Sayfa 504/777 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Sonunda işi çözdün...Rusya da faiz çokgüzel kullanılıyor ve hemde zamanında gecikme olmadan..Sonra hooop faiz yine inişte...Bizde betoncu batacak diye ödleri kopuyor...........
    460 milyar dolar rezervide ekleyin..ister faizle, ister dolar satışıyla..bizde ikiside yok..

Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Sn. Drizm arasıra da yorum geçseniz, çok iyi olur..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Geç de olsa aklıma gelen bir soruyu size sorayım... Türkiye'nin kredi alacaklıları hangi kuruluşlar?Elinde böyle bir doküman olan var mı? Bu gece Süper Ligdeki maçları izliyorum. Hemen tüm futbolcuların maaşları dövizle. Kur anormal arttıkça endiseleniyorlar mıdır? Türkiye den alacaklı kurumların endişeleri de aynı mıdır?

Ahmetg Guest
    Asya piyasasi su an acik diye biliyorum ama nereden gorecegiz?

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Geç de olsa aklıma gelen bir soruyu size sorayım... Türkiye'nin kredi alacaklıları hangi kuruluşlar?Elinde böyle bir doküman olan var mı? Bu gece Süper Ligdeki maçları izliyorum. Hemen tüm futbolcuların maaşları dövizle. Kur anormal arttıkça endiseleniyorlar mıdır? Türkiye den alacaklı kurumların endişeleri de aynı mıdır?
    Ülke bazında istatistiksel olarak bunu bulabildim.

https://stats.bis.org/statx/srs/table/b4?c=TR

Türkçe olarak tcmb.gov.tr üzerinden de Türkiye'ye borçlu ülkeler görülebiliyor. Bu datalar da BIS üzerinden alınıp Türkçe yayınlanmış sanırsam.

http://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conne...istatistikleri

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : PiNNo; 12-08-2018 saat: 09:10.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    neden endişelensinler. ?

asıl bizim bankalarımızın yönetcileri endişeleniyor. hatta şu sıralar kabus görüyorlardır uykusuzluktan.

ayrıca özel bankalarımızın borcununda çoğu hazine garantilidir diye düşünüyorum.

bankalarda döviz mevduatı olan vatandaşlarımız daha çok endişelidir. değillerse bile endişelenmeliler.

bakmısınız birgün devlet hepsini bozduruvermiş.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 504/777 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •