Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
umud fakırın ekmege iste. arkadaslar bisi olacak olsa patron hisseleri toplardi birakin toplamayi elinden gelse elindekileri de satar bu adam. makulli demiski patron alıyim dese kim satar ki. benim bildigim en son görüşmede 1 tl den ne kadar hisse varsa al demisler o da 1 tl ben satiyim size demis. bunlar dedikodu ama tek gercek bisi olacak olsa birileri sizin hisselerinizi coktan toplanaya baslamisti. ytd

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
Dedikodu, hem de yalan. Para pul konuşulmadı toplantıda. Ayrıca Müjdat a grubu hisseleri bedava verecekti Mesut Kemal ULU'ya. Program yapıldı falan filan. Avukatım devir sözleşmesi hazırlayacak dedi. Önce a grubuna gen gayrimenkul ve cefanın bir şubesi eklenecekti. Sonra gen gayrimenkulden vaz geçti. Sonra cefa şubesinden de vazgeçti. En son hiç bir şey vermiyorum a grubu da vermiyorum dedi. A grubunu bedava veriyorum derken resmen olta attı. Zeka sahipleri sazanlıklarını ispat etti. Adam bunları 3-5 ay oyaladı. Sandöviç yedirdi. Cigara filan içirdi. Şimdi kis kis gülüyor. Hani adamda tek lot yok ya. 1 TL ye ne satıyor kime satıyor??? Söyledikleriniz ve tezleriniz az tutarlı olmalı. Mahulli her şeyi anlattı mı bilmiyorum. Ama YKB ve HSBC olayına hiç girmedi. Turpun büyüğü orada. Ayrıca, battık biz. Umut mumut olmasın boş verin. Ama biz batık durumdayken birisinin ihya olması mümkün olmaz. Olursa gazetelerin 3. sayfa olaylarına döner. Her gün görüyorsunuz, 10 bin lira alacak için falan filan işte...