Sayfa 100/118 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 793 - 800 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Malesef mahkemeler işi sürekli uzatıyor yok evrak eksik yok adam gelmemiş tan zaten sürenin uzamasından memmun mahkeme yine yıl sonuna atar

2. Umarım bu mahkeme son olur sonuca bağlanır.hissenin borcunu şahsi hesabından kapattı hisseye kar yazdırdılar ve mahkeme bir ümit diyorum birde hisse son çıkışlarını hep yaz ayında yapmış ya acınası bir şekilde ümitsizce bekliyorum.

3. bugün mahkeme vardı bakalım ne olacak kokusu çıkar şu 0.14 ü bari alsalar

4. Oooooo bu nasıl iş arkadaş ya bir türlü bitmedi...

Hakim değişikliği nedeniyle dosya yeterince incelenemediğinden dosyanın incelemeye alınmasına bu nedenle duruşmanın 12.07.2018 tarihine bırakılmasına karar verilmiştir.

Bir Sonraki Duruşma Tarihi
    12.07.2018

5.  Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    Oooooo bu nasıl iş arkadaş ya bir türlü bitmedi...

Hakim değişikliği nedeniyle dosya yeterince incelenemediğinden dosyanın incelemeye alınmasına bu nedenle duruşmanın 12.07.2018 tarihine bırakılmasına karar verilmiştir.

Bir Sonraki Duruşma Tarihi
    12.07.2018
    ben dedim bu ülkede mahkeme bitmez 7. ayda da evrak eksik derler yıl sonuna atarlar

6. bugün kap'a düşen haber

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 10.04.2014 tarih ve 11/352 sayılı Kararı dikkate alınarak, TTK 376 ikinci ve üçüncü fıkrası uygulamalarına istinaden; Şirketimiz Yönetim Kurulu kararı ile onaylanarak; 27.04.2018 tarihinde kamuya açıklanan, Şirketimiz TTK 376 bilançosu aktifleri 31 Mart 2018 tarihli finansal tablolar çerçevesinde gözden geçirilmiş olup, Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından;

TTK 376 bilançosu hazırlanmasında esas alınan aktiflerin toplam değerinde satış, genel ekonomik durum, şirkete özel gelişmeler ve benzeri nedenlerle değişme olmadığı ve değerleme sonucunda oluşan fonun gelecek dönemlerde oluşan/oluşacak sermaye kaybını karşılamaya yeterli olduğu ve yeni bir TTK 376 kapsamında ara bilanço düzenlenmesi gerekmediğine; bu durum hakkında ortaklarımıza Kamuyu Aydınlatma Platformu(KAP)'ta bilgi verilmesi gerektiğine,

karar verilmiştir.

7. Toplam 4 yıldır zarar eden birsey dayan tamcık 1 yıl daha zar et bu grub senden kurtulsun imtiyazlı hisselerinde gitsin millet kurtulsun becereksiz

http://www.businessht.com.tr/piyasal...sirkete-dikkat

8. 0.12 ölmüş eşşek kurttan korkmaz

Sayfa 100/118 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •