Sayfa 17/118 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 129 - 136 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Bu ödenen borçlar tanın şahsi değil firmanın borcu değilmi .yani 6 milyondan fazla borç ödenmiş gibi duruyor.ve artık budamı gol değil olsun en azından 1 kademe alınsın.iyi haberler ufak ufak geliyor ama tık yok.

2.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    mesgulum olayi tam anlayamadik egcyh nin 7 milyon civarinda bilancoda,borcu gorunuyordu o borcu mu odendi
    Su olaylarin basi varya odeyemedigi geciken tahvil icin cekilen kredi tan egeli kefil oldu ve ayrica eglyo hisse ipotek verdiler
    Simdi bu tabi iyi haberdir ama benim demek istedigim paran vardida niye zamanknda egcyh odemesi gereken sozde tahvil borcunu odemedin

Basindan beri soyluyorum. Baskı baskı yildırma vb

Az daha sabır

3. Şu da var batıyor bitiyor içi boşaltıliyor dediğimiz hissenin 6 milyon borcunu ödüyor hisseye firmaya inanmasa ödemez....

Egeli grubunda Yavaş yavaş olumlu haberler gelmeye başladı sanki. Hisselere talep yok. Bir şekilde artık hisselere ilgi çekmek ve sahip çıkmak zorundalar. Elif hanıma sürekli mail atıyorum. Artık yatırımcının yanında olun, bakın hisselerin yüzüne bakan yok, itibar felan kalmadı diye.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Egcyo 0.3x lerde epey süründükten sonra 0.8x leri test edip şimdi 0.6x lerde takılıp kaldı 2 aydır. eglyo ve egcyh için aynı şeyi göremiyoruz biri 0.5x de diğeri 0.15-16 da çakılıp kaldı aylardır.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6. adi hissede değişiklik yok

7. O kadar haber 1 kademe bile alan yok.

8. yillardir ters kose yapti sonunda hep ky zarar etti agziyla kus tutsa yine alan olmaz

Sayfa 17/118 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •