Sayfa 726/777 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    https://www.cnnturk.com/video/turkiy...gi-donem-bitti

Herşeyi ters den okurum ben genelde de..
    Artık ABD den talimat almadığımız konusunda hem fikirim. 15 Temmuz sonrası ABD defteri çoktan kapandı. Peki ya Rusya?

2. http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...liyor-41097948

CHP karmakarışık..
    Tamda ekonominin sendelediği AKP nin zor bir durumda olduğu seçim öncesinde şaşırtıcı mı?
    Hayır
    2001 de TR siyaseti dizayn edilirken CHP bunun dışında değildi..
    MHP rolü belli zaten..
    Seçimlerde 50.10 ile 52 arası bir oy alır AKP-MHP ittifakı..

Hurriyet devamlı bu konuyu işliyo..
    Karışık bir partinin adayına oy vermek size hiç bişi kazandırmaz gelin yine AKP ye verin demeye getiriyorlar..

3. Boşverin yandaş DEMİRÖREN i ...O önce Beşiktaşı sonra da Türk futbolunu batırdı...Hayır gelmez onun pompalamasından...

4. Kilicdar kesinlikle akp ye hizmet eden biri
    Secim oncesi chp yi altust etti
    Kadikoy baskan adayi cok sorunlu gecmisi azili hdp ci biri
    Izmir adayı temiz saniyordum neleri cikti
    Izmir deyim kararsiz kaldim sanirim oy atmicam %50 atmam il genel meclisi icin iyi partiye oy veririm sadece

5. Çok güzel bir video!

* Çıkış, planlı ekonomi. Planlama teşkilatı tekrar canlandırılmalı.

* IMF gelirse, orta sınıf inim inim inler....

6. Türk Siyaseti maalesef aşırıcıların ellerinde...

Çok açık yazıyorum, sağda solda bir baltaya sap olamamış insan profilleri ya siyasete atılıyor, yada serbest piyasa adı altında mafya işlere...

Mafya işler ile ilgilenen insan profilleri içinde siyaset ile ilgilenen insan profilleri arasında bir fark görmüyorum...

Ya, adam dinsiz, allahsız, anarşist, bayrağa, millete, dine, imana küfreden tipler yada aşırı bağnaz, yobaz, kaba, saba, beyinsiz, kafayı tamamen kuma gömmüş, sürekli dış mihrak lafı elinde, aşırı dinci, kaderci tipler...

Arkadaş, bunun ortası yok mu bu ülke de...

Kafa sürekli dine, imama, ibadete, camiye takılır mı, bu nasıl kafa?

Yada solculuk adı altında terörist adam aday yapılır mı? Vatana, millete, bayrağa, dine, imana küfür edilir mi?

Benim gibi, ortada kalan tipler ne ona ne buna vermek istemiyorum diyenler oy atmayız olur biter diyoruz...

Arkadaşlar işin açıkcası dediğim usulde Halkçı, herkesi seven, kürt, alevi, çeçen, laz, Türk ayırt etmeyen, insanların kutsalına inanmasa bile küfür etmeyen, saygı duyan, aynı zamanda camiye giden gitsin, cem evine giden gitsin, havraya giden gitsin diyeilen, kılık kıyafet ile uğraşmayan, Atatürk'ü sevmese bile bu ülkenin geleceğini ve namusunu kurtarması nedeni ile tamamen SAYGI duyması ve SAYGILI davranması,

yada Atatürk'ü çok seven ama KEMALİST olmayan, (Atatürk'çülük ayrı birşey KEMALİZM ayrı bir şeydir. KEMALİZM de topluma üstten bakış vardır) bir profil yok mu?

YOK...

O sebeple ; Alevi leri sünnilerden, Kürtleri ise Türklerden çok daha fazla çok seven Atatürk'çü Sünni bir Türk olarak; bana yakın bir siyasi parti bulamadım....

En iyi dostlarım arkadaşlarım Alevi lerden veya Kürtlerden olmuştur.. İnanın bana MARTAVAL okumuyorum..

Her hafta Cuma namazlarına giden bir insan olarak Alevi'lerin çok yoğun olarak yaşadıkları yerlerde CEM EVLERİNDE büyüdüm.. Bu denli dürüst insan topluluğu bu topraklarda asla görmedim..

İnsanlığı , adamlığı, adam olmayı ve mertliği ise Kürt dostlarımdan ve arkadaşlarımdan gördüm ve öğrendim...

İşte bunu başaran siyasi bir otorite olursa; USD ı da yeneriz, BORSA yı da, EKonomiyide, Dış Mihraklarıda...

Bu yazdıklarımı bir şekilde bu topraklarda başarmak zorundayız..

Aksi metodlar bu topraklarda denendi... Sonuçları çok acı oldu...

Bunun metodu belli, Atatürk bu metodu koymuş zaten..

LAİKLİK tir...

LAİKLİK olduğu sürece bu topraklarda ne dış güçler,ne USD ı, ne ABD si, ne Rusya sı bize dokunamaz..

Dediğim gibi siyasette kendi nedenlerinden dolayı (Agresif ve Öfke Kontrolü Yapamayan Tip), kenara itilmiş, kakılmış, içi nefret dolu, intikam arzusu ile dolmuş taşmış, ister SAĞCI ister SOLCU insanlar yerine;

İçinde insan ve hayvan sevgisi bulunan; siyasetçilere doğru evrilmek arzusu diyerek;

yazımı tamamlamak istiyorum...

Bazen bende iki çocuk babası olarak çok üzülüyorum...

Memleketime, insanıma, ve vatanıma...

İnşallah her şey çok daha güzel olur, hepimiz için....

7. Borsalardaki fed cilginligi tam gaz devam ediyor
    Ölü tr piyasası yine fed sayesinde canlandi
    Inanilmaz bisey fed destegi borsaya

8. 4 ocak powell konusmasi bist 87 bin
    30 ocak bist 104.500

Bir daha fed faiz arttircak goygoyu yapan adama dolarcilar kafa goz dalar

Sayfa 726/777 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız