Sayfa 3/118 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Bilançoyu ne zaman gonderecekler acaba şirketi arayan var mı

2. cefaks eğer mümkünse son durumda kimde ne kadar hisse var egcyh ve eglyo için resim paylaşırmısın.
    birde deneyimli arkadaşalrdan sonraki süreç için yorum bekliyoruz, bundan sonra neler olabilir?

Cuma günü Elif hanım'a mail atmıştım.Bana gelen cevap;
    Sayın........,
    İyi günler dilerim.

EGLYO ile ilgili olarak denetim şirketinin görüş oluşturmasına yardımcı olacak bir ek rapor talebi ile birlikte oluşan makul gerekçeler nedeni ile SPK'den ek süre talep etmiş bulunmaktayız. SPK şu anda talebimizi değerlendirmektedir. SPK'nin değerlendirmesi ile tarafımıza verilen süre doğrultusunda hem EGCYH'nin hem de EGLYO'nun yıl sonu finansal tablolarımızın yayınlanması yapılacaktır.
    Saygılarımızla.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Bu arada VKİNG ve KERVN tekrar uyarı almışlar. Sonrasını düşünemiyorum ( Kottan çıkarma) Umarım Egeli gereken tedbirleri alıyordur. Bu konuda yatırımcı arkadaşların şirketi telefon ve mail yağmuruna tutmalarını rica ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Bu arada VKİNG ve KERVN tekrar uyarı almışlar. Sonrasını düşünemiyorum ( Kottan çıkarma) Umarım Egeli gereken tedbirleri alıyordur. Bu konuda yatırımcı arkadaşların şirketi telefon ve mail yağmuruna tutmalarını rica ediyorum.
    İlgin için teşekkür ederim, zaten hisse de siz ve bir kaç arkadaş düzenli uğruyor, anlamıyorum acaba bi biz mi kaldık yoksa millet umudu kesti uğmıyor mu?
    Daha sıkıntılı hisselerde bile foruma giren sayısı daha fazla.

Bugün için bir haber gelmeli, şirketten yada spk'dan.

Finansal raporların kamuya açıklanmasında ek süreler

MADDE 13 – (1) Kurulca kabul edilecek makul gerekçelerin varlığı halinde, işletmenin varsa Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamında oluşturulan denetimden sorumlu komitesi, yoksa işletmenin finansal raporlamadan sorumlu yönetim kurulu üyesi veya genel müdürü tarafından başvurulması şartıyla, ara dönem ve yıllık finansal raporların kamuya açıklanmasına ilişkin olarak işletmelere ek süre verilebilir.

Sayfa 3/118 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •