Sayfa 13/118 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 97 - 104 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. haberimiz var borsada işlem görmeyen paylar ile ilgili .... hissettinizmi birşeyler olacak gibi hayırdır inşallah.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/597634

2. Egeli.co,Egeli Co Yatırım Holding sahibi olduğu 6.449.199,933 adet hisse için MKK başvuru yaptı.
    Egeli.Co Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.S.'de yüzde 82.78 oranında ortaklığı bulunan Egeli Co Yatırım Holding,sahibi olduğu 6.449.199,933 adet borsada işlem görmeyen özellikde olan paylarını borsada işlem görebilir tipe çevirmek için Merkezi Kayıt Kuruluşuna başvurdu.Bu başvuru sonucunda bu paylar borsada satışa konu olabilecek.
    Hisse saat 17:23 itibariyle 0.51 TL fiyat seviyesinde bulunuyor.
    MKK'nın Kap açıklaması şöyle:
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

3. hemen sevinmeyelim şimdi bunlar 0.51 kuruştan 6.5 milyon hisseyi tanın adamlarından birine satmasınlar daha önce egcyo da ki paylarımızı 0.30 kuruştan tana satıldı sonra egcyo 0.80 kuruşları gördü sonra bizim hissenin canına okundu. elimizde ki payların yaklaşık % 40 satılacak yine 0.51 den giderse 3.3 milyon yapar oda borçların yarısını bile ödemez dikkatli olmak lazım egcyh nin içini boşaltmasınlar

Eglyo girişim sermayesi yatırım ortaklığından çıkma kararı aldı. Devamında bu haber geldi, bir haber hareketliliği var. Umarım hayırlısı olur.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

5. Bu kadar zaman fiyatını eglyo nun bu seviyede tutması hisseyi ucuza kapatmak için mi yani. Bu kadar insanın durumu ne olacak yaklaşık iki senedir bitirdi milleti. 5 liradan malı olanları geçtim eğliyor san tonla 2 lira maliyetli adam var. Egcy elinden de ucuza almış olacak malları her iki hissesahibinide zora düşürdü bence. SPK nın yerinde olsam defterkayıt değerinden satılmasını isterim. Piyasa değerini baskıla sonra hop. Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir

6. eglyo nun yüzde 82 si egcyh nin şimdi egcyh nin elinde olan 6.449.199,933 milyon borsada işlem görmeyen hisse satılınca egcyh elindeki eglyo nun yüzde 82 sini satmış olmuyormu yani egcyh ve eglyo ayrılmış olmuyormu egcyh nin elinde ne kalıyor içi boşalmıyormu.anlamadım varmı anlayan

7. cenee yaklaşık %40 ını satıyor egcyo da ki hisselerimizi 0,30 tl den satmıştı egcyo biranda 0.8 oldu şimdide eglyo yu 0.51 den verecek oda egcyh nin borcunun yarısını ödemez benim anladığım ve daha önce başımıza da gelen bu

8.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    cenee yaklaşık %40 ını satıyor egcyo da ki hisselerimizi 0,30 tl den satmıştı egcyo biranda 0.8 oldu şimdide eglyo yu 0.51 den verecek oda egcyh nin borcunun yarısını ödemez benim anladığım ve daha önce başımıza da gelen bu
    eglyo nun fiyatı artması bizim kar hanesine yazıyor ve bu borsa dışındaki hisseleri kaçtan satacak o da var ve ne olursa olsaun bu hisse satışından egcyh nin kasasına para girecek ... ve bu iş kime yarar anlamadım.....bu iki hisseyi birleştirmek istiyordu bir aralar .... adamın kafasında ne var anlayamıyoruz ki

Sayfa 13/118 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •