Sayfa 1/45 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 356 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Hisse teknik analiz

Hisse teknik analiz

Sayfamızda sadece a grubu hisseler teknik olarak günlük değerlendirilmesi yapılacaktır.

Bugün seans sona ereceğinden değerlendirmeler akşam yapılacaktır.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

hayırlısı olsun ..

başarılar dilerim.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun ..

başarılar dilerim.
    eyvallah sağol dostum. hizmet te sınır yoktur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

çok sagolun

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    çok sagolun

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekkürler sizde sağolun. bol kazançlar..

seans içinde ilgilenemeyeceğim için kusura bakılmasın. sadece beğendiğiniz hissenin teknik rakamlarını akşamlar ı sorabilirsiniz..

7. Hayırlı olsun. siyasetin ayrışmanın olmayacağı bir yer olacağına eminim. sizlerle sohbet etmek fikir alışverişinde bulunmaktan zevk duyarım.Bakmayın ben de azılı varantçılardanım viop gir çık pek sarmıyor. girdim mi suyunu çıkarıyorum. varantta en azından sıfırlayıncaya kadar bi zaman geçiyor
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. siyasetin ayrışmanın olmayacağı bir yer olacağına eminim. sizlerle sohbet etmek fikir alışverişinde bulunmaktan zevk duyarım.Bakmayın ben de azılı varantçılardanım viop gir çık pek sarmıyor. girdim mi suyunu çıkarıyorum. varantta en azından sıfırlayıncaya kadar bi zaman geçiyor
    çok sağol. her şeyin bi yeri zamanı olur. burda borsa konşacağız. dax takip etmiyorum ama hisse ve endeks varantları ile ilgileniyorum ama günlük..

Sayfa 1/45 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •