Sayfa 52/118 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 409 - 416 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. kim almış satmış pasta atabilen varmı ?

2. Egcyh baya sağlam gidiyor tavan tavan. Mal toplayarak götürüyorlar gibi biz izlenim var. Transtürk 0,18 den 1,80 e gitmişti. Bir benzer harwket olabilir.

Henüz yeni esems de 0,23 ten 0,99 a gitti. Şimdi tekrar tavan yaptı bu kez 1,80 i deneyebilir. Egcyh de direkt tavan tavan 1,80 i deneyebilir.

Eplas ve yesil örneği henüz yeni. 4 5 liralara gittiler. Bakalım. Esemsteyim eski hisselerimle. Egcyh de takibimde az biraz yazıldığı henüz gelmedi 13:55 te ama esems kadar bilmiyorum şimdilik takip...
    Ytd

3. tanın hisselerine bulaşanlarda ya akıl yok ya da para çok , 5 sene oldu akılsızlığımın cezasını çekiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by mercedese180 Yazıyı Oku
    tanın hisselerine bulaşanlarda ya akıl yok ya da para çok , 5 sene oldu akılsızlığımın cezasını çekiyorum
    Esems te de aynısı var dostum. 4 küsürden 3 küsürden hisse aldığımı hatırlıyorum. 0,23 e düştü hisseler.

Şimdi harwket başladı umuyoruz maliyetleri kurtaralım diye bir umut.
    Transtürk tavan tavan 0,18 den 1,80 e gitmişti. Esems 0,23 ten başladı harekete şimdi 0,68 ve 2 ye yola alır diye umuyorum. Egcyh de 0,20 den ilk olarak 1 e sonra da ikinci dalga 2 ye gidebilir mi, olabilir.
    Eplas 4 5 lira şu anda. Vakti zamanında aynı fiyatlardaydı bunlar.

Tavan tavan giden hisse ilk tavanlar da henüz hızını almış olmuyor, eğer iyi hızını alabilirse Transtürk ün 0,18 den 1,80 e gidişi gibi duraksız tavan tavan 0,20 den 2,00 ye gidebilir mi, olabilir...

Bakalım, izliyoruz. Ytd

Bence yatırımcıların iştahını artıracak yazılar yazmayın derim. Bunların sağı solu belli olmaz. Canı yanan çok. Millet maliyetini kurtarsa zaten topuklayacak.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Bence yatırımcıların iştahını artıracak yazılar yazmayın derim. Bunların sağı solu belli olmaz. Canı yanan çok. Millet maliyetini kurtarsa zaten topuklayacak.
    Kesinlikle yeni girecekler dikkatli olsun. Hatta bence gözaltı hisselerine bulaşmamalarında fayda var. Ama eskiler Elindekileri kaptırmada biraz dikkatli olmalı.

Esems 0,23 ten tavanlamaya başlayınca tabi ki 0,69 olunca 3e katlama durumda ve çok tehlikeli gibi. Ama ben 3 liradan almışım o hisseyi hocam 50 kuruşa satmak da makul mantıklı mı.
    Yine egcyh için 0,20 den 0,33 e gelmiş %50 artmış gibi görünüyor ama 1 lira maliyetli için buradan dökülmek biraz mantık dışı. Onca vakit beklenmiş.

Zaten bu hisselerde bir defa birkaç yılda bir hareket olur uçarlar. O esnada da herkes yıllardır korkmuş olduğu için dökülmüş olur çoktan, birileri de malı götürür.

Transtürk 0,18 den 1,80 e gittiğinde eminim ky 0,40 ta dökülmüştür. 1,50 den satan çok azdır. Tam tersine oralardan da kyye yıkılır.
    Esemste de şimdi çoğu döküldü zaten ilk harekette 0,23ten başladı 0,30 0,40ta millet döküldü 0,99 a gitti hisse. Ne olacağı tabi ki belirsiz. Ytd

7. önceki gün marbaş almıştı dün sattı dün iş yatırım aldı bugün sattı bugünde meksa almış yarın 0.39 dan satmayı planlıyor yani hergün farklı kurumlardan deviroluyor.

8. Alımda 900 bin küsür lot var.

Sayfa 52/118 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •