Sayfa 103/118 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 817 - 824 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Adım adım borsa dışına gidiyor.Vay be Tamcık ne dolandırdı bu hissede bizi.Borsa tarihine geçer.Hayatım boyunca en fazla para kaybettiğim hisse bu oldu daha büyük tokat yemedim.Dahada büyük tokat yemem.Asla ve asla bizim borsaya bir daha dışardan para koymam.Harami düzeni ve buna çanak tutanların sülalesininin Çin halk cumhuriyeti üzerinden geçsin.
    sonuna kadar haklisin bizim borsa hirsizlara çanak tutuyor

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu ve bunun gibilerinin yatacak yeri yok

3. Hadi bu başındaki şişkoda .... yok

Yönetim kurulunda okadar kişi var bağımsız üyüler genel müdür var ailesi var kardeşleri eşi çocukları kimse bu adama ne yapıyorsun demezmi özellikle annesi muhterem aynur hanim demezmi demiyorlarki durum böyle içlerinden umarım 1 onurlu kişi çıkar gerekeni söyler artık

4. Tam dalavere mezununa yakışacak karakterde bi kişi bu canlı.
    Her attığı adım da devleti ve milleti kandırma peşinde...
    Acil devlet yetkililerinin bu işe el atması gerekiyor

5. Cok yazdim bimer spk reis akliniza gelecek heryere ama eglyo un egcey oldugunda artik biraktim demekki devlet birsey bulamamis dedim

GENERAL TRADING SYSTEM LIMITED``NIN (`GTS`) Burdan tekrar yaziyorum egc enerji bu ingiliz sirketi 8 milyon dolar karsiliginda aliyor
    4 senedir kar ediyormu ne yapiyor kimsenin bilgisi yok belkide 1000 dolarlik sirketi 8 milyona aldilar girisim sirketlerine zorunlu olarak bu bagli ortakliklari ile ilgi bilgi vermeleri gerekli
    Ayrica yatirim yaptiklari sirketlerin karlarini oz sermayeleri azaldiginda isteme zorunlulugu getirilmesi

Bakin inaniyorsun tarim uzun vade vb yatirim yapiyorsun bunlarin geri donusu olacak diye hisse aliyorsun adamlar diger sirketlwrin karlarini ellemiyor

Turkiyede sermaye girisimi olayi bitmistir kesin kurullar getirlesi sart olmustur suan olan olaylar ciftlik bank olayinin resmi haline donmustur bu gelismeler yatirim yapan kucuk yatirimcinin kurumlara olan guvenini yitirmesine sebep olmaktadır.

Kısacası artık başkanlık sistemi var bu kurumlar ne iş yapar ?

Ayrıca bu kadar olay yaşanıyor iclerinden 1 tane onurlu bir kişi açıklama yapmazmı?

Bu kadar aç gözlü .....:: olunurmu olunur işte insan evlatlarına vatanına birakacağı en değerli şey onurudur ama evlatları ileride bol bol kulaklarını ...

Sonuç : patron korkak olunca böyle oluyor ayak oyunları ile 3-5 birikim yapmış kisileri bezdirerek elindekini almaya calisiyor

Ama artık sona geldik son spk bulteninde egc ticari yatirima verilen ceza 80 bin tl de olsa spk nin ensende oldugu gosteriyor

Umarim bokunda boncuk aradigin gunlerini gorecegiz.

Daha cok yazilqcak sey varda bu adami daha fazla adam yerine koymayalim

Allah herseyin en iyisini bilir diyerek

Sabır...

6. Fiyasko çıkan haberleri manipülasyon yapılan teker teker incelenmesi gerekli

1) egcyo katar anlaşma yapması .
    2) egcyo yabancı tahsisli artışı sonrasında vazgeçilmezi
    3) egcyo moris algazi yüklü hisse alışı sonrasında açığa satışlar
    4) egcey İngiliz GTS şirketini 8 milyon dolara alışı 3 yıldır satışı
    5) egcey Çinli sumec firması ile ortaklık
    6) egcyh_ eglyo sanki önceden bilinmiyor gibi bilanço bahanesi yapılarak şirket birleşmesinden vazgeçilmezi
    7) egcyh geçen sene 4 ağustosta yurt dışı. Telekominikasyon şirketini almak için teklif versi

Daha neler var neler sizlerde ekleyin

Bimere yazın Egeli grubu neymiş herkes görsün ibret olsun

7. Yarın mahkeme var. Karar verilsin de biz de bi karar verelim.
    Nedir bu arkadaşlar. Uzadı da uzadı. Şirketin battığı an a bilerek mi getirdiler nedir?

8. Davanizin......mina k...

Sayfa 103/118 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •