Sayfa 16/118 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 121 - 128 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

Maksada sabırIa erişiIir, aceIeyIe değiI. Sabret ki doğrusunu AIIah iyi biIir.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

2. kanı bozuk ŞEREFSİZ

3. haber yok işlem yok hani eskiden işe gitmeden maaş alan memurlar var dı bunlarda işe gitmeden maaş alıyorlar senelik genel yönetim giderlerini yattıkları yerden yiyorlar soruyorsun ne iş yapıyorsun diye cevap egcyh yönetim kurulu üyesiyim orada ne iş yapıyorsun cevap iki masa dört sandalye var onları da yönetemiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    haber yok işlem yok hani eskiden işe gitmeden maaş alan memurlar var dı bunlarda işe gitmeden maaş alıyorlar senelik genel yönetim giderlerini yattıkları yerden yiyorlar soruyorsun ne iş yapıyorsun diye cevap egcyh yönetim kurulu üyesiyim orada ne iş yapıyorsun cevap iki masa dört sandalye var onları da yönetemiyorum
    1- grup sirketlerinden sadece eglyo genel kurulu yapildi ak smmm ile ilk bilanco 5 mayisa kadar yetisirse gelir
    2- egcyo genel kurul yapilanamdi yani ak smmm den bilanco 5 mayisa yetismez ve ek sure istenir
    3- egcyh ne genel kurul tarihi var nede istek ek sure ister
    4- 26 nisan ve 18 mayisda mahkeme var
    Bilanco ve genel kurul icin bu mahkemeleri bekliyor olabilirler yani 3 ay icinde ak koyun kara koyun belli olur

Herkese sabır ..

5.  Alıntı Originally Posted by Mesgulum Yazıyı Oku
    1- grup sirketlerinden sadece eglyo genel kurulu yapildi ak smmm ile ilk bilanco 5 mayisa kadar yetisirse gelir
    2- egcyo genel kurul yapilanamdi yani ak smmm den bilanco 5 mayisa yetismez ve ek sure istenir
    3- egcyh ne genel kurul tarihi var nede istek ek sure ister
    4- 26 nisan ve 18 mayisda mahkeme var
    Bilanco ve genel kurul icin bu mahkemeleri bekliyor olabilirler yani 3 ay icinde ak koyun kara koyun belli olur

Herkese sabır ..
    İlk dava olumlu ve alacaklı şekilde sonuclanmiştır.

Simdi 18 mayıs dava alacaklı olarak cikacaktir avukatlar bunu kararı emsal olarak öne süreceklerdir
    İnşallah az daha sabır tabi sonuc ne olursa olsun aç gözlü şişko ne isterse onu yapar umarım insafa gelir

6.  Alıntı Originally Posted by Mesgulum Yazıyı Oku
    İlk dava olumlu ve alacaklı şekilde sonuclanmiştır.

Simdi 18 mayıs dava alacaklı olarak cikacaktir avukatlar bunu kararı emsal olarak öne süreceklerdir
    İnşallah az daha sabır tabi sonuc ne olursa olsun aç gözlü şişko ne isterse onu yapar umarım insafa gelir
    ACIKLAMA

SIRKETIMIZIN

HAKIM ORTAGI SN. TAN EGELI’NIN ORTAGI OLDUGU EGC GAYRIMENKUL GELISTIRME

VE YATIRIM A.S.’NIN SAGLAMIS OLDUGU KAYNAK ILE SIRKETIMIZIN

ODEABANK A.S.’DEN KULLANDIGI SUBAT 2020 VADELI TAKSITLI KREDININ KALAN

3.445.674.-TL’LIK ANA PARASI ILE YINE ODEABANK A.S.’DEN KULLANILAN

2.900.000.-TL TUTARLI ROTATIF KREDI TAMAMEN ODENMIS VE KREDILERIN ANA PARA ILE FAIZ

BAKIYELERI SIFIRLANMISTIR.

Ulan bunlar hakketten suzme

Neyse iyi haber gelsin yeter

2016 subat tahvil odemesi yapilmiyor kredi kullaniyor sonra 1,5 yil sonra patronun akli basina geliyor odeme yapiyor

Adam olmak nasıl olur?

7. Adam kredi borcunu erkenden sıfırlamış bu iyi birşey .en azından para var güven verir.birde piyasadan 1 milyonluk mal alsa 5 tavan çekersin hadi be tan güldür yüzleri.

8. mesgulum olayi tam anlayamadik egcyh nin 7 milyon civarinda bilancoda,borcu gorunuyordu o borcu mu odendi

Sayfa 16/118 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •