Sayfa 273/777 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

Son düzenleme : enki; 22-05-2018 saat: 00:30.

2. Önceki mesajın devamı olarak:

BIS'e göre Türkiye'den alacaklı olan ülkeler. İşaretli sütun, vadesi bir yıl veya daha az olan alacakları gösteriyor. ABD ve İngiltere'yi saymazsak - onlar zaten bu işin planlayıcısı gibi duruyor - Avrupa'nın ClubMed'i (İspanya, Fransa ve İtalya) topun ağzında gibi duruyor. Japonya'yı hiç saymıyorum!

Göçmenler için Libya rotasını da kullanırlarsa, bir numaralı hedef İtalya olabilir. Zaten siyasi açıdan sorunlar yaşıyorlar, bankacılık sıkıntısı ve göçmenler ağır gelebilir.

http://www.msnbc.com/specials/migrant-crisis/libya

3.  Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    Bugün,

Bütün bu haberleri harman edip baktığımızda, ABD'nin Avrupa'yı kontrol etme çabası içinde lira krizinin de bir rolü olması ihtimali mevcut gibi görünüyor.
    Yunanistanla yapamadığını Türkiye ile deniyor. Bir taşla 3 kuşu hedefliyor...

4. AUDUSD'nin teknik görünümü hızla güzelleşiyor. Küçük bir tOBO'yu tamamlama gayreti içinde. Keltner kanalının üzerinde kapanış yapmasını, mavi çizginin (+DI) turuncu çizgiyi (-DI) kesmesini ve kırmızı çizginin (ADX) yönünü yukarı çevirmesini bekliyorum. Şartlar tamam olunca ben USD'den kaçarım. DXY'de düzeltme mi yapacaklar yoksa baskın bir deval hazırlğı mı var belli değil. Bu bir düzeltmeyse ve dönüşü görebilirsem, tekrar USD'ye dönerim.

USD'ci topik arkadaşlarımın hoşgörüsüne sığınarak burada yazmaya devam etmek isterim. Ha Amerikan doları, ha Avustralya doları! Sonuçta dolar değil mi bu?

Bence mahsuru yok, iyide olur hani..çünki malum AUD aynı zamanda emtia parası..globalde büyüme düştükçe, özelliklede ÇİN'de, AUD'un fazla şansı olamaz..doğal olarak globalde büyüme düşecekse, dolar değerlenir..

Şu sıralar sıkılaşma, faizler vb. sebebiyle dolar globalde yükselirken, AUD'un dolara karşı yükselmesi bana biraz garip geldi ama bilemem tabiki..YTD..

6.  Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    Önceki mesajın devamı olarak:

BIS'e göre Türkiye'den alacaklı olan ülkeler. İşaretli sütun, vadesi bir yıl veya daha az olan alacakları gösteriyor. ABD ve İngiltere'yi saymazsak - onlar zaten bu işin planlayıcısı gibi duruyor - Avrupa'nın ClubMed'i (İspanya, Fransa ve İtalya) topun ağzında gibi duruyor. Japonya'yı hiç saymıyorum!

Göçmenler için Libya rotasını da kullanırlarsa, bir numaralı hedef İtalya olabilir. Zaten siyasi açıdan sorunlar yaşıyorlar, bankacılık sıkıntısı ve göçmenler ağır gelebilir.

http://www.msnbc.com/specials/migrant-crisis/libya
    Alman clubmed in hesabı hayatta ödemez ...
    Clubmed batar. Bizi harcarlarsa yazık olur sırf bu sebepten
    Clubmed de kelekler armutlar açıkta denize girmeye devam ederler sankim ingilizlen amerikanın sınırsız parası var
    Ticaret savaşında zayiflarlarsa Çin gelir bunlara atlar o ahvalde

7. Hep aynı hareket tarzı 3 aydır devam ediyor
    Ulen FX mi yapsak nedir
    Sabah 10 10.30 11 e kadar max bas 4-5 kuruş
    Sonra gün boyu dik grafiği
    10 kuruş min gerisin geri sar..

4.64 65 ler bugün gelebilir..
    Ama ben hala MB ından sağlam bi hamle bekliyorum..
    Çok cıvıttılar caaaanım..

Sayfa 273/777 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •