Sayfa 111/777 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 881 - 888 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    Signor Vicente'nin kulakları çınlasın, piyasa yapıcı, 4.70'lerden EURO alanlara eziyet etmeye çalışıyor da olabilir. .............
    Üzgünüm yoklar kendileri..senyör Vicente köyüne döndü..

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba; Köyüne dönene 300 koyun, sigorta ve asgari ücret..

2.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Üzgünüm yoklar kendileri..senyör Vicente köyüne döndü..
    Ya o köye dönme işide ne saçmalıktır..
    Nasıl isbat edilecek
    Koyunlar nereden bulunup verilecek..

Garip gureba işler ya..

Yok dolar sat kampanyası
    swaplı mevduat yasaklandı
    forex yasaklandı
    Yok eleman işe al kampanyası
    Yok kamu mevduatı tek elde
    yok varlık fonu
    yok emlak yeniden değerleme
    yok zorunlu bes , çıkarsın çıkamazsın
    Yakında borsadan hisse alana otomobil vergisinde yüzde 20 indirim demezlerse şaşarım..

bu yani artık..

10.000 tl banka hissesi al BIM den alışverişinde taksit atlat..peahhh
    30.000 tl lik alırsan et 6 ay boyunca 20 tl..

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Gund abi ne diyorsun şu görüşüme ..dolarda hareket böyle yataya sarıp 9 ay bekliyor sonra bir 40 kurus yukarı yapıyor sonra 20 kuruş aşağı ..bu yılda bi 4.20 yapıp 4 le kapatırmi sence yıl sonunu ..hoş sen beklentiler hep tersine çalışır dersin ama..benim olayım şu 30 aralıkta 117.500 dolarım vardı. .opsiyonla faizle 5 martta 121.500 dolar olacak ..TL bazında zararım var ama dolar olarak her ay yüzde 12 arttı. Ben diyorum ki dolarla çocuk okutucam. Bu iş faydalı mi bana ..yoksa TL ye döneyim lazım olunca mı dolar alayım ..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dostum açık söylim burası Türkiye herşey olabilir..
    Dolarda şöyle bir durum var..
    Ortada fol yok yumurta yoksa dibin dibine kadar veriyorlar..
    Yani kimse (dünyada da aynı) dolarda durim aman derdinde değil..
    Dolar ortalık karıştığında bir işe yarıyor yoksa fonlar şunlar bunlar dolar taşımıyorlar..

İhtiyacın yoksa dolara kısa vade de güzel yerlerden de opsiyon yaparak geçinip gidersin..(BENCE)

Geçen sene bilirsin 3.50 leri taban yapmış gibi idi bir anda 3.38 leri gösterdiler tamam bitti bu iş derken tepme mepme ayağına 3.50 lere çektiler ha düştü ha düşecek derken 3.60 70 derken yine kriz batış senaryoları gündeme geldi..
    güm verdiler bu sefer..

Rakam veremeyecem ama dolar tl nin aylık grafiği minare gibi oldu onu da hep belirtiyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Dostum açık söylim burası Türkiye herşey olabilir..
    Dolarda şöyle bir durum var..
    Ortada fol yok yumurta yoksa dibin dibine kadar veriyorlar..
    Yani kimse (dünyada da aynı) dolarda durim aman derdinde değil..
    Dolar ortalık karıştığında bir işe yarıyor yoksa fonlar şunlar bunlar dolar taşımıyorlar..

İhtiyacın yoksa dolara kısa vade de güzel yerlerden de opsiyon yaparak geçinip gidersin..(BENCE)

Geçen sene bilirsin 3.50 leri taban yapmış gibi idi bir anda 3.38 leri gösterdiler tamam bitti bu iş derken tepme mepme ayağına 3.50 lere çektiler ha düştü ha düşecek derken 3.60 70 derken yine kriz batış senaryoları gündeme geldi..
    güm verdiler bu sefer..

Rakam veremeyecem ama dolar tl nin aylık grafiği minare gibi oldu onu da hep belirtiyorum..
    dolar bu ülkede değerini bulur,kafayı yormayın.her zaman aynı senaryo basıp basıp patlatıyorlar.düdüklü tencere gibi.

Bu işlerin suyu çıktı esasen..FED'in piyasalara hop-çüşş deme zamanı bence, başka bir şey değil..yoksa karizma felan kalmayacak, piyasalar sapıtacak..bir şekilde olan olacak..

Birde olan olduğunda FED'in tabancasında kurşun olabilmeli ki atabilsin..yoksa kimse korkmaz değil mi?..

Senyor Vicente bilmez..o daha doğmamıştı, herkes FED faizi artışları geliyor derken biz buralarda FED'in menzili kısa, fazla gidemez diyorduk..

Şimdilerde yok ABD büyüyormuş, yok Avrupa bölgesi uçmaya başlamış, kanat takmış..hepsi hikaye..

Geçen gün verdim ABD'li tüketicinin tasarrufu sıfırlanmış..bir süre sonra harcayacak parasıda kalmayacak..

Birde ücret artışları uçuyormuşşşşşşşş..

Eskiyle kıyaslarsan aşağıda uçtuğu felanda yok ya, biraz artmış o kadar..

Belki olursa fiscal tedbirler..görünürde başkaca bir şey yok..

AB mi unut gitsin, vur birini diğerine..biz mi, zaten yokuz..

Ha nasıl dolarcısın, bunları yazıp çiziyorsun derseniz..Sn Power'ın dediği gibi gidecek başka kapı kalmadı bana göre de..

Burada zarar etmeye kararlıyım..Sadece gününü bekliyorum..

Herkese iyi geceler..

6.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Bu işlerin suyu çıktı esasen..FED'in piyasalara hop-çüşş deme zamanı bence, başka bir şey değil..yoksa karizma felan kalmayacak, piyasalar sapıtacak..bir şekilde olan olacak..

Birde olan olduğunda FED'in tabancasında kurşun olabilmeli ki atabilsin..yoksa kimse korkmaz değil mi?..

Senyor Vicente bilmez..o daha doğmamıştı, herkes FED faizi artışları geliyor derken biz buralarda FED'in menzili kısa, fazla gidemez diyorduk..

Şimdilerde yok ABD büyüyormuş, yok Avrupa bölgesi uçmaya başlamış, kanat takmış..hepsi hikaye..

Geçen gün verdim ABD'li tüketicinin tasarrufu sıfırlanmış..bir süre sonra harcayacak parasıda kalmayacak..

Birde ücret artışları uçuyormuşşşşşşşş..

Eskiyle kıyaslarsan aşağıda uçtuğu felanda yok ya, biraz artmış o kadar..

Belki olursa fiscal tedbirler..görünürde başkaca bir şey yok..

AB mi unut gitsin, vur birini diğerine..biz mi, zaten yokuz..

Ha nasıl dolarcısın, bunları yazıp çiziyorsun derseniz..Sn Power'ın dediği gibi gidecek başka kapı kalmadı bana göre de..

Burada zarar etmeye kararlıyım..Sadece gününü bekliyorum..

Herkese iyi geceler..
    dolardan başka kapımız kalmadı,bir kriptolar var onlarla batıp çıkıyoruz eğleniyoruz.yannız dxy 95'i geçince döviz sepetine başlıyorum.

7. Bu meret herhalde bugünde yoğun sermaye girişi ile 3.70 e gelir..peaaaahhhhh..

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Bu meret herhalde bugünde yoğun sermaye girişi ile 3.70 e gelir..peaaaahhhhh..
    gund bin kere söylersen olurmuş derler.

Sayfa 111/777 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •