesi kısın, ayhanın sesi berbat ötesi..........

5. açıp TEBLİĞLERİ OKUMAK GEREK TABİİKİ.......

siz, siz olun, SAKIN ÖVDÜĞÜNÜZ YADA OLUMLU YAZI YAZDIĞINIZ HİSSEYİ, 5 İŞGÜNÜ İÇİNDE SATMAYIN.....

sonra bi bakarsınız, spk SİZE CEZAYI YAPIŞTIRIR......

MİSAL, BAZI KİŞİLER 28 EKİMDE ÖVDÜKLERİ HİSSEYİ, 2 GÜN İÇİNDE SATMIŞLARDI......

İLK CEZA, GEÇEN GÜN KESİLDİ.....AÇIN SPK BÜLTENİNE BAKIN.......

650 BİN TÖRKİŞ LİRA.........

6. peki ben neden HERKESİ YENİYORUM?

İŞTE BUNDAN DOLAYI......BENİM KARŞIMA GEÇERSEN, SENİ ÖYLE YERDEN SIKIŞTIRIRIMKİ, KUZU KUZU SESİNİ KESERSİN.....

BULURUM BEN ONU........Müjdat Kardeşim, SİZİ ÇOK SEVDİĞİNDEN karşısına oturtmadı kimseyi..........

ünal Guest
    Taşı doğru yere attığım nereden belli. Vırak diye bağıran kurbağa ile, vıyıklayan it sesinin gelişinden!!!

8.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    ayhan öztürk adlı, ünlü borsa ve küçük yatırımcı TOKATÇISI ile içli dışlı olan,

ayhan kardeşimizin, canlı yayınında türkü armağan ettiği ve adını soyadını zikrettiği,

onunla beraber kimbilir kaç kişinin kanına girmeye çalışırken, HER SEFERİNDE ayhandan KAZIK YİYEN VE ZIRLAYAN KİŞİNİN ADI.....

bildiniz tabiiki..........NURİ ÜNAL........

arkadaş benim İTİBARIMI ZEDELEMEYE ÇALIŞIYO.......TİPİNE VE GEÇMİŞİNE BAKMADAN.......

dip not: TÜRKÜYÜ DİNLEMEK İSTEYEN , AYHANIN EYM ADLI FACE GRUBUNA ÜYE OLSUN VE 21 EYLÜL 2016 TARİHLİ VİDEOYU SEYRETSİN.......sesi kısın, ayhanın sesi berbat ötesi..........
    Bu EYM yatirim diye twitterda da dolaşıyor
    Üyelik sistemi kuruyormus
    150 tl aylık para istiyor.
    Sizin söz ettiginiz kişiyle aynı mı bu kişi acaba ?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 276/467 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •