Sayfa 102/118 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 809 - 816 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Zaten sadece grup sirketlerine kefaliti var simdi 4 trl fark nerden geldi bilanco dipnotlardan anlarız
    Sozde kurucu sirket kefalet veriyor rezil ettiler yatacak yerleri yok amq

2. demedi demeyin yakında bisttende atarlar bu sıralar herkesi atıyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    demedi demeyin yakında bisttende atarlar bu sıralar herkesi atıyorlar
    Evet işin bu kısmı önemli.Hala elimizdeki hisseler 3-5 kuruş ediyorken bir şekilde satmalı mı?Yoksa şirketin kot dışı kalması rizkini göze alıp beklemeli mi?

Bu konuda fikri olanların yorum yapmalarını rica ediyorum.Malum bu ay sonu itibarı ile şirketlerin hangi pazarlarda yer alacakları belirlenecek.Belkide bu ay sonu itibarı ile Bıst ten şutlanabilir.Yatırımcı ilişkileri ile konuşan bilgi alan var mı bu arada=?

4.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Evet işin bu kısmı önemli.Hala elimizdeki hisseler 3-5 kuruş ediyorken bir şekilde satmalı mı?Yoksa şirketin kot dışı kalması rizkini göze alıp beklemeli mi?

Bu konuda fikri olanların yorum yapmalarını rica ediyorum.Malum bu ay sonu itibarı ile şirketlerin hangi pazarlarda yer alacakları belirlenecek.Belkide bu ay sonu itibarı ile Bıst ten şutlanabilir.Yatırımcı ilişkileri ile konuşan bilgi alan var mı bu arada=?

BORSA İSTANBUL A.Ş. KOTASYON YÖNERGESİ
    15/46
    ÜÇÜNCÜ KISIM
    Kottan Çıkarma
    Yıldız Pazar, Ana Pazar, Gelişen İşletmeler Pazarı ve Yakın İzleme Pazarında işlem
    gören payların kottan çıkarma şartları
    Madde 23- (1) Aşağıdaki hallerde, Yıldız Pazar, Ana Pazar, Gelişen İşletmeler Pazarı ve
    Yakın İzleme Pazarında işlem gören paylar Yönetim Kurulu kararı ile sürekli olarak Borsa
    kotundan çıkarılabilir. Yönetim Kurulu, kottan çıkarma kararını vermeden önce ilgili ortaklığı
    durumunu düzeltmesi için uyarabilir, ortaklığa süre verebilir, Yıldız Pazar, Ana Pazar ve Gelişen
    İşletmeler Pazarı’nda işlem gören payların Yakın İzleme Pazarına geçmesine karar verebilir veya
    uygun gördüğü diğer tedbirleri alabilir.
    a) Ortaklığın kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmediğinin tespit edilmesi,
    b) Borsa tarafından yapılacak düzenlemelere ve alınacak kararlara uyulmaması, Borsaca
    istenecek bilgilerin verilmemesi, eksik veya gerçeğe aykırı bilgi ve belge verilmesi,
    c) Ortaklığın Borsa tarafından geçerli kabul edilebilecek durumlar dışındaki nedenlerle 1
    yıldan uzun bir süre faaliyetlerinin durdurulmuş olması,
    ç) Ortaklığın iflasına karar verilmiş olması ya da herhangi bir nedenle tüzel kişiliğinin sona
    ermesi veya genel kurulda alınan tasfiye kararının tescil edilmesi,
    d) Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş
    olması,
    e) Ortaklığın Borsaya ödemekle yükümlü olduğu ücretlerin tamamını son ödeme tarihinden
    itibaren 1 yıl içinde ödememesi,
    f) KAP’ta yayımlanan son yıllık bilançosunda, toplam özsermaye/sermaye oranı dikkate
    alındığında özsermayesi negatif olan ortaklıklardan, varsa sermaye artırımı/azaltımı ile ilgili
    sürecin saklı kalması kaydıyla, toplam özsermaye/sermaye oranı üzerinden yapılacak
    hesaplamalara ilave olarak, ihraççılar tarafından talebe bağlı olarak aktiflerin rayiç değerlerle
    yeniden değerlenmesinin yapılması durumunda da toplam özsermaye/sermaye oranının yukarıda
    belirtilen eşiğin altında kalmaya devam etmesi,
    g) KAP’ta yayımlanan son üç yıllık bağımsız denetim raporlarının olumsuz görüş içermesi
    veya bağımsız denetçinin söz konusu raporlarda görüş bildirmekten kaçınması,
    ğ) KAP’ta yayımlanan son üç yıllık bilançosunda, ilişkili taraflardan olan ticari olmayan
    alacaklarının toplam aktiflere oranının %50’yi aştığının tespit edilmesi,
    h) Payları GİP’te işlem gören ortaklığın bir piyasa danışmanı ile anlaşmasının sona
    ermesinden itibaren dört ay içinde yeni bir piyasa danışmanı ile anlaşma imzalamaması,

5. sanırım bu maddelerin hepsi bizde mevcut bu gö??? bu ülkeden nasıl kaçacağını merak ediyorum ad? herif şirketlerin içini çalarak boşaltdı ama hiç bi yaptırım yok bu hayat bunun kendine züriyetine haram haram haram

6. Toplantı olmuş mu

7. İyi ... seçim de bitti.
    Artık yarın Tavan serisi başlar herhalde

8. Adım adım borsa dışına gidiyor.Vay be Tamcık ne dolandırdı bu hissede bizi.Borsa tarihine geçer.Hayatım boyunca en fazla para kaybettiğim hisse bu oldu daha büyük tokat yemedim.Dahada büyük tokat yemem.Asla ve asla bizim borsaya bir daha dışardan para koymam.Harami düzeni ve buna çanak tutanların sülalesininin Çin halk cumhuriyeti üzerinden geçsin.

Sayfa 102/118 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •