Special Days Image
Sayfa 5/118 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Arkadaslar cep tlf nundan takip etmeye calisiyorum durum nedir anlayamadim battik mi yoksa mesgulum anladigin kadari ile anlatabilirsen seviniriz

Henüz batmadık, şirket yönetim kurulu hemen toplanıp sermaye kaybına çözüm bulmalı.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

3.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Şirketimizin 31 Aralık 2016 tarihi itibariyle sermaye kaybının 2/3 den fazla olması nedeniyle ile 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun(TTK) 376'ncı maddesinin 2.fıkrası uyarınca;

Halka Açık Şirketler Bakımından 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun (TTK) 376'ncı maddesinin uygulanmasına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'nun 10.04.2014 tarih ve 2014/11 sayılı bülteninde ilan olduğu üzere, Sermaye Piyasası Kurulu'nun 10.04.2014 tarih ve 11/352 sayılı kararında, "Sermaye ve kanuni yedek akçelerin toplamının üçte ikisinin karşılıksız kaldığının tespiti halinde, şirket yönetim kurulunun, genel kurulu derhal toplantıya çağırmak ve bu genel kurulda sermayenin üçte biri ile yetinme veya sermayenin tamamlanması kararlarından birinin alınması amacıyla gündeme madde eklemekle yükümlü olduğuna" ve "Sermaye ve kanuni yedek akçeler toplamının üçte ikisinin karşılıksız kaldığının tespiti halinde, şirket yönetim kurulunun, şirketin borca batıklık durumunun da incelenmesi gerektiğine" karar verilmiştir.

31.12.2016 UFRS bazlı mali tablolarda şirketin ödenmiş sermayesi 40.000.000-TL., kardan ayrılmış kısıtlanmış yedekler toplamı 363.093-TL, ve özkaynak 2.733.378-TL olarak tespit edilmiş ve sermaye kaybı 93,23% olmuştur.

Şirketin varlıklar toplamı 11.278.237-TL. ve yükümlülükler toplamı ise 8.544.859-TL.'dır.

Kamunun bilgisine sunarız.
    gelen bu habere bakarmısınız gece 02 de gelmiş .... manidar ???

4. gerçi şu da var bu kadar kötü durum olamaz her halde burada da batmaz çıkarlarsa dahada bi bok olmaz herhalde dibin nirvanasını yaşıyoruz ..... 2016/12 aylık zararımız -14.418.201 bir önceki yıl 69 milyonmuş

5. bu bilanço ek süre alınmadan gönderilen bilanço sanırım .çünki ek süre verilseydi ekleyecek oldukları bir belge ile bilanço daha iyi olacak deniliyordu....firmayı arayıp sorduğumuzda sorun yok faaliyet devam ediyor relax deniliyordu şimdi ne diyorlar acaba firmayı aramak lazım.

6. ek süre talebi ile ilgili haber .....

31.12.2016 tarihli Şirketinizin finansal raporlarının kamuya açıklanmasına ilişkin olarak ek süre talebimiz, T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu tarafından y apılan değerlendirme sonucunda, uygun bulunmamıştır.

7. bilanço haberleride gece 01.30 sıralarında düşmüş demekki hisse bugün açılsın diye 0.50 de ek süre talebi haberi gelince sonrasında bilançoyu göndermişler.eglyo nun bilançosu pozitif ve yabancı alımıda var gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    gelen bu habere bakarmısınız gece 02 de gelmiş .... manidar ???
    bu haber geldikten sonra artık ellerinden geleni yapacaklardır .bedevadan hisseyi batırmayacaklardır.bedavadan batıracağına allayıp pullayıp satacak veya ortak alacaktır. diye düşünüyorum ve son kozlarını ortaya koyacaklardır sonunda mahkeme kararıda firma lehine gelince artık zararımızı belki çıkartırız veya bu hiissedeki paramızı batık olarak düşünmezsek gece rahat uyuyamayız.

Sayfa 5/118 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •