Sayfa 15/118 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 113 - 120 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sayın ases;

Sayın meşgulum durumunu belirtmiş meşgulüm demiş.Bende gelip yorum yapmasını isterim ama bi boş vaktinde yapacaktır sanırım.

Sayın meşgulum ankara asfaltındaki egc enerjinin fotoları paylaşmıştınız bir süre önce bende izmirdeyim.Üçyolda yerim.Bi çay içmeye ve batık hisselerimizi konuşmaya beklerim.
    Cok sevinirim kardes en kısa sürede özelden haberleşelim

Bu aralar cok yogun bir tempo var hayat devam ediyor butun isimiz borsa degil

Bu arada egcyh genel kurul tarihi belli degil haberiniz ola......

Cok yazamiyorum ama enerjim hisselerde

son bir ayda alanlar

satanlar

Açıklamalar
    Şirketimizin 11 Nisan 2017 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı'nda;
    Şirketimizin Denetimden Sorumlu Komitesi'nin görüşü doğrultusunda, 2017 mali yılı bağımsız denetimini yapmak üzere, Ak Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş. ile sözleşme yapılmasına ve söz konusu şirketin bağımsız denetim şirketi olarak seçilmesi hususun genel kurulun onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamunun bilgisine arz ederiz.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Açıklamalar
    Şirketimiz %50 ortaklık ile pay sahibi olduğu ve herhangi bir aktif faaliyeti bulunmayan EGC Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.'de sahibi olduğu 1 TL nominal bedelli 25.000 adet payının 24.000 adetinin nominal bedelle Tan EGELİ'ye, 1.000 adetinin nominal bedelle Egeli & Co Finansal Yatırımlar A.Ş.'ne devredilmesine, bu devir sonucunda EGC Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş â€˜n de ortaklığımız kalmamış olduğundan, gerekli işlemlerin ve bildirimlerin yapılmasına, oy birliğiyle karar verilmiştir.

Kamunun bilgisine sunarız.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    10 seneden fazla takip ediyorum ve elimde bulunduruyorum,iyi papeller cebe attık,zamanında VARYO iken 1.80'den 16 üzerine atmıştı,tüh demiştik,sonra 2 cıvarına indikten sonra bedelli patlattı 1.50 görüldü,3 üstüne attığı an postaladık,birinci varanda kazanamadık 2'de kazandık,elimde çok az kalmıştı,2008 krizi öncesi 1 cıvarında gezelerken krizde 0.42 görüldü yüklendik 3 üstüne attı, ülke sıcak paraya gömülmüştü ABD sayesinde,kriz önlenmişti,işte o zaman 0.60 maliyetimlen 2.50-3 aralığında postaladım,çoğunada aldırmıştım zorlan onlar satmadı 10 üstüne atacak diye satmadılar babayı aldılar,bu arada ikinci bedelliyide patlatmışlardı,soluğu 0.15'lerde aldı,şimdi 0.15-0.18 arası sürünüyor,elimde öyle fazla lotu yok,sadece 11.000 lotu var,maliyet 0.18-fazla almadım çünkü riski büyük,olurya tahtası kapanabilir...Bakalım bunda Tan ağbimiz ne yapacak,attık bir köşeye unuttuk,yavrularıda var bende toplamda 15.000 lot cıvarı oluyor toplamda,coyo-L bundan rakamları iyi,L 4 üstüne atmıştı,soluğu sonra 0.40'da aldı,şu an fiatı 0.52,cyo ise o hareketli,0.60-1 arası gidip geliyor...buna en büyük darbeyi kendisi attı,holding oldu işi bitti,olmasaydı şu an belki daha iyi yerlerdeydi...Tancım yap artık bir iyilik,sen işi bilirsin...ytd.

Sayfa 15/118 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •